Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kochanka Pięty inspiruje się Wodzianką? Też publikuje SMS-y

205
Podziel się

W jednym z nich informuje żonatego kochanka, że ginekolog zdiagnozował ją w niecałe pięć minut i zalecił starać się o dziecko. "Jesteś esencją kobiecości" - rozczulił się w odpowiedzi bogobojny poseł.

Kochanka Pięty inspiruje się Wodzianką? Też publikuje SMS-y
bCxWvWid

Mijający rok obfituje w burzliwe rozstania, połączone z publicznym praniem brudów. Zaczęło się od Justyny Żyły, która postanowiła przeżywać klęskę swojego związku z Piotrem głównie w Internecie i tabloidach, omawiając swoje problem rodzinne w kameralnym gronie kilku milionów Polaków.

W międzyczasie swój, już niestety skończony związek z bogobojnym posłem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Pięta upubliczniła Izabela Pek. Jak ujawniła porzucona kochanka, Staszek obiecywał spłodzić z nią sześcioro dzieci, zwierzał się jej z marzeń o założeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście", a także dzielił się z nią poufnymi informacjami na temat śledztwa Amber Gold, bo akurat zasiadał w tej komisji sejmowej.

Ich szczęśliwy, choć krótki romans obfitował w głaskanie po brzuchu oraz romantyczne randki na cmentarzach oraz w hotelach, na koszt podatników.

bCxWvWif

Po rozstaniu Izabela żaliła się na hipokryzję prominentnych polityków PiS-u, którzy, póki Staszek przedstawiał im ją jako oficjalna partnerkę, całowali ją po rękach, a od ujawnienia romansu twierdzą, że w ogóle jej nie znają. Zobacz: Była kochanka Pięty pokazała romantyczne zdjęcie ze Staszkiem. Z CMENTARZA

Jesień z kolei miała należeć do Wodzianki. Dominika Zasiewska ujawniła swój romans z Krzysztofem Rutkowskim i na dowód ich miłości opublikowała korespondencję SMS-ową, w której Krzysztof deklarował romantycznie, że Dominika jest pierwszą i ostatnią kobietą, w której się tak zakochał, a ona czule nazywała go swoim idealnym przyszłym mężem.

Okazuje się, że Iza źle znosi konkurencję. Szybko postanowiła przebić Wodziankę i też opublikowała zapis SMS-owych rozmów z kochankiem.

bCxWvWil

Wynika z nich, że w związku z prokreacyjnymi planami posła Pięty odwiedziła ginekologa, żeby skonsultować z nim szanse na ciążę. Jak ujawnia, spędziła w gabinecie mniej niż pięć minut, co może nie do końca dobrze świadczyć o polskiej służbie zdrowia. Staszek najwyraźniej czekał na tę wiadomość, bo subtelnie ponaglał Izę, by odezwała się zaraz po powrocie do domu.

Po otrzymaniu pomyślnych wieści w sprawie szans na zapłodnienie, szczęśliwy poseł wysłał ukochanej uśmieszek, serce, kwiatek oraz buźkę, a także wyznał, że jak dla niego to Iza jest esencją kobiecości, a delikatność jest jej "immanentną cechą".

No rzeczywiście, trochę to wszystko mniej wylewnie brzmi niż u Krzysztofa... Zresztą analiza porównawcza tych dwóch historii wydaje się idealnym zajęciem na długie zimowe wieczory...

bCxWvWim
bCxWvWin
bCxWvWiG
KOMENTARZE
(205)
Gość
rok temu
I bardzo dobrze robi. Zakłamańcy...
Gość
rok temu
Wodzianka i Rutek pisali ze sobą jak para nastolatków a ten cały Piętą jak Tatuś do córki
gość
rok temu
Treść tych SMSów świadczy fatalnie o poziomie intelektualno-mentalnym obu stron...
bCxWvWiH
Gość
rok temu
Ja pierdziele...jaka żenada
Gość
rok temu
Wiecie co?faceci to świnie.Takie rzeczy piszą a potem myk i już go nie ma
Najnowsze komentarze (205)
Gość
rok temu
Takie rzeczy to piszę ciapa, żeby nie powiedzieć c**a a nie facet. Matko, jak można pierdzielić takie farmazony. Jeden i drugi lovelas i ciepła klucha w jednym. Uchowaj Boże każdy fajną kobietę przed takim typem, bo głupich bab mi nie żal.
gość
rok temu
o reeeety.... nawet ja nie mam takich błyskotliwych dialogów w skrzynce :D :D :D kto da więcej :D
Gość
rok temu
Można się pośmiać z tych facetów. ZAKŁAMANE świnie....dobrze,że są takie odważne kobiety👑👑🤗🤗🤗🤗brawo
Lolexx
rok temu
Ona tak ssie, ze nie jeden z was moze zazdroscic Piecie. I gibka jest jak juz sie nadzieje
Gość
rok temu
Faceci i takie emotki hah
rok temu
Pustej lali mi nie szkoda... biednego dziada z andropauzą też... szkoda tylko jego żony i dzieci :(
GOSTEK766
rok temu
Jako głęboko wierzący kogucik dostał już rozgrzeszenie od prezesa i pokutę od ojca dyrektora. Szuka podobno już kolejnego powodu do następnego odpustu zupełnego.
gość
rok temu
Skąd tam tyle błędów to nawet nie brzmi jak po Polsku. Litości.
bCxWvWiz
gość
rok temu
Wydawać kolesi!!! Wszyscy zdradzający to szmaty.
gość
rok temu
Nie mogę się doczekać, aż mój były zostanie zniszczony przez swoje kochanki. Aż miło patrzeć!
gość
rok temu
Bardzo dobrze Izabela. Nie miej litości!!!! On dla Ciebie nie miał.
Gmaość
rok temu
Ale to wszystko jest WREDNE I FAŁSZYWE
gość
rok temu
wstydu nie ma
hanka
rok temu
a potem do Rydzyka po rozgrzeszenie
...
Następna strona
bCxWvWjb