Trwa ładowanie...

Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska (ZDJĘCIA)

151
Podziel się:
151
Podziel się:

Gwiazdy po raz siódmy spotkały się w wiosce Świętego Mikołaja, gdzie zbierały datki na prezenty dla potrzebujących dzieci.

1
 / 18
Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska
Tłumy gwiazd na gwiazdkowej imprezie Kraśków: Ostrowska, Herbuś, Zielińska
0
0

Okres przedświąteczny jest czasem, kiedy wszystkie fundacje charytatywne działają na pełnych obrotach, starając się wesprzeć osoby, które nie były zbyt łaskawie potraktowane przez los. Do wielu akcji włączają się również polskie gwiazdy, chcące szlachetnie wykorzystać swoją popularność w celu nagłośnienia kwestii, które zdają się nam umykać.

Już po raz siódmy gwiazdy zebrały się w zorganizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko wiosce Świętego Mikołaja, w których dzieci z domów dziecka mogły liczyć na prezenty od najpopularniejszego mieszkańca Laponii oraz masę innych atrakcji, jak warsztaty telewizyjne, dziennikarskie czy kulinarne. W tym roku Świętemu Mikołajowi pomagały m.in. Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Anna Czartoryska, Ilona Ostrowska i Klaudia Halejcio.

Co sądzicie o udziale celebrytek w takich akcjach?

2
 / 18
Katarzyna Zielińska

Aktorka przybyła na akcję charytatywną w wyjątkowo dobrym nastroju. Ucieszyła ją też obecność Mikołaja, którego postanowiła serdecznie wyściskać przed kamerami.

3
 / 18
Małgorzata Socha

Dress-codem tego poranka wydawały się być przytulne swetry. W klimat idealnie wpasowała się Małgorzata Socha, decydując się na cieplutki golf.

4
 / 18
Ilona Ostrowska

Stroniąca przeważnie od ścianek gwiazda, postanowiła przełamać swoją niechęć do paparazzich w szczytnym celu.

5
 / 18
Edyta Herbuś

Najbardziej w świąteczny klimat wczuła się Edyta Herbuś, która z dumą nosiła na głowie rogi renifera.

6
 / 18
Karolina Ferenstein-Kraśko

To już siódma edycja wyjątkowej akcji charytatywnej organizowanej przez Karolinę Ferenstein-Krasko. Dochody z wydarzenia przeznaczane są na wsparcie domu dziecka na Mazurach.

7
 / 18
Paulina Krupińska-Karpiel
8
 / 18
Anna Czartoryska
9
 / 18
Ilona Ostrowska i Anna Czartoryska
10
 / 18
Karolina Ferenstein-Kraśko
11
 / 18
Ilona Ostrowska
12
 / 18
Karolina Szostak
13
 / 18
Młgorzata Socha
14
 / 18
Klaudia Halejcio
15
 / 18
Natalia Klimas
16
 / 18
Małgorzata Socha
17
 / 18
Małgorzata Socha
18
 / 18
Piotr Kraśko
KOMENTARZE
(151)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
7 lat temu
mam 30 lat i uwielbiam 40 letnie kobiety.są lepsze niż nastolatki
gość
7 lat temu
Katarzyna Zielińska! Aktorka! To prima aprilis?
Gość
7 lat temu
Socha coś z twarzą robiła na bank
gość
7 lat temu
Same bufony utrzymanki i marionetki reklamowe
Gość
7 lat temu
Kraśki są tragiczni 🙈
NAJNOWSZE KOMENTARZE (151)
gość
7 lat temu
Ta Socha to takie wsiowa dziewucha. Wreszcie moze sie ostrzyknac. Bo ostatnio to takie zmarchy miala na czole ze hej;) One wszystkie sa takie same - napuchniete twarze!!! Straszne. Zęby Socha ma okropne ,,, takie malutkie i bleee
gość
7 lat temu
krupinska to wszystkie scianki eventy zalicza,celebrytka,znana bo ma slawnego meza
Gośćmarlena
7 lat temu
Socha socha. Juz nie mozna codziennie powtarzac tej Osoby nic nie znaczacej tylko scianki ustawki reklamy ..aby zgarnac kase
gość
7 lat temu
Szostak, kup sobie nowy szalik....
Gość
7 lat temu
Wybitne role tych aktorek to seriale: Na Wspólnej, Barwy szczęścia czy Przyjaciółki. Rzeczywiście role wybitne. Kulig czy Kulesza mogą się schować. Słowo gwiazdy to chyba nadużycie.
gość
7 lat temu
a Zielińska co tak się krzywi sierota jedna
gość
7 lat temu
Nie widze tutaj zadnych gwiazd!
gośćassfg
7 lat temu
Socha przytyta
gość
7 lat temu
Klaudia Halejcio upodabnia się do Ilonki Węgrowskiej!
gość
7 lat temu
W kim rozpoznalas Pana Tuska,ja go tutaj nie widze
Gość
7 lat temu
I z wlasnej kieszeni wplacily na konto domu dziecka?Raczej nie,to jaka to pomoc ?
gość
7 lat temu
od kiedy herbus to gwiazda ?
gość
7 lat temu
A majdanow nie zaprosili?
gość
7 lat temu
socha napuchnięta i utyta, to już po urodzie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?