Daria Ładocha pokazała zdjęcie... z cmentarza. "Można sobie było to darować"

123
Podziel się

Blogerka kulinarna broni się: "Chciałam Wam tylko powiedzieć, byście przytulili swoje Babcie". Rozumiecie jej tłumaczenie?

Daria Ładocha pokazała zdjęcie... z cmentarza. "Można sobie było to darować"

Co jakiś czas zdarza się, że celebryci, chwalący się w mediach społecznośniowych każdym aspektem swojego życia, zaliczają poważną wpadkę, pokazując jednak za dużo. Niedawno selfie z cmentarza (!) pokazała Karolina Nowakowska, która twierdziła, że w ten sposób czci pamięć swojego ojca: Aktorka "M jak Miłość" opublikowała selfie z cmentarza. Zniesmaczeni fani: "Żałosne! Czego się nie zrobi dla lajków"

Teraz fotografią z cmentarza postanowiła pochwalić się Daria Ładocha, blogerka kulinarna oraz influencerka znana między innymi z Dzień Dobry TVN i kampanii sieci marketów. Ładocha pokazała zdjęcie z cmentarnej alejki, na którym stoi ze zwieszoną głową, ukrywając twarz za okularami. Z opisu wynika, że blogerce niedawno zmarła babcia.

Zdjęcie złapane, gdy żegnałam się dziś z babcią. Spieszmy się kochać ludzi. Najgorsze są pytania, które kołaczą się w głowie czy zrobiliśmy rodzinnie wszystko, że czuła się przez nas kochana. Babcie są wyjątkowe. Mają inny kod miłości. Kochają i rozpieszczają. Bezwarunkowo i nic nie chcą w zamian. Przytulcie dziś swoje babcie, zadzwońcie lub po prostu ciepło pomyślcie o Nich. I o dziadkach też! - napisała.

Zdjęcie nie wygląda wybitnie na złapane, a raczej na zapozowane. Fani chyba też to zauważyli, bo skrytykowali fotografię Darii.

Wyrazy współczucia, ale zdjęcie z cmentarza można sobie było darować. Szczere kondolencje, ale myślę, że jednak to nieodpowiedni moment na zrobienie zdjęć - napisali niektórzy.

Ładocha zaczęła się bronić, że zdjęcie zrobił jej tata, a fotografia miała skłaniać do refleksji nad przemijaniem.

Chciałam Wam tylko powiedzieć, byście przytulili swoje Babcie - uargumentowała. Chciałam tym wpisem pobudzić Was do refleksji, jakie super są Babcie.

Zgadzacie się z jej tłumaczeniami?

KOMENTARZE
(123)
gość
rok temu
kto to do cholery jest? PS: okulary przeciwsłoneczne na cmentarz? Aaaa żeby fani nie rozpoznali, kumam
Bulka
rok temu
Jezu... Czego się nie zrobi dla fejmu
Gość
rok temu
Po jej głupkowatym selfie i dziubkach kilka minut po trzęsieniu ziemi czy tsunami, już nic mnie nie zdziwi u tej „influencerki”.
gość
rok temu
szkoda że nie z kibla tam płytki lepiej się odbijają niż te nagrobne
gość
rok temu
ale, chciała się pochwalić płaszczem czy czapką bo nie napisaliście
Najnowsze komentarze (123)
Ja
rok temu
Zenada!!!!! do bòlu...chyba ze tá fotká chce wziáç kogos na litosç
Ja
rok temu
Zenada!!!!! do bòlu...chyba ze tá fotká chce wziáç kogos na litosç
gosc
rok temu
To jest dopoiero intelekt.
Inka
rok temu
Straszne parcie na szkło wstyd
Gość
rok temu
Kim ona jest, że uważa się za taki autorytet? Tupeciara
Gość
rok temu
Żenada
Gość
rok temu
Sodówka odbiła
Aldona
rok temu
Nastepna STECZKOWSKA,,,,,,; tylko sukni brak,,,,,,,zenada
Gość
rok temu
Powinni odciąć jej dostęp do neta ! I*****a
Gość
rok temu
Jesteś psychiczna
gość
rok temu
mnie ten dzisiejszy ekshibicjonizm przyprawia o mdłości, a nekro fame o konwulsje
kluski z sere...
rok temu
Ladocha jest hiseryczna..w ciazy a potem po wypisywala takie idityzmy..zs szkoda tych dzieci. nie ma sie czym zajac..ciagle parcie na szklo wypala...niczym sie nie rozni od stosu lalek jak.. "malgonia" czy inne pseudo gwiazdy obnazażajace sie przed lustrami..tylko kto daje im napęd ? Wy, My... czytamy ogladamy komentujemy...kto zarabia? one... do zastanowienia sie...
Gość
rok temu
No i co? Też mam zdjęcia z cmentarza. Robiłam zdjęcia po pogrzebach dziadka i wujka. Na wszystkich świętych też z rodziną robiliśmy sobie zdjęcia przy grobach bliskich, no ale zapomniałam, że w dzisiejszych czasach powinniśmy pokazywać tylko krocze, d.pę i cy.ki. 30, 40 lat temu to robiło się zdjęcia bliskich w trumnie, załobników na pogrzebie i sypie, teraz to tabu.
gość
rok temu
Myślałam, że to Szelągowska. Obie tak samo mądre. :) Ale ta przynajmniej zaistniała w mediach dzięki swojej pracy.
...
Następna strona