Poniedziałek 10.12.2018 23:00

Kochanka Pięty wspomina rozmowę z posłem. "Zabraniam ci brać tabletki"

Izabela Pek Stanisław Pięta

Kochanka Pięty wspomina rozmowę z posłem. "Zabraniam ci brać tabletki"

Latem tego roku wybuchł skandal z udziałem Stanisława Pięty. Poseł kreujący się na gorliwego chrześcijanina i wyznawcę "tradycyjnych, rodzinnych wartości" miał miesiącami prowadzić podwójne życie, sypiając z kobietą poznaną przy okazji jednej z miesięcznic smoleńskich.

Kochanka posła ujawniła SMS-y, z których wynikało, że Pięta oferował jej posadę w spółce skarbu państwa oraz namawiał ją do zajścia z nim w ciążę. Pomiędzy rozmowami o seksie poseł radził się kochanki w kwestiach politycznych, m.in. konsultował z nią... plan walki z terroryzmem w Europie.

Przypomnijmy: Pięta z kochanką omawiał w SMS-ach plan... LIKWIDACJI TERRORYZMU W EUROPIE!

Oczywiście Pięta wszystkiego się wyparł twierdząc, że kobieta jest jego psychofanką. W odpowiedzi Izabela Pek ostrzegła, że "nie da się zaszczuć" i opowie wszystkim prawdę o bogobojnym pośle.

Choć od wybuchu afery minęło już ponad pół roku, Pek dotrzymuje słowa i w dalszym ciągu ujawnia szczegóły romansu. Ostatnio ponownie uaktywniła się, najwyraźniej zainspirowana "krucjatą" Wodzianki przeciwko Krzysztofowi Rutkowskiemu i opublikowała kolejny zapis rozmów z kochankiem, z którego wynika, że odwiedziła ginekologa, żeby skonsultować z nim szanse na zajście w ciążę z żonatym posłem.

Zobacz: Kochanka Pięty inspiruje się Wodzianką? Też publikuje SMS-y

Teraz Izabela zdradza kolejne wątki. Na swoim profilu na Twitterze ujawniła poglądy Pięty na temat antykoncepcji. Twierdzi, że poseł zabraniał jej brać pigułki.

Przypomniała mi się rozmowa z @stpieta.
- A jak zajdę w ciążę?
- To urodzisz.
- A co na to Prezes i ludzie powiedzą?
- Wiesz... to dobrze o mnie poświadczy, kiedy moja dziewczyna urodzi dziecko spoza małżeństwa, a ja nie każę ci go zabić. Zabraniam ci brać tabletki - miały brzmieć słowa posła.

Internauci nie dowierzali w prawdziwość dialogu, jednak kochanka Pięty zapewnia, że jest autentyczny.

A pan poważnie pyta? Podać telefon do Pięty, żeby pan spytał, dlaczego mnie do sądu za pomówienia nie poda? Staszek, odpowiedz Panu. Nie chowaj się za banem, tylko chodź do nas, kochanie moje. Mój ty bohaterze - zaapelowała.

Jak myślicie, co jeszcze ujawni porzucona Izabela?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (350)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 350
Odpowiedz
74 23
zgłoś
gość 10.12.2018 23:02
Nie lubię swojej pracy :(
Odpowiedz
556 27
zgłoś
Gość 10.12.2018 23:02
Pięta to taki przypał... samo nazwisko mówi jiż wiele
Odpowiedz
126 65
zgłoś
Gość 10.12.2018 23:02
I czym sie chwali. Takie intymne rzeczy wyciaga. Jak wyciągała mu ze spodni to byla zachwycona.
Odpowiedz
386 114
zgłoś
Gość 10.12.2018 23:03
Czym się podniecacie Gdyby pokazać smsy większości ludzi to byłaby podobna siara dlatego życia prywatnego nie publikuje się
Odpowiedz
112 65
zgłoś
gość 10.12.2018 23:03
Jak patrzę na kobiety pokroju tej pani czy Isabel, to wstyd mi, że też jestem kobietą. Ja nie jestem taka naiwna, bez honoru i bez wstydu.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 350