Trwa ładowanie...
aktualizacja

Gwiazdy na "Viva! Photo Awards": Zakochani Przetakiewicz i Rooyens, seksowna Młynarska, szczupła Szostak... (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Impreza jak co roku przyciągnęła tłumy celebrytów. Kto wyglądał najlepiej?

1
 / 14
Gwiazdy na "Viva! Photo Awards"
Gwiazdy na "Viva! Photo Awards"
0
0

20 listopada odbyła się gala Viva! Photo Awards podsumowująca konkurs dwutygodnika Viva!. Event, który w tym roku obchodzi swój jubileusz, jak zwykle przyciągnął tłumy polskich celebrytów łaknących świateł jupiterów. Wśród gości, któorzy pojawili się we wtorek w Warszawskim Centrum EXPO XXI pojawili się między innymi: Joanna Przetakiwicz i Rinko Rooyens, Karolina Szostak, Anna Dereszowska, Hanna Lis, Agata Młynarska, Monika Zamachowska, Klaudia Halejcio, Renata Kaczoruk, Eva Minge czy Rafał Maślak.

Tym razem zaproszone gwiazdy miały okazję zobaczyć dzieła znanego fotografa, Davida LaChapelle'a, a także posłuchać na żywo występu Stinga i Shaggy'ego.

Zobaczcie gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej edycji Viva! Photo Awards. Kto wyglądał najlepiej?

2
 / 14
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Przetakiewicz i Rooyens chętnie obnosili się ze swoją miłością na czerwonym dywanie.

3
 / 14
Karolina Szostak

Karolina Szostak pochwaliła się szczupłą figurą i torebką Belanciagi.

4
 / 14
Agata Młynarska

Agata Młynarska zdecydowała się na biały garnitur, który podkreślił jej kobiecą sylwetkę.

5
 / 14
Eva Minge

Minge zaprezentowała na ściance fantazyjne uczesanie i botki dobrane pod kolor "fryzury".

6
 / 14
Hanna Lis

Hania Lis przyszła na imprezę w czarnej szmizjerce, do której dobrała markowy dodatek w postaci torebki Yves Saint Laurent.

7
 / 14
Klaudia Halejcio

Halejcio chętnie pozowała fotografom w seksownej, czerwonej sukience, na ktorą narzuciła pasującą marynarkę.

8
 / 14
Renata Kaczoruk

Kaczoruk miała na sobie długą suknię przewiązaną w pasie czarną wstążką.

9
 / 14
Anna Dereszowska

Dereszowska postawiła na biały total look. Wisienką na torcie były bordowe szpilki i torebka.

10
 / 14
Karolina Gilon
11
 / 14
Monika Zamachowska
12
 / 14
Anna Kalczyńska
13
 / 14
Grażyna Wolszczak
14
 / 14
Rafał Maślak
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wyposażona w dizajnerskie laczki i torebkę za 50 tys. zł Joanna Przetakiewicz przemierza z pieskiem stołeczne uliczki (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz skorzystała z chwili wytchnienia od obowiązków i wybrała się na słodkie zakupy. W cukierni Gesslerów towarzyszył jej jeden z piesków. Taka to pożyje?
9.

Małgorzata Rozenek nadaje z kurortu na Malediwach. Cena za noc zwala z nóg (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zafundowali sobie kolejny urlop w tym roku. Obecnie przebywają na Malediwach, skąd celebrytka dzieli się obszerną fotorelacją. Pochwaliła się willą, w której się zatrzymali.
8.

Marta Nawrocka pochwaliła się choinką w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza dama ZATAŃCZYŁA z gośćmi z Zakopanego (ZDJĘCIA)

Karol i Marta Nawroccy będą obchodzić swoje pierwsze Święta w charakterze pary prezydenckiej. W Mikołajki pierwsza dama postanowiła zaprosić uczniów z zakopiańskiej szkoły plastycznej, którzy przygotowali przepiękne ozdoby choinkowe. Po wspólnym dekorowaniu drzewka cała grupa ruszyła do tańca.
7.

Miley Cyrus POZBYŁA SIĘ licówek. Jej fani od razu dostrzegli wyraźną zmianę: "Wygląda ZDROWIEJ" (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus zaskakiwała na początku roku metamorfozą, nie tylko za sprawą rozjaśnionych brwi, ale też odmienionego uśmiechu. Wygląda na to, że wokalistka ponownie zawitała do kliniki stomatologicznej. Zdaniem jej czujnych wielbicieli zaczęła powracać do swojego naturalnego wyglądu.
6.

Klaudia El Dursi eksploruje Dubaj z najbliższymi. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi wybrała się na rodzinne wakacje do Dubaju. Teraz pochwaliła się na Instagramie serią kadrów z wyjazdu. Zapozowała w towarzystwie nastoletnich synów, a także z partnerem i z córeczką.
5.

Małgorzata Rozenek już przystroiła willę na święta: ogromna choinka, bajkowe figurki i ogrom zielonych gałązek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w piątek, że w ich willi czuć już świąteczny klimat. Prezenterka zamieściła na Instagramie rolkę, w której pokazała serię ujęć z obwieszonych ozdobami wnętrz.
4.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
3.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
2.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
1.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.