Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odblaskowa Kelly Osbourne promuje aplikację dla abstynentów

31
Podziel się:

Córka legendarnego muzyka próbuje znaleźć sobie nowe zajęcie od czas zakończenia "Fashion Police" w zeszłym roku.

Odblaskowa Kelly Osbourne promuje aplikację dla abstynentów

Podobnie jak w Polsce, tak i za wielką wodą, do zdobycia sławy nie są już od dawna potrzebne talent, determinacja, ciężka praca czy wybitna uroda. Często zupełnie wystarcza pokrewieństwo z osobą, która na popularność sama musiała sobie zapracować. Taka sytuacja miała na przykład miejsce w przypadku rodziny Ozzy'ego Osbourne'a, który wpuszczając ekipę telewizyjną do swojej ogromnej posiadłości, nie tylko rozpoczął trend na celebryckie programy "reality", ale też zafundował natychmiastową rozpoznawalność wszystkim członkom rodziny. Najbardziej łakoma na atencję okazała się być córka muzyka, Kelly, która z bywania i jurorowania w przeróżnych formatach rozrywkowych uczyniła niemalże samodzielną profesję.

Niestety, w świecie wypełnionym obfitymi krągłościami sióstr Kardashianek zaczyna brakować miejsca dla nieprzystającej do obecnych kanonów piękna Osbourne. Pomimo wątpliwych predyspozycji, Kelly udało się znaleźć stałe na kilka lat w Fashion Police, gdzie w roli "modowej wyroczni" oceniała stylizacje swoich koleżanek ze ścianek. Format nie przetrwał jednak śmierci prowadzącej, legendarnej Joan Rivers, i ostatecznie zniknął z anteny w listopadzie zeszłego roku. Od tamtego czasu Kelly skupia się przeważnie na gościnnych występach tu i ówdzie, a także opowiadaniu o życiu w trzeźwości.

Celebrytka, która swego czasu dała się poznać ze swej uległości do przeróżnych używek, dzisiaj otwarcie deklaruje się jako dumna abstynentka. W związku z jej publicznymi zwierzeniami, Kelly została ostatnio zatrudniona przez właścicieli nowej aplikacji Loosid, przeznaczonej dla osób stroniących od imprezowych "wspomagaczy". Recz jasna kontrakt celebrytki obejmował pojawienie się jej w zeszły czwartek na ściance imprezy promującej technologiczne przedsięwzięcie, na której Osbourne wystąpiła w prostym czarnym kombinezonie. Pierwsze skrzypce w gwiazdorskiej stylizacji grał jednak piękny, przewiązany szerokim pasem, wielobarwny płaszcz, który mienił się w światłach aparatów. Sama Kelly, jak na ambasadorkę trzeźwości, wyglądała jednak na troszkę zmęczoną, chociaż ten efekt był najpewniej spowodowany wyjątkowo ograniczoną mimiką celebrytki.

Pudelek pyta, czy to wypełniacze czy może dieta zmieniająca rysy twarzy?

KOMENTARZE
(31)
Gość
4 lata temu
Wyglądaj jak Urszula z "Małej Syrenki" 😊
Gość
4 lata temu
To nie wypełniacze, tylko nadwaga. Jest podobna do swojej mamy.
Natalia
4 lata temu
Znana jedynie z tego, że jest córką znanego ojca. Nie sądzę,że jest szczęśliwa. Wolę swoje życie zwykle i nudnego ojca:D
Gośćamo
4 lata temu
Buzie ma ladna
Gość
4 lata temu
Zagubione dziecko, maszynka do zarabiania pieniedzy
Najnowsze komentarze (31)
Gość
4 lata temu
Wygląda jak babcia
gość
4 lata temu
jojo
Gość
4 lata temu
Zasłoniła swoją utytą sylwetkę tym wielkim płaszczem.
Gość
4 lata temu
Normalnie Magda Gesler😂😂😂
gość
4 lata temu
ciocia -klocia!
gość
4 lata temu
Otyła baba nigdy nie będzie wyglądać jak kobieta, ale jej już nic nie pomoże, bo ma twarz taką a nie inną i nawet jak schudnie toi tak będzie zawsze słabo wyglądać. A teraz trochę latek już poleciało i od teraz już oficjalnie wygląda jak stara baba. Nadrabia za to niewyparzoną gębą więc ją biorą do tych głupich programów, żeby coś się działo, bo motłochowi niewiele trzeba na zapewnienie rozrywki.
Gość
4 lata temu
To jest poczwara jednak. Z wiekiem spaskudniala
Gość
4 lata temu
Efekt jojo
Gość
4 lata temu
No wiec nie wszyscy członkowie rodziny wystąpili w ich reality show. Ozzy i Sharon maja jeszcze jedna, najstarszą córkę, która nie zgodziła się na występy w tv i dlatego mało kto o niej wie. Robi karierę ciężko sama pracując ma sukces. Chyba nawet pod pseudonimem, żeby nie lecieć na nazwisku rodziców. Sprawdźcie dokladnie info zanim napiszecie "artykuł"
gość
4 lata temu
Abstynencja ale nie od jedzenia
Monika
4 lata temu
Jest praktycznie w moim wieku, tylko rok młodsza.
Gość
4 lata temu
Przytyła i jest zmeczona😉
Anha
4 lata temu
Wygląda staro, na 50 lat
Gość
4 lata temu
Tak właśnie wygląda kobieta pulchna a nie spasiona. Widać te 10-15 kg więcej, ale
Oferty dla Ciebie