Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Wyjdzie jeszcze przed Bożym Narodzeniem?

115
Podziel się

Ma do tego prawo po odbyciu połowy wyroku, a na jego poczet zaliczono mu dwa lata i jedenaście miesięcy, które odsiedział w trakcie procesu.

Dariusz K. ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Wyjdzie jeszcze przed Bożym Narodzeniem?
bDnKpdQl

Dariusz K., który w lipcu 2014 roku, pędząc z niedozwoloną prędkością swoim luksusowym BMW ulicami Ursynowa, potrącił śmiertelnie 63-letnią kobietę wracającą z wizyty u wnuków, wreszcie odsiaduje karę w więzieniu. Jak zeznali świadkowie, celebryta był tak naćpany, że sprawiał wrażenie, jakby nie rozumiał, co właściwie zaszło. Nie próbował nawet udzielić pomocy śmiertelnie rannej kobiecie. Jak w toku śledztwa wyjaśnili biegli, Dariusza K. znieczuliła kokaina wciągnięta godzinę do półtorej przed wypadkiem.

Celebryta długo migał się od więzienia, powołując się na kłopoty zdrowotne, w tym związane ze zdrowiem psychicznym oraz... uzależnienie od narkotyków.

W końcu jednak trafił za kratki. Nie tylko Edyta Górniak i jej syn Allan odetchnęli z ulgą. Zadowolenia z takiego obrotu sprawy nie ukrywa też babcia Dariusza K. 88-letnia Zofia Swoboda liczy, że wnuk wreszcie będzie miał szansę odpokutować nieszczęście, które spowodował. Jak sama wyznała, nie ma wobec niego wiele wyrozumiałości, zwłaszcza po tym, gdy udając, że się za nią stęsknił, złożył jej wizytę tylko po to, żeby ją okraść.

bDnKpdQn

Nie wiadomo tylko, czy Dariuszowi K. wystarczy czasu na głębsze refleksje, bo, jak donosi tygodnik Świat & Ludzie, już za miesiąc będzie się ubiegał o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Według przepisów, prawo do złożenia takiego wniosku przysługuje każdemu osadzonemu po odbyciu połowy zasądzonej kary. Celebrycie zaś na poczet wyroku zaliczono dwa lata i jedenaście miesięcy, które spędził w areszcie. Jeśli wszystko ułoży się po jego myśli, tegoroczne Boże Narodzenie może spędzić już na wolności.

Edyta Górniak, która ze względu na trasę koncertową, szkołę Allana, zdrowie mamy i nowy związek zdecydowała się przeprowadzić z powrotem do Polski, nie jest tym zachwycona. Obawia się, że po wyjściu z więzienia Dariusz zacznie nękać ich wspólnego syna.

A tymczasem Edyta i Allan zdążyli ułożyć sobie życie na nowo i nie bardzo mają ochotę znów uciekać przed Darkiem na drugi koniec świata, zwłaszcza że piosenkarka zobowiązała się pomagać finansowo babci byłego męża, która wymaga całodobowej opieki.

bDnKpdQt

Edyta chce wziąć na siebie koszty leków i opieki - ujawnia w rozmowie z Życiem na gorąco znajoma Górniak.

bDnKpdQu
bDnKpdQO
KOMENTARZE
(115)
Gość
2 lata temu
On jest jak taki szczur, tchórz bez honoru. Zabil człowieka przez swoje cpanie i nie przyjmuje do wiadomości, że musi ponieść karę.
gość
2 lata temu
to ile dostaje się za zabicie czlowieka samochodem w stanie nietrzeżwym???? ktory sędzia wydawał wyrok?
Gość
2 lata temu
Powinien dostać dożywocie za zabójstwo!
bDnKpdQP
Gość
2 lata temu
K****n powinien siedziec w p*****u dlugo. Zabil czlowieka!
Gość
2 lata temu
Zal mi tylko tego kolesia z cincucento co mu szydełkowa zrobiła kuku będzie miał pszejepane👆👆👆
Najnowsze komentarze (115)
gość
2 lata temu
AAA內容物AAAAA
gość
2 lata temu
Ja sie k***a pytam gdzie te PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC do c***a bo az mi sie s**c chce jak widze takie wyroki, to samo DUBIENIECKI Z******J .... zobaczymy przy wyborach
gość
2 lata temu
Mam nadzieje ze ktos go zaj***e
gość
2 lata temu
on ma prawo byc na wolnosci aofiara miala prawo zzzzyc co jest wazniejsze
gość
2 lata temu
Morderca!!!
Gość
2 lata temu
Dożywocie dla tej gnidy! Który sędzia wydał taki wyrok? Wszystkiego najgorszego dla tego ćpuna
AgaGość
2 lata temu
I w dodatku pokazał hejterom gołą d**e😂😂😂
gość
2 lata temu
ależ ta Edytka jest kochana
bDnKpdQH
Gość
2 lata temu
Zeby narkotyki sprzedawac dzieciom
Gość
2 lata temu
To jest kpina. Zenada. Pokazuje polskie sady i uklady. W tym kraju nie ma rownosci., a pan Krupa nie siedzial w wiezieniu dwa i pol roku. Moze prokurator generalny wreszcie cos zrobi, bo to istna komedia a nie sprawa o zabojstwo na pasach. Kto przeprosi za to wszystko rodzine niezyjacej kobiety?
Gość
2 lata temu
Kpiny.Ten sk...zabil kobiete i ma wyjsc z wiezienia????
Gość
2 lata temu
Morgerca powinien siedzieć do konca
Gość
2 lata temu
Niby PIS zrobil porzadek z sądami. Dekomunizacja i sprawiedliwosc. Aha. To samo co wczesniejsze g***o.
Gość
2 lata temu
Niech probuje jakos zyc, lepiej. A wy nie nakrecajcie spirali nienawisci, bo nigdy nie wiadomo co sie moze wam przydazyc.
...
Następna strona
bDnKpdRj