Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karol Strasburger przekonuje: "Wiek nie ma znaczenia, żyję na sto procent"

84
Podziel się

Owdowiały aktor do niedawna nawet nie podejrzewał, jakie przygody czekają go po siedemdziesiątce. "Kiedy człowiek otwiera się na życie, to różne dobre rzeczy zaczynają się dziać."

Karol Strasburger przekonuje: "Wiek nie ma znaczenia, żyję na sto procent"
bCOWZaJh

Kiedy Karol Strasburger stracił ukochaną żonę, która pięć lat temu przegrała walkę z rakiem, był przekonany, że nic dobrego już go w życiu nie czeka. Strasburgerowie nie mieli dzieci, więc po śmierci żony aktor został całkiem sam. Przez pierwsze miesiące po pogrzebie w ogóle unikał ludzi. Potem dał się namówić na jadanie od czasu do czasu obiadów na mieście, ale tylko w towarzystwie zaufanej menedżerki, Małgorzaty Weremczuk.

Pojawiły się nawet plotki o ich romansie, jednak Strasburger stanowczo je dementował, zapewniając w wywiadach, że już nigdy w życiu się nie zakocha.
No i jak to się można pomylić…

Bieżący rok okazał się przełomowy w życiu aktora. Wiosną przyznał się wreszcie do związku z Weremczuk, która natychmiast zaczęła planować z nim dziecko. Zanim jednak zdążyli zrealizować plany rodzicielskie, do Strasburgera zgłosił się Polsat z nieoczekiwaną propozycją. Oferta zwiedzania Azji w towarzystwie Piotra Polka, Władysława Kozakiewicza, Rafała Masnego i Krzysztofa Hankego od początku wydała mu się kusząca, jednak pojawiło się kilka problemów. Strasburger nie znosi owoców morza i azjatyckiej kuchni, ma kłopoty z błędnikiem, co bywa kłopotliwe w samolocie, a na dodatek młoda partnerka zaczęła go straszyć zakrzepicą, bólem kregosłupa i puchliną nóg.

bCOWZaJj

Karol jednak zebrał się na odwagę i wziął udział w programie Lepiej późno niż wcale. W rozmowie z tygodnikiem Na żywo sprawia wrażenie, jakby sam nie wierzył w te wszystkie przygody, które przydarzyły mu się po siedemdziesiątce.

Pokazaliśmy, że, nie bójmy się tych słów, starszy człowiek jeszcze dużo może. Jest jeden szczegół: musi tego chcieć - tłumaczy aktor. Musi wyjść z domu, wysunąć nogi z kapci i powiedzieć sobie, że ma gdzieś spędzanie życia przed telewizorem. Jest tyle ciekawych miejsc do odwiedzenia i niekoniecznie są tego potrzebne duże pieniądze. Jeśli mamy zdrowie to nic więcej nam nie potrzeba.

Strasburger, który w lipcu obchodził 71. urodziny przyznaje, że miał okresy zwątpienia, zwłaszcza po śmierci żony.

Nie jest to proste, bo w głowie kłębią się myśli, że to już koniec, że nic nie ma sensu i nie da się rady tego udźwignąć - wspomina. KIedy jednak człowiek otwiera się na życie, to różne dobre rzeczy zaczynają się z nim dziać. Mnie spotkała miłość. Nie nazywam jej drugą, bo "każda miłość jej pierwsza, najgorętsza, najszczersza". Wiek nie ma tu znaczenia. Po prostu żyję na sto procent.

bCOWZaJp

Życie zaczyna się po siedemdziesiątce..?

bCOWZaJq
bCOWZaJK
KOMENTARZE
(84)
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze! Trzeba korzystać z każdej chwili i cieszyć się, że rano otworzyliśmy oczy! Jutro może nas już nie być! NIE PATRZMY NA SIEBIE OCZAMI INNYCH LUDZI! Róbmy swoje i żyjmy tak jakby jutra nie było!!
gość
2 lata temu
Dba o siebie, dzieci i wnuków nie ma, to komu ma dziadkować?
Gość
2 lata temu
Potwierdzam wiek jest w głowie . Poznań pozdrawia 😊
bCOWZaJL
Gość
2 lata temu
Ma rację!
Kapytuszki
2 lata temu
Sztrasburger jest z******ty
Najnowsze komentarze (84)
Górnik
2 lata temu
Kończę 75 lat i jestem tego samego zdania Karol tak trzymać
Gość
2 lata temu
Żyj jak najdłużej, tylko nie przynudzaj w Familiadzie bo rozpraszasz uczestników gry. Życzę wszystkiego najlepszego w życiu.
gość
2 lata temu
SZCZEGOLNIE JAK STARY DZIAD BIERZE MLODKE
gość
2 lata temu
I tak trzymac Lolek!
gość
2 lata temu
lubię go i życze mu jeszze wieelu wspanialych lat! fajny ten program polsatu, bez dram na siłę a można się wielu ciekawych rzeczy dowiedziec o azjatyckiej kulturze z jednego odcinka. szkoda, ze nie zawsze mam czs obejrzec
Gość
2 lata temu
Brawo 👏
Gość
2 lata temu
Stary durny facet .
Bożka
2 lata temu
Nie słuchać co ludzie powiedzą.Oni zawsze coś powiedzą. Wszystkiego dobrego Panie Karolu życzę.
bCOWZaJD
gość
2 lata temu
Przestańcie czytać pierdoły, idźcie na wybory!
gość
2 lata temu
I bardzo dobrze! Niech korzysta z życia póki może!
Gość
2 lata temu
Super aktor ifacet oczywiscie
gość
2 lata temu
Udaje kogoś kim nie jest. Stary i g***i.
Alicja
2 lata temu
Jasne,ale Ona jest młoda i potrzebuje jurnego faceta,a On no co tu dużo gadać na Viagrze musi jechać. Mój mąż ma 50lat i już bierze, bo nie daje rady.
Bozena
2 lata temu
Pięknie się starzeje, w ogóle nie wyglada na swój wiek, ciagle chłopięca figura, tak trzymać!
...
Następna strona
bCOWZaKf