Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochanka Pięty wspomina rozmowę z posłem. "Zabraniam ci brać tabletki"

280
Podziel się

Izabela Pek ujawniła kolejne szokujące szczegóły rozmów, z których wynika, że poseł zabraniał jej stosować antykoncepcję. Zobaczcie dlaczego.

Kochanka Pięty wspomina rozmowę z posłem. "Zabraniam ci brać tabletki"
bErlrEAB

Latem tego roku wybuchł skandal z udziałem Stanisława Pięty. Poseł kreujący się na gorliwego chrześcijanina i wyznawcę "tradycyjnych, rodzinnych wartości" miał miesiącami prowadzić podwójne życie, sypiając z kobietą poznaną przy okazji jednej z miesięcznic smoleńskich.

Kochanka posła ujawniła SMS-y, z których wynikało, że Pięta oferował jej posadę w spółce skarbu państwa oraz namawiał ją do zajścia z nim w ciążę. Pomiędzy rozmowami o seksie poseł radził się kochanki w kwestiach politycznych, m.in. konsultował z nią... plan walki z terroryzmem w Europie.

bErlrEAD

Oczywiście Pięta wszystkiego się wyparł twierdząc, że kobieta jest jego psychofanką. W odpowiedzi Izabela Pek ostrzegła, że "nie da się zaszczuć" i opowie wszystkim prawdę o bogobojnym pośle.

Choć od wybuchu afery minęło już ponad pół roku, Pek dotrzymuje słowa i w dalszym ciągu ujawnia szczegóły romansu. Ostatnio ponownie uaktywniła się, najwyraźniej zainspirowana "krucjatą" Wodzianki przeciwko Krzysztofowi Rutkowskiemu i opublikowała kolejny zapis rozmów z kochankiem, z którego wynika, że odwiedziła ginekologa, żeby skonsultować z nim szanse na zajście w ciążę z żonatym posłem.

Teraz Izabela zdradza kolejne wątki. Na swoim profilu na Twitterze ujawniła poglądy Pięty na temat antykoncepcji. Twierdzi, że poseł zabraniał jej brać pigułki.

bErlrEAJ

Przypomniała mi się rozmowa z @stpieta.
- A jak zajdę w ciążę?
- To urodzisz.
- A co na to Prezes i ludzie powiedzą?
- Wiesz... to dobrze o mnie poświadczy, kiedy moja dziewczyna urodzi dziecko spoza małżeństwa, a ja nie każę ci go zabić. Zabraniam ci brać tabletki - miały brzmieć słowa posła.

Internauci nie dowierzali w prawdziwość dialogu, jednak kochanka Pięty zapewnia, że jest autentyczny.

A pan poważnie pyta? Podać telefon do Pięty, żeby pan spytał, dlaczego mnie do sądu za pomówienia nie poda? Staszek, odpowiedz Panu. Nie chowaj się za banem, tylko chodź do nas, kochanie moje. Mój ty bohaterze - zaapelowała.

Jak myślicie, co jeszcze ujawni porzucona Izabela?

bErlrEAK
bErlrEAL
bErlrEBe
KOMENTARZE
(280)
Gość
3 lata temu
Dobrze taki starym ku***som! Niech takie kochanki będą przestrogą dla wszystkich zdradzających swoje żony.
Gość
3 lata temu
Nie szkoda mi go wcale
Gość
3 lata temu
Pięta to taki przypał... samo nazwisko mówi jiż wiele
bErlrEBf
Gość
3 lata temu
Czym się podniecacie Gdyby pokazać smsy większości ludzi to byłaby podobna siara dlatego życia prywatnego nie publikuje się
Gość
3 lata temu
Kaziu, Pięta i Rutkowski kwadrat- zachcialo sie fikac z młodymi i głupimi, to płakac teraz cym...bały
Najnowsze komentarze (280)
gość
3 lata temu
shjhhhhhhd6ddd5d574dc\\ ndxxa*******lzxcvbnnm=-09898777655433
gość
3 lata temu
może mając żonę i kochankę zrozumiał jaki skarb ma w domu a tego żadna kochanka nie jest w stanie znieść , a jak jest mściwa to poleci do mediów poinformować calą Polskę z kim spała
gość
3 lata temu
Ten dialog obnaża tylko to jacy i****i są w pisie. Jak można być kobietą i tolerować takiego chama? Jak można być jego żoną albo kochanką? R****m na samą myśl, że taka m******a umysłowa i o****h dotyka mnie nawet w rękę. Jak można sprowadzić się do takiej roli. Cała trójka jest siebie warta, żona pierwsza ochotniczka jak widać, nadal go nie kopnęła w d**ę. Może gdyby takim niby-ludziom odbierać paszporty i wywozić za granicę byłby w tym kraju spokój. I pomyśleć, że to się rozmnaża. Masakra.
Jarek :)
3 lata temu
Oj Staszek, Staszek, Staszek - ale się wpakowałeś w ł***o :D
gość
3 lata temu
Kocham posłów Pis- kochanka - tak, tabletki - nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Sługusy i hipokryci.
gość
3 lata temu
wrócił do żony , dla kochanki to straszliwa zniewaga, i jak tu się nie mścić
gość
3 lata temu
co z tym zapłodnieniem , zdążył to zrobić za nim wrócił do żony ?
Gość
3 lata temu
niestety faceci to takie prymitywy. oczywiście nie każdy ale większość myśli tylko o jednym. Za to kobieta ,która bierze się za żonatego lub daje mu się poderwać to zwykła s****a.
bErlrEAX
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Jak s**a nie da to pies nie wezmie. Niech poda rekę Wodziance.[/cytat]A piszę to kolejna s**a co chce dać a nie ma chętnych 😎[/cytat]Jak pies nie szuka to s**a nie musi zastanawiac sie czy dawac[/cytat]Ona była wolna, nikogo nie zdradzała ani nie oszukiwała, po co się jej czepiać. To Pięta był żonaty i teraz ma za swoje.[/cytat]jak kopieta chce poderwać faceta i będzie wytrwale dążyła do celu to w 99 procentach jej się to uda.
Gość
3 lata temu
g****a ona i g***i on
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Jak s**a nie da to pies nie wezmie. Niech poda rekę Wodziance.[/cytat]A piszę to kolejna s**a co chce dać a nie ma chętnych 😎[/cytat]Jak pies nie szuka to s**a nie musi zastanawiac sie czy dawac[/cytat]Ona była wolna, nikogo nie zdradzała ani nie oszukiwała, po co się jej czepiać. To Pięta był żonaty i teraz ma za swoje.
gość
3 lata temu
Bardzo dobrze! Iza Team!
gość
3 lata temu
Super Iza!!! Ujawniaj wszystko! Wiele kobiet kibicuje Tobie
gość
3 lata temu
Ten pietaszek piękny jak sam saurywysyn
...
Następna strona
bErlrEBz