Agnieszka Perepeczko zakrwawioną twarzą "reklamuje" wampirzy lifting: "Queen of beauty"

167
Podziel się

Zachęca Was do zabiegu?

Agnieszka Perepeczko zakrwawioną twarzą "reklamuje" wampirzy lifting: "Queen of beauty"

Kariera 76-letniej Agnieszki Fitkau-Perepeczko nie potoczyła się chyba tak, jak aktorka sobie wymarzyła. Kobieta nigdy nie dostała roli, która pomogłaby jej wypłynąć na szerokie wody i do dziś kojarzona jest przede wszystkim z bycia wdową po "Janosiku". Ponad cztery lata grania w M jak Miłość i kilka książek również nie zapewniły Agnieszce spektakularnego sukcesu, ale z pewnością przedłużyły jej funkcjonowanie w gronie celebrytów.

Perepeczko na swoim profilu instagramowym zapewnia, że "stara się żyć kolorowo". Faktycznie, nie stroni od rozrywek, które wielu kobietom w jej wieku wydają się być nieco "ekstremalne":

Ostatnio Agnieszka odwiedziła gabinet medycyny estetycznej, w którym poddała się wampirzemu liftingowi. W iście halloweenowym "looku" reklamuje salon i trzeba przyznać, że mimo nienajlepszego zdjęcia, którym promuje lifting, jest jego dobrą wizytówką: Perepeczko zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

queenofbeauty #drakula - takimi hasztagami podpisała zdjęcie.

Zachęca do korzystania z tego typu zabiegów?

KOMENTARZE
(167)
Gość
rok temu
Dobrze się trzyma się kobieta, widac ze się akceptuje i nie ma kompleksów. Chciałabym być tak pozytywnie nastawiona do świata 😊
gość
rok temu
Mam 25 lat i nie mam nawet połowy jej energii.
Gość
rok temu
Zadowolona pozytywna babeczka i super
Gość
rok temu
Celebryty maja za darmo te zabiegi, byle zareklamowali kliniki medycyny estetycznej.
gość
rok temu
Widzałam ją w Galerii Mokotów w Rossmanie, ma postawę babci i widać po niej wiek, chodzi tak po starczemu, a swoją drogą Mazurównę też tam widziałam kiedyś i też bardzo na swój wiek wygląda. Jednak telewizja klamie :)
Najnowsze komentarze (167)
gość
rok temu
Lekarze w USA już dawno stwierdzili ze działa tylko botox i drapanie gęby gąbka a te dalej reklamują głupotę w Polsce Gojdz ju poszedł z torbami .
ania
rok temu
wampirzy lifting czyli osocze bogatopłytkowe, wcale tak nie wygląda.Rozmazała sobie krew na twarzy to tak wygląda. wampirzy lifting nie polega jednak na tym by smarowac sie krwia
gość
rok temu
Co za bzdury.....sama korzystam z takiego zabiegu. Prosze mi uwierzyc twarz w ogole nie jest taka zakrwawiona po wampirzym liftigu. Profesjonalnie nazywa sie to osocze bogatopłytkowe i efekt po jest taki ze ma sie twarz miejscami opuchnieta i lekko zaczerwieniona. Bzdura
realista
rok temu
Zadbana staruszka nic więcej czym tu się zachwycać? nie pomoże puder róż kiedy setka tuż tuz tuz .
gość
rok temu
Medycyna estetyczna czyli ile jeszcze trzeba sobie zaaplokować plastiku by dobrze się czuć.
Wit
rok temu
Dobre nazwisko kau....fit....fit-kau....hmmm
gość
rok temu
Dobrze sie trzyma harpia.
Gość
rok temu
To niech sie GÓWNEM wesmaruje moze bedzie wkoncu podobna do kogos normalnego
Gość
rok temu
Kiedy wróci do M jak miłość? Bardzo bym się cieszyla, bo wniosła by więcej iskry, do tego zaczynającego robić się nudnym, serialu.
gość
rok temu
ostatnie podrygi,,,,duch ochoczy ale ciało mdłe
gość
rok temu
straszna szyja innej kobiety , tam lifring nie sięga ?
Gośćjery
rok temu
Ni pomoże puder róż jak juz stara d...a juz
gość
rok temu
Ta Pani jest na wylocie i ostatkiem sił rob co może.
dziadek j.
rok temu
Jest coś prostackiego w tym małpowaniu Helloween-u , coś infantylnego. A gdy to robi starsza osoba , to wzbudza we mnie politowanie . Tandetne rechotanie w przeddzień naszych refleksyjnych Dni Zmarłych.
...
Następna strona