Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska marzy o doktoracie. "Chciałabym wrócić do akademickich klimatów"

97
Podziel się:

Monika wyznaje, że zainspirował ją mąż, który niedawno obronił doktorat na Akademii Teatralnej. "Patrzę na niego z zazdrością".

Monika Zamachowska marzy o doktoracie. "Chciałabym wrócić do akademickich klimatów"
bESJpUjp

Mija już osiem lat odkąd Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski spotkali się na planie programu S.O.S dla świata, kręconym w Belize. Z tej wycieczki Monika wróciła zakochana, chociaż oboje póżniej zapewniali, że z seksem postanowili taktownie wstrzymać się do rozwodu.

Z tego wszystkiego Zbyszek zapomniał, że nie ma stałych dochodów i zobowiązał się w sądzie do płacenia na czwórkę swoich dzieci 16 tysięcy złotych miesięcznie. Kiedy się we wszystkim połapał i poprosił o ponowne przeliczenie alimentów, dzieci aktora, oburzone jego pomysłem, złożyły kontrpozew o… podwyższenie ich jeszcze bardziej. Zamachowskiemu udało się załagodzić sytuację na tyle, że wszystko zostało po staremu.

Monika, żeby ratować rodzinne finanse, wynajęła swój dom w Wilanowie, zaprojektowany przez tatę, obcym ludziom i przeprowadziła się ze Zbyszkiem i swoimi dziećmi najpierw do bloku w Konstancinie, a potem do starej kamienicy na warszawskim Żoliborzu.

bESJpUjr

Z czasem zrozumiała, że życie ze Zbyszkiem nie jest usłane różami. Jak wyznała w jednym z wywiadów, jeśli chodzi o obowiązki domowe to Zamachowski najchętniej wybiera siedzenie na balkonie.

Żeby zarobić na utrzymanie i alimenty męża, Monika pracuje na dwóch etatach. Poza pracą TVP wykłada też na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, ma także obiecane prowadzenie warsztatów telewizyjnych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

No i tak ją jakoś tknęło, że studenci bardziej by ją szanowali, gdyby miała tytuł naukowy.

Jak wyznała w najnowszym wywiadzie dla Dziennika.pl. w którym mówi głównie o tym, że nie rozbiła rodziny i wypomina aktualnemu mężowi romans z Agnieszką Glińską, marzy o doktoracie.

bESJpUjx

Chciałabym otworzyć przewód doktorski i wrócić do moich akademickich klimatów - zwierza się prezenterka.

Jak ujawnia, zainspirował ją do tego Zbyszek, który wiosną tego roku obronił na Akademii Teatralnej pracę doktorską na temat interpretacji piosenki na podstawie trzech spektakli muzycznych ze swoim udziałem.

Patrzę na mojego męża z zazdrością - ujawnia Zamachowska. Bo Zbyszek obronił doktorat...

bESJpUjy
bESJpUjS
KOMENTARZE
(97)
Gość
3 lata temu
Może jak się zajmie doktoratem to przestanie udzielać tych durnych wywiadów
Gość
3 lata temu
Nie każda myśl która nam się zrodzi na kibelku jest istotnie warta ogłaszania wszem i wobec.
gość
3 lata temu
Obronić DOKTORAT na swoim śpiewaniu nie swoich piosnek....jprd...studia aktirskie to jakaś żenada i śmiech na sali...drugi olbrychski z mgr o swoich występaj i kewandowski na orywatnej "uczelni z licencjatem na tenat swoich oramek. ŚMIECH NA SALI I WStYD!!
bESJpUjT
Anika2
3 lata temu
Teraz to świat nie docenia ludzi wykształconych..
gość
3 lata temu
Dalszy ciąg doktoratów i licencjatów o samym sobie. R****k, Lewandowski, teraz ci dwoje. Proponuję temat: "Wybrane aspekty życia celebryty w ujęciu selficznym".
Najnowsze komentarze (97)
co za absurd
3 lata temu
jasne....pieniądze na uczelni zarobi....Tym bardziej że od 2019 r.nie będzie można pracować poza jedną uczelnią....to nachapie się pieniędzy...zwłaszcza ze stawką 37 zl na godzinę (netto) będąc magistrem...?
Gość
3 lata temu
taaa
Gość
3 lata temu
Żeby napisać prawdziwą pracę doktorską trzeba reprezentować odpowiedni poziom intelektualny
gość
3 lata temu
Smiechu warte ona i doktorat a gdzie magisterium?
gość
3 lata temu
Smiechu warte ona i doktorat a gdzie magisterium?
gość
3 lata temu
z czegoz to ona moze obronic doktorat??
gość
3 lata temu
z czegoz to ona moze obronic doktorat??
śmiechu warte
3 lata temu
a na jaki temat ten doktorat bo nic nie pisze...
bESJpUjL
Gość
3 lata temu
Nie ma pomysłu na rozwój kariery to chce nikomu nie potrzebny pusty doktorat zrobić
cbhtu
3 lata temu
Klasy toto nie ma za grosz.
Gość
3 lata temu
Taa, u mnie tez wiekszosc szczesliwych posiadaczy super ocen i dyplomow to w rzeczywistosci kretyni, ktorzy po prostu mieli tupet, zeby na kazdym egzaminie sciagac i potem jeszcze sie szczycic, jakimi to sa intelygentami, choc sami nie potrafia nawet jednego zdania samodzielnie skonstruowac. Strzelalabym do takich.
TESSA
3 lata temu
gratuluję serdecznie panu zbyszkowi obrony doktoratu.
gość
3 lata temu
I na marzeniach się skończy. Ona i pęk słomy prawie jedno. Słomę można wykorzystać a jej wychodzi.
Teresa
3 lata temu
doktorat z robienia l***i z rana i p********ia w Gali o swoich bólach pośladów. Weź że babo się zajmij czymś produktywnym...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJpUkE
bESJpUkF
bESJpUkG
bESJpUkH
bESJpUkI
bESJpUkn