Szapołowska skromnie o reakcjach fanów: "Kilka razy mężczyźni mi się oświadczali"

109
Podziel się

Diwa polskiego kina zdradziła także, że ma słabość do dżinsów i kaszanki. Spodziewaliście się po niej takiego wyznania?

Szapołowska skromnie o reakcjach fanów: "Kilka razy mężczyźni mi się oświadczali"

Grażyna Szapołowska pomimo przekroczenia progu magicznej 60-tki, wciąż nie przestaje emanować seksapilem i zaskakiwać kontrowersyjnymi wypowiedziami. Aktorka pomimo wielokrotnego rozbierania się do filmu, nawet w scenach, gdzie nagość nic nie wnosiła i nie miała żadnego znaczenia dla fabuły, zachowała status damy, który teraz chętnie podkreśla.

W najnowszym numerze magazynu Gala, Grażyna Szapołowska postanowiła opowiedzieć trochę o kontakcie z fanami i przytoczyć kilka zabawnych anegdotek. Aktorka przyznała wprost, że fani różnie reagują na jej widok, a kilku z nich nawet jej się oświadczało:

Ludzie różnie reagują na mój widok. Kilka razy mężczyźni mi się oświadczali, czasami ktoś całuje mnie w dłoń, obdarowuje miłym spojrzeniem, uśmiechem lub bukietem kwiatów - przyznaje skromnie i dodaje: Pamiętam taksówkarza, który próbował mnie komplementować i powiedział, że jestem bardzo podobna do Grażyny Szapołowskiej. "To ja", odparłam. Na co on: "Taaa, chciałaby pani".

Szapołowska w szczerej rozmowie z Galą zdradziła także sekret udanego związku z Erykiem, z którym tworzy parę od ponad siedemnastu lat:

W naszym związku najważniejsze są partnerstwo oraz prawda. Nienawidzę kłamstwa, ale potrafię wybaczać. Życie jest przecież piękniejsze niż chęć zemsty. Ja wiem, że to jest mój jedyny przyjaciel, który zawsze powie mi prawdę. Na przykład gdy założę coś, co mu się nie podoba, zwraca mi na to uwagę. I nie przepada za moimi impulsywnymi reakcjami, czasami za bardzo wszystko przeżywam. On to czuje i też się denerwuje - mówi.

Aktorka zarzuciła również mediom błędne kreowanie jej wizerunku. Szapołowska powiedziała, że tak naprawdę jej życie nie wygląda tak spektakularnie, jak opisują to media. Zamiast wystawnych kolakcji i pięknych strojów wybiera kaszankę, dżinsy i zabawę z psami.

Spodziewaliście się po niej takiego wyznania?

KOMENTARZE
(109)
gość
rok temu
Ludzie przestancie palić w piecach tymi smieciami! Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem do cholery! Przez was będziemy umierać kilka alt wcześniej to nie ejst tylko wasze powoetrze! Ludzie są jak robale dla ziemii!
gość
rok temu
Skonczmy ze smogiem bo wstyd na europę! Zatrowamy się, bo nie chce się peicow kupić ale na nowe meble czy samochod za 40 tys to juz niektorzy na wsi u mnie mają... hipokryci!!
Gość
rok temu
Nawet tak nie mysl !!!!
Gość
rok temu
Marze o rodzinie, mam wrażenie ze wszystkim na około sie układa, tylko nie mi. Jestem po ciężkim rozstaniu i moje życie juz nie wyglada tak jak koedys, nie umiem sie cieszyć, żyć pełnia życia a młoda jestem...
gość
rok temu
drewniana aktorka; gdyby chęrtnie się nie rozbierała to nikt by jej nie angażował,w każdym filmie golizna świeciła,a nie talentem!
Najnowsze komentarze (109)
Gość
rok temu
Ludzie przestańcie palić ma balkonach w blokach. Ten dym wlazi do mieszkań innym I biernie palimy. A na dodatek odpalacie jeden papieros od drugiego i każdy palący sąsiad naokoło tak robi. Można oszaleć!!!
Gość
rok temu
Szapołowsja spojrz do lustra. Jesteś próżna. Twoja wątpliwa uroda już minęła, a raczej młodość. Ile sie nabzykałaś przez kamerami to Twoje. To se ne wrati. I przestań uważać, że każdemu stoi, jak na Ciebie patrzy, bo niewiele osób wie ktoś ty, oprócz tego, że rozbierałas się chętnie I wyginaĺaś. Wstydu już sobie oszczędź.
Gość
rok temu
Daj spokój kobieto przestań robić z siebie artystki bo jesteś stara lumpa Ktora pokazuje z kilometra swoje stare cielsko. Ohydna baba
gość
rok temu
jeb*** smog i plastik
gość
rok temu
wzorcowy przykład osoby nie potrafiącej przyjąć do wiadomości faktu, że jej czas już minął dziś jej pozowanie na wpół nago jest tylko żałosne i mało atrakcyjne delikatnie mówiąc nie wspominając już o dobrym tonie no cóż pani grażyno - był obraz ale oblazł
paweł
rok temu
Super kobieta
Gość
rok temu
W sumie to ją lubię, egzaltowana ale fajna przy tym
Gość
rok temu
S****a jedna z najwiekszych w show bizie
gość
rok temu
ja chce zyc!
Gość
rok temu
Prymitywne szmacisko rozkladalo nogi cale zycie przed. Wszystkimi !!!kariere zrobila na rozkladaniu nog!#!a teraz jest obrzydla wyjechana stara klempa
gość
rok temu
Zawsze była naturalnie piękna i z klasą
Gość
rok temu
Koszmarna baba .
gość
rok temu
Nigdy nie lubiłam tego sztucznego babska. Rozbierała się, żeby w ogóle zaistnieć, bo inne aktorki dostawały rolę za talent i nigdy by się tak nie kompromitowały.
Bety
rok temu
Nie sztuczna lalka tylko piękna kobieta
...
Następna strona