Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochanka Pięty inspiruje się Wodzianką? Też publikuje SMS-y

205
Podziel się

W jednym z nich informuje żonatego kochanka, że ginekolog zdiagnozował ją w niecałe pięć minut i zalecił starać się o dziecko. "Jesteś esencją kobiecości" - rozczulił się w odpowiedzi bogobojny poseł.

Kochanka Pięty inspiruje się Wodzianką? Też publikuje SMS-y
bCOzYqSZ

Mijający rok obfituje w burzliwe rozstania, połączone z publicznym praniem brudów. Zaczęło się od Justyny Żyły, która postanowiła przeżywać klęskę swojego związku z Piotrem głównie w Internecie i tabloidach, omawiając swoje problem rodzinne w kameralnym gronie kilku milionów Polaków.

W międzyczasie swój, już niestety skończony związek z bogobojnym posłem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Pięta upubliczniła Izabela Pek. Jak ujawniła porzucona kochanka, Staszek obiecywał spłodzić z nią sześcioro dzieci, zwierzał się jej z marzeń o założeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście", a także dzielił się z nią poufnymi informacjami na temat śledztwa Amber Gold, bo akurat zasiadał w tej komisji sejmowej.

Ich szczęśliwy, choć krótki romans obfitował w głaskanie po brzuchu oraz romantyczne randki na cmentarzach oraz w hotelach, na koszt podatników.

bCOzYqTb

Po rozstaniu Izabela żaliła się na hipokryzję prominentnych polityków PiS-u, którzy, póki Staszek przedstawiał im ją jako oficjalna partnerkę, całowali ją po rękach, a od ujawnienia romansu twierdzą, że w ogóle jej nie znają. Zobacz: Była kochanka Pięty pokazała romantyczne zdjęcie ze Staszkiem. Z CMENTARZA

Jesień z kolei miała należeć do Wodzianki. Dominika Zasiewska ujawniła swój romans z Krzysztofem Rutkowskim i na dowód ich miłości opublikowała korespondencję SMS-ową, w której Krzysztof deklarował romantycznie, że Dominika jest pierwszą i ostatnią kobietą, w której się tak zakochał, a ona czule nazywała go swoim idealnym przyszłym mężem.

Okazuje się, że Iza źle znosi konkurencję. Szybko postanowiła przebić Wodziankę i też opublikowała zapis SMS-owych rozmów z kochankiem.

bCOzYqTh

Wynika z nich, że w związku z prokreacyjnymi planami posła Pięty odwiedziła ginekologa, żeby skonsultować z nim szanse na ciążę. Jak ujawnia, spędziła w gabinecie mniej niż pięć minut, co może nie do końca dobrze świadczyć o polskiej służbie zdrowia. Staszek najwyraźniej czekał na tę wiadomość, bo subtelnie ponaglał Izę, by odezwała się zaraz po powrocie do domu.

Po otrzymaniu pomyślnych wieści w sprawie szans na zapłodnienie, szczęśliwy poseł wysłał ukochanej uśmieszek, serce, kwiatek oraz buźkę, a także wyznał, że jak dla niego to Iza jest esencją kobiecości, a delikatność jest jej "immanentną cechą".

No rzeczywiście, trochę to wszystko mniej wylewnie brzmi niż u Krzysztofa... Zresztą analiza porównawcza tych dwóch historii wydaje się idealnym zajęciem na długie zimowe wieczory...

bCOzYqTi
bCOzYqTj
bCOzYqTC
KOMENTARZE
(205)
Gość
2 lata temu
I bardzo dobrze robi. Zakłamańcy...
Gość
2 lata temu
Wodzianka i Rutek pisali ze sobą jak para nastolatków a ten cały Piętą jak Tatuś do córki
gość
2 lata temu
Treść tych SMSów świadczy fatalnie o poziomie intelektualno-mentalnym obu stron...
bCOzYqTD
Gość
2 lata temu
Ja pierdziele...jaka żenada
Gość
2 lata temu
Wiecie co?faceci to świnie.Takie rzeczy piszą a potem myk i już go nie ma
Najnowsze komentarze (205)
Gość
2 lata temu
Takie rzeczy to piszę ciapa, żeby nie powiedzieć c**a a nie facet. Matko, jak można pierdzielić takie farmazony. Jeden i drugi lovelas i ciepła klucha w jednym. Uchowaj Boże każdy fajną kobietę przed takim typem, bo głupich bab mi nie żal.
gość
2 lata temu
o reeeety.... nawet ja nie mam takich błyskotliwych dialogów w skrzynce :D :D :D kto da więcej :D
Gość
2 lata temu
Można się pośmiać z tych facetów. ZAKŁAMANE świnie....dobrze,że są takie odważne kobiety👑👑🤗🤗🤗🤗brawo
Lolexx
2 lata temu
Ona tak ssie, ze nie jeden z was moze zazdroscic Piecie. I gibka jest jak juz sie nadzieje
Gość
2 lata temu
Faceci i takie emotki hah
2 lata temu
Pustej lali mi nie szkoda... biednego dziada z andropauzą też... szkoda tylko jego żony i dzieci :(
GOSTEK766
2 lata temu
Jako głęboko wierzący kogucik dostał już rozgrzeszenie od prezesa i pokutę od ojca dyrektora. Szuka podobno już kolejnego powodu do następnego odpustu zupełnego.
gość
2 lata temu
Skąd tam tyle błędów to nawet nie brzmi jak po Polsku. Litości.
bCOzYqTv
gość
2 lata temu
Wydawać kolesi!!! Wszyscy zdradzający to szmaty.
gość
2 lata temu
Nie mogę się doczekać, aż mój były zostanie zniszczony przez swoje kochanki. Aż miło patrzeć!
gość
2 lata temu
Bardzo dobrze Izabela. Nie miej litości!!!! On dla Ciebie nie miał.
Gmaość
2 lata temu
Ale to wszystko jest WREDNE I FAŁSZYWE
gość
2 lata temu
wstydu nie ma
hanka
2 lata temu
a potem do Rydzyka po rozgrzeszenie
...
Następna strona
bCOzYqTX