Czwartek 06.12.2018 00:20

Najgorsze stylizacje listopada: Gessler, Wieniawa, Wodzianka… (ZDJĘCIA)

modapudelek najgorsze stylizacje miesiąca Julia Wieniawa Lara Gessler Dominika Zasiewska Wodzianka Marta Galuszewska Joanna Racewicz

Przez lata za apogeum elegancji uważano modę paryską, która swoim wpływem promieniowała na całą Europę. Jednak w dobie Internetu stery niemalże we wszystkich branżach zostały przejęte przez Stany Zjednoczone. Amerykanie, którzy co prawda na brak pieniędzy nigdy nie mogli narzekać, to jednak trudno byłoby nazwać ich modnym narodem, co często objawia się w wybitnie wyzywających i mało estetycznych kreacjach tamtejszych gwiazd.

Zobacz: Najgorsze stylizacje października: zakręcona Maryla, zdeformowana Longoria, awangardowa Miko (ZDJĘCIA)

Z hegemonem niestety nie da się dyskutować, tak więc wpływ stylu Los Angeles jest również (niestety) bardzo powszechny nad Wisłą. Jak nie kreować się na Amerykankę zaprezentowała nam w tym miesiącu sama Julia Wieniawa. Przeważnie znana z nienagannie dobranych strojów, młoda celebrytka promowała swój nowy kawałek w kostiumie mocno inspirowanym Bellą Hadid, zabrakło niestety konstrukcji i dobrego smaku. Niejedna para brwi uniosła się również w zdziwieniu na widok wątpliwej stylizacji Lary Gessler. Córka najpopularniejszej kreatorki smaków w Polsce wyrabia się powoli na prawdziwą, ściankową elegantkę, jednak tym razem efekty pracy jej "beaty teamu" były raczej mało zadowalające. Szykownych kreacji nie oczekujemy natomiast od Wodzianki, której jakimś cudem udało się źle wystylizować klasyczny garnitur.

Zobaczcie, kto jeszcze w tym miesiącu zasłużył na modową naganę.

« Poprzednie 1/14

Najgorsze stylizacje listopada: Gessler, Wieniawa, Wodzianka…

2Najgorsze stylizacje listopada: Gessler, Wieniawa, Wodzianka…