Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostry Hadid przebierają się za Myszkę Miki na okładach "Chaos Magazine"

32
Podziel się:

Dziedziczki połączyły siły z topowymi modelkami, aby upamiętnić 90. urodziny najsłynniejszego gryzonia świata. Jak oceniacie efekty?

Siostry Hadid przebierają się za Myszkę Miki na okładach "Chaos Magazine"
bEEANuMl

Choć wielu mogłoby się wydawać, że Myszka Miki towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, przyjazny gryzoń właśnie świętuje 90. urodziny. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat firma Disney miała wyjątkowo intensywny udział w dzieciństwie większości ziemskiej populacji, co naturalnie przynosi jej ogromne zyski, ale również zwraca uwagę na coraz to bardziej podejrzane ruchy ogromnej korporacji, próbującej w pełni zapanować nad rynkiem filmowym, po kolei podcinając skrzydła konkurentom. Nawet tak pozytywna ikona masowej wyobraźni jak Miki, jest dokładnie lustrowana przez sceptyków, obawiających się zapanowania monopolu jednej firmy. Podkreślają oni, że przy projektowaniu postaci często stosuje się skróty wizualne, mające dać widzom wskazówki odnośnie charakteru czy intencji płciowej bohatera. To dlatego w filmach animowanych to przeważnie złoczyńcy mają skłonności do tytoniu. Inną, często stosowaną podpowiedzią, są rękawiczki. Noszące je postaci często mają jakieś ukryte plany i udają kogoś kim nie są, jak miało to miejsce w przypadku Hansa z popularnej Krainy Lodu. W panteonie Disneya jest jeszcze kilka postaci nie rozstających się z okryciem dłoni, a jedną z nich jest nie kto inny jak sam Miki.

Nie zważając jednak na teorie spiskowe, Disney zaplanował masę kolaboracji, mających uświetnić okrągły jubileusz swej maskotki. Fani wysokiej mody zostali poinformowani o nietypowych urodzinach za pomocą serii okładek Chaos Magazine, uwieczniających topowe modelki w reinterpretacjach charakterystycznych uszu myszki. W projekcie udział wzięły Gigi i Bella Hadid, Karen Elson, Cara Taylor, Shanelle Williams i Vittoria Cerretti. Muzy światowych projektantów zapozowały przed obiektywem duetu fotografów, Luigi & Iango.

Co sądzicie o tym nietuzinkowym flircie świata mody z Disneyem?

bEEANuMn
bEEANuMt
bEEANuMO
KOMENTARZE
(32)
Gość
3 lata temu
To zdjecie Belli na końcu w drutach - super!!
Gość
3 lata temu
A tam jak ja bym miala bogatych rodzicow to tez bym zostala kim bym chciala, zycie kest krotkie i jest jedno.
Gość
3 lata temu
Ciekawa sesja.
bEEANuMP
gość
3 lata temu
Bella rewelacyjne zdjęcie!
Gość
3 lata temu
Kiedyś myślałam, że gigi jest fajna, ale odkąd bella zaczęła działać, gigi stała się dla mnie taka słodka laleczka, a bella ma charakter
Najnowsze komentarze (32)
gość
3 lata temu
Myszka Miki to symbol kontroli umysłów. To jedno czarne oko na zdjęciu z Vittorią to symbol szatana i jego agendy. Zapraszam na vigilantcitizen.com gdzie takiej symboliki jest cała masa. Czas ponownego nadejścia Jezusa jest bliski. Kto się nienawrócił, niech teraz uwierzy i wyzna Jezusa swoim Panem i Zbawiecielem.
Joanna
3 lata temu
Szukasz fajnego i taniego prezentu na Mikołajki? Użytkownik "MAPLO-smyk24" na Allegro. Pewna i szybka wysyłka. Polecam!
Gość
3 lata temu
Bella wyglada na 35+
gość
3 lata temu
nieżle
Gość
3 lata temu
MK ultra na calego
Gość
3 lata temu
A czemu wśród tych muz światowych projektantów nie ma naszego chudzielca - Ani Rubik??
Gość
3 lata temu
wygoogluj sobie symbole Iluminatów
Gość
3 lata temu
uszy Myszki Miki używane są w symbolice Iluminatów i innych sekt jako symbol podległości jednostki systemowi oraz władzy i kontroli tych którzy są wysoko w hierarchii Iluminatów. zakrywanie jednego oka albo podkreślanie makijażem tylko jednego oka albo w ogóle symbol oka w popkulturze jest również symbolem Iluminatów dlatego tyle jest teraz symboliki oka w modzie np opakowania perfum. Celebryci którzy fotografują się w sesjach modowych z zakrytym okiem chcę przez to powiedzieć że należą do sekty która ma władzę w światku mody
bEEANuMH
gość
3 lata temu
Czarna jest brzydka
Gość
3 lata temu
A ja lubię Gigi 🙂
gość
3 lata temu
dość tych hadid!
gość
3 lata temu
dość tych hadid!
Gość
3 lata temu
Mega kreatywna sesja!
gość
3 lata temu
Ruskie jak zwykle winne. Ja nie mogę, co za brednie. Pierwszy artykuł w internecie donosił, że po rosyjskiej stronie mostu utknął czołg i mieli go wyciągać, więc zarządzili kontrolę ruchu, żeby zrobić to bezpiecznie. Ale oczywiście ukraińcy zignorowali i kręcili się jak g****o w przeręblu w tą i spowrotem, wyłączyli radioodbiorniki. R***y dali im CAŁY DZIEŃ, aż się zdenerwowali i ostrzelali imbecyli. Ale oczywiście wina ruskich, bo tak wygodnie. A gdzie wzmianka o tym że amerykański okręt podwodny zmierza w tą stronę? A gdzie wzmianka o desperacji Poroszenko, bo idą wybory prezydencie na ukrainie, które gościu ewidentnie przegrywa i stan wojenny jest mu na rękę bo nie będzie można przeprowadzić wyborów? I czemu ów artykuł znikł z sieci jak się rozpętła g****oburza? Przez cztery lata na Dombasie zginęły dziesiątki tysięcy ludzi i wszystkim było wszystko jedno, a tu ostrzelali byle p*****lnik i już stan wojenny? Na bank! To wszystko jest konkretnie zaplanowane. Wszyscy patrzą tylko na winę ruskich, ale tak na prawdę winna jest cała europa, z tym całym Trumpem i Poroszenko na czele. NIE DAJCIE SOBIE WMAWIAĆ BREDNI LUDZIE!
Oferty dla Ciebie
bEEANuNA
bEEANuNB
bEEANuNC
bEEANuND
bEEANuNE
bEEANuNj