Sobota 27.10.2018 00:00

Caitlyn Jenner o Trumpie: "Obraził naszą godność, ZIGNOROWAŁ NASZE CZŁOWIECZEŃSTWO"

Caitlyn Jenner Donald Trump

Caitlyn Jenner o Trumpie: "Obraził naszą godność, ZIGNOROWAŁ NASZE CZŁOWIECZEŃSTWO"

Caitlyn Jenner, kiedyś jeden z lepszych amerykańskich sportowców, dziś po korekcie zmiany płci jest najpopularniejszą transseksualną celebrytką. Podczas ostatniej kampanii prezydenckiej w USA głośno było o poparciu, jakiego udzielała Donaldowi Trumpowi. Jenner chciała nawet zostać transpłciową ambasadorką. Znany z homofobicznych i transfobicznych poglądów biznesmen niespodziewanie zyskał poparcie tranpłciowej celebrytki, która spodziewała się, że Trump poprawi sytuację osób LGBTQ w Stanach. Myliła się, a teraz przeprasza.

Washington Post donosi, że Caitlyn nie ma dostępu do administracji Trumpa w sprawach ważnych dla niej i całego środowiska ludzi transseksualnych.

Pomimo krytyki, jaką otrzymałam od przedstawicieli społeczności LGBTQ za zaangażowanie w tę administrację, pozostałam pełna nadziei na pozytywne zmiany. Niestety, myliłam się – tłumaczy się celebrytka.

Caitlyn pojechała do Waszyngtonu, aby lobbować członków kongresu, jeżeli chodzi o sprawy LGBTQ. Z raportów, jakie otrzymała po kongresie wyczytała, że administracja Trumpa chce ściśle zdefiniować płeć w całym kraju. To zabolało celebrytkę i zmieniło jej nastawienie do obecnego prezydenta.

Społeczność trans jest nieustannie atakowana przez tego prezydenta, nie okazał żadnego szacunku dla już zmarginalizowanej i walczącej wspólnoty, zignorował nasze człowieczeństwo. On obraził naszą godność, uczynił z ludzi trans pionki polityczne. Nastawia ludzi przeciwko nam, tylko po to, aby udowodnić, że jego polityka anty transgenderowa ma chronić kraj – żali się Caitlyn.

Celebrytka nie kryje swojego rozczarowania postawą Trumpa.

Moja nadzieja w nim była nie na miejscu. Nie mogę poprzeć nikogo, kto ma tak złe nastawienie do mojej społeczności. Nie popieram już Trumpa. Muszę uczyć się na błędach i iść dalej – podsumowała celebrytka.

Jak myślicie, co na to Kylie i Kendall?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (123)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 123
Odpowiedz
413 121
zgłoś
gość 27.10.2018 00:02
a Ty oszukalas swoje dzieci, bo mialas byc tata...
Odpowiedz
267 117
zgłoś
gość 27.10.2018 00:03
Trump nazywa rzeczy po imieniu ,a nie bawi się w tą nową nowomowę , co jest dziwactwem i odchyłem od normy, w przeciwieństwie do większośći celebrytów,polityków.
Odpowiedz
168 72
zgłoś
Kot 27.10.2018 00:04
A hooy kogo obchodzi kogo on/ona popiera, lepiej niech sama się zastanowi co zrobiła swoim dzieciom, żonie i całej reszcie !
Odpowiedz
12 22
zgłoś
Gośćx 27.10.2018 00:04
Nie obchodzi mnie odkąd zarabiam 10 000 tys i nie wychodzę z domu(...) jak dobrze ze tego już nie widac heheheeheheeh
Odpowiedz
18 8
zgłoś
gość 27.10.2018 00:05
miłości moja gdzie jesteś?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 123