Młodzi Martyniukowie mają kłopoty mieszkaniowe. Muszą oddać zabytkowy pałac

208 reakcji
0
0
208
Podziel się

Niestety, w podróż poślubną na Malediwy też pojadą w przyszłym roku. Syn Zenka zdradził za to płeć i imię swojego dziecka.

Młodzi Martyniukowie mają kłopoty mieszkaniowe. Muszą oddać zabytkowy pałac

We wrześniu pod Supraślem odbył się ślub jedynego syna Zenka Martyniuka z ciężarną dziedziczką 400-hektarowego majątku, wycenianego na 16 milionów złotych. Rodzice Eweliny Golczyńskiej prowadzą pod Turkiem ogromne gospodarstwo, specjalizujące się w hodowli gęsi oraz przedsiębiorstwo produkujące wyroby budowlane z betonu.

Tata pana młodego też jest, oczywiście, milionerem. Nowożeńcom nie będzie więc niczego brakowało. Już na początku małżeńskiego życia otrzymali prezenty o łącznej wartości ok. 800 tysięcy złotych, w tym luksusowego mercedesa AMG klasy C za 450 tysięcy.

Niestety, krótko po ślubie dopadły ich, podobnie jak tysiące młodych par, kłopoty mieszkaniowe. Rodzice i teściowie zakładali, że nowożeńcy, jak na dziedziczkę i syna króla disco polo przystało, zamieszkają w pałacu.

Tata Eweliny przezornie wydzierżawił od państwa należący przed wojną do rodu Pułaskich pałac w Chylinie i rozpoczął nawet remont, by zaadaptować posiadłość do potrzeb Eweliny, Daniela i ich córeczki, która przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

Stać ich - komentuje z zadowoleniem młody Martyniuk. Mają spore dochody z gospodarstwa hodowlanego.

Remont rzeczywiście ruszył, ale nie potrwał długo.

Kiedyś można tam było wejść bez problemu - wspomina jeden z sąsiadów. Teraz teren jest ogrodzony, pałac zamknięto, *ruszyły jakieś prace i nagle stanęły. *

Jak dowiedział się Fakt, jeden ze spadkobierców majątku Pułaskich wystąpił do skarbu państwa o zwrot zagrabionego przez komunistów mienia. Do czasu rozpatrzenia sprawy, nikt nie może wejść na teren posiadłości, a tym bardziej prowadzić tam remontu.

Martyniukowie przestraszyli się, że ich wyrzucą z wyremontowanej rezydencji - potwierdza informator tabloidu. Na razie sobie odpuścili.

Na otarcie łez pozostał im apartament w Białymstoku, który Zenek kupił dla syna jeszcze za jego kawalerskich czasów. No ale to nie pałac...

Najwidoczniej kłopoty kwaterunkowe spowodowały, że podróż poślubna państwa Martyniuków została odłożona dopiero na przyszły rok. Daniel Martyniuk gościł w poniedziałek w Pytaniu na Śniadanie, gdzie uchylił rąbka tajemnicy: podobno razem z żoną marzą o wylocie na Malediwy. Przyszły tata zdradził także, że urodzi mu się córka, której chciałby dać na imię Noemi:

Jedyne imię, jakie ja wybrałem, to Noemi. Ale może będzie Klara lub Laura, ale raczej Noemi - powiedział.

208
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(208)
gość
rok temu
Noemi - rzecz gustu. Bieda umysłowa nawet z pieniędzmi pozostaje biedą.
Gość
rok temu
Typowa wieś. Nie z miejsca zamieszkania i pochodzenia, ale z charakteru i sposobu bycia.
gość
rok temu
dlaczego ludzie nadaja takie dziwne imiona?
Gość
rok temu
Ślub z powodu brzucha-kiepska motywacja.To nie ma szans.A do tego pan młody narwaniec do kobiet
Gość
rok temu
Dzień dobry TVN to dno
Najnowsze komentarze (208)
gość
rok temu
Noemi Martyniuk, pani na włościach w Chylinie. - LOL, PUDEL MISTRZ DISSÓW
gość
rok temu
Co to pieniadz z prostakow robi....... Sloma z butow wychodzi a im sie marzy palac ....Noemi......
Gość
rok temu
Noemi Martyniuk herbu zgniła cebula.
gość
rok temu
najgorsze imie to zuzia -smich na sali jak tak mozna nazwac czlowieka chyba raczej suczke
gość
rok temu
Córka Neomi, a jak pózniej będzie synek to Brajan albo Lijam :D
gość
rok temu
Dziwne, że pałacem nikt się wcześniej nie zainteresował, dopiero jak ktoś inny wyłożył kase i zaczął remont, to nagle "właściciel się znalazł" - ja wychodzę z założenia, że skoro coś niszczało przez 20 lat i nikt się tym nie interesował, to sorry, ale już nie jest twoje i jeśli ktoś inwestuje w nieruchomość i przywróci ją do życia to należy mu się ten pałacyk, a nie komuś kto nic z tym nie zrobi tylko w ruine popadnie zabytek.
gość
rok temu
Noemi... Liam...
Gość
rok temu
Pudel jesteś niemożliwy pani na włościach Noemi Martyniuk - nic dodać, nic ująć👍
Gość
rok temu
Ja znam wanesse z solca kujawskiego
Gość
rok temu
Lepiej dzesika
Gość
rok temu
Imie straszne
gość
rok temu
ale synek ma c***owaty ryj
Gość
rok temu
Ostatnie zdanie. Mistrz!
gość
rok temu
Mógł by syn Zenka nauczyć sie od ojca troszkę pokory i skromności Zenon jest osoba bardzo lubiana właśnie za skromność niestety synuś rozpieszczony bachor lecący na młode baby z cycem na wierzchu nie nie nie stanowcze nie dla syna
...
Następna strona