Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati potępia ojca swojego dziecka w "Gali": "Jeśli to ja miałabym OŚMIORO DZIECI Z CZTEREMA PARTNERAMI, zostałabym wyklęta przez społeczeństwo!"

1821
Podziel się:

"Wchodziłam w ten związek z czystą intencją i czystym sercem" - przekonuje Weronika w najnowszym wywiadzie. Polecamy przeczytać do porannej kawki.

Rosati potępia ojca swojego dziecka w "Gali": "Jeśli to ja miałabym OŚMIORO DZIECI Z CZTEREMA PARTNERAMI, zostałabym wyklęta przez społeczeństwo!"

Właśnie mija rok, odkąd Weronika Rosati urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Elizabeth (przez "z" - na cześć Elizabeth Taylor). Przez moment w jej życiu pojawiła się szansa na stabilizację w osobie Roberta Śmigielskiego, ortopedy, którego Weronika poznała jeszcze za czasów związku z Piotrem Adamczykiem.

Niestety, prawie równocześnie z przyjściem na świat Elizabeth, Rosati i Śmigielski rozstali się, co stało się dla Weroniki pretekstem do rozpoczęcia publicznej terapii w kolorowych magazynach i na Instagramie. Od czasu rozstania aktorka udzieliła najprawdopodobniej więcej wywiadów, niż w całej dotychczasowej karierze. Wszystkie były poświęcone temu samemu: trudnościom w byciu samotną matką (dobrze sytuowaną samotną matką - przyp. red.), córce i walce z krzywdzącym wizerunkiem w mediach.

Jak można się było spodziewać, Weronika uzewnętrzniła się ponownie, tym razem w Gali, na okładce której zapozowała z córeczką. Elizabeth póki co ma jeszcze odwróconą główkę, ale coś nam się wydaje, że to tylko kwestia czasu i odpowiedniej stawki za wywiad.

Rosati tradycyjnie żali się na zły wizerunek w mediach i zapewnia, że będzie z nim walczyć tylko dla córki. Celebrytka nie chce, by Elizabeth myślała, że jej mama była bezczynna.

Powód, dla którego w ogóle o tym mówię, to moja córka. Ona musi wiedzieć, że jej mama nie zrezygnowała z rodziny, nie zrezygnowała z domu i nie rozstała się z jej ojcem dlatego, że - jak pisały brukowce - chciała wyjechać do Stanów i siedzieć na plaży - mówi Weronika.

Potem jest jeszcze lepiej. Rosati zapewnia, że ciąża była planowana, a Śmigielski wydawał jej się świetnym materiałem na ojca.

Wchodziłam w ten związek z czystą intencją i czystym sercem - mówi pokrzywdzona celebrytka. (...) Zachodząc w ciążę, która była planowana, nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. Bo jeżelibym miała takie powody, założyłabym rodzinę z kimś innym. Ja chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko.

Wywiad w Gali znów okazuje się terapią. Weronika Rosati przyznaje, że z ciężkim sercem rozstawała się ze Śmigielskim. Podobno o odejściu myślała blisko rok:

Podjęcie tej decyzji trwało ponad rok. Ciąża była traumą. I zarazem najszczęśliwszym czasem w moim życiu... To moja największa porażka życiowa, że podjęłam złą decyzję, wchodząc w ten związek. Ubolewam, że nie mogę dać mojej córce tego, co najlepsze, a najlepsza dla dziecka jest pełna rodzina. Ja w to wierzę. Dlatego decyzja o rozstaniu była traumatyczna, trudna i przykra.

Jakby tego było mało, Rosati postanowiła wykorzystać wywiad w Gali do ostatecznego wdeptania w ziemię Śmigielskiego. Celebrytka ujawniła z satysfakcją, że ortopeda ma... ośmioro dzieci z czterema partnerkami (!). Wyznanie godne kobiety z klasą, prawda? Weronika skarży się, że gdyby ona była w takiej sytuacji, natychmiast zostałaby medialnie wyklęta.

Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem. I tyle. Żadnych konsekwencji społecznych - stwierdziła.

Musimy przyznać, że wywiad Weroniki jest chyba lepszy niż najnowsza rozmowa z Moniką Miller, która opowiedziała w Vivie, jak znalazła ojca, który popełnił samobójstwo.

Też nie możecie się doczekać kolejnych wynurzeń Rosati?

KOMENTARZE
(1821)
Lu
3 lata temu
a jak z nim szła do łóżka to nie wiedziała ile ma dzieci?
Gość
3 lata temu
Pani Rosati trzeba było zastanowic sie nad tym facetem bo cos z nim nie tak
gość
3 lata temu
Szczerze mówiąc to mi jej żal. Owszem, nie powinna była się wiązać z takim facetem, ale nie wiemy, co jej mówił, obiecywał. W dodatku, pod wpływem ciąży, kobiecy organizm zalewają hormony - ona prawdopodobnie wierzyła w to, że wreszcie założy rodzinę z kimś, kto również jest po przejściach. No i, drogi Pudelku, przez jakiś czas wcale nie prała brudów publicznie. Teraz też trudno to tak nazwać. Dziewczyna zwraca uwagę na to, że nie jest jedyną, która dała się zwieść i została sama, jednocześnie nie podaje pikantnych szczegółów ja Żyła czy Wodzianka. Nie twierdzę, że ją pochwalam, ale te słowa brzmią jakby otwarcie przyznawała się do swojego błędu i ślepoty, jednocześnie nie poddając się i przyjmując na siebie rolę matki. Szkoda mi jej, ale życzę, by sobie poradziła oraz mam nadzieję, że dziewczynce nie zabraknie ciepła i miłości.
Gość
3 lata temu
Tylko...kto jej kazal sie z nim wiazac? Grażyna z Zabki nie biega po gazetach i opowiada, ze wziela sobienzlego chlopa...
gość
3 lata temu
ciąża była planowana, ale zapomniała powiedzieć to Śmigielskiemu. dzięki Gali i on wreszcie wie o planach Weroniki. oboje są nieodpowiedzialni
Najnowsze komentarze (1821)
benia
2 lata temu
pani NIKT jak cały pudelek
Gość
3 lata temu
Przeciesz święta Rosati wiedziała że on ma tyle dzieci
gość
3 lata temu
Widziały gały co brały. Nie była pierwszą mamusią jego dzieci.
Gość
3 lata temu
Szkalujący artykuł. Nasuwacie opinie, manipulacja. Bardzo słabe!!!
gość
3 lata temu
Kto to jest Zbigniew Stryj?
bb
3 lata temu
W sumie mogła mu wybaczyć dla dobra córki ;)
bibu
3 lata temu
Niezły z niego aparat ;)
monia
3 lata temu
Żenujące, nie rozwaliła małżeństwa, to fakt, ale tylko dlatego, że jej się nie udało, a teraz gra pokrzywdzoną. Poza tym jak to jest że cięgle jej pełno teraz kiedy wchodzą na antene seriale z nią. Robi to z premedytacją. Zdjęcia z doktorem też były ustawkami. Ona dobrze wiej jak zrobić, aby było o niej głośno.
Gość
3 lata temu
Facet nie wyglada na jurnego no no no kto by się spodziewał. Pewnie wszystkie pacjentki. Widać rehabilitacje c**ek tez ma w swojej ofercie.
gość
3 lata temu
Ja chrzanie co za masakra. Takiej parodii matki to nie widziały moje oczy. Ewidentnie widać, że niczym Rosatti nie odbiega od patologii rodzących dzieci za 500+
gość
3 lata temu
w sumie jest dokładnie tak jak mówiła - chciała mieć rodzinę i wierzyła, że przy niej się zmieni, ale jak nie wyszło - dostało się jej, bo o tym opowiedziała...
Gość
3 lata temu
L*******g starych kabli
gość
3 lata temu
Ale jak jej robił dobrze to nie potępiała.
gość
3 lata temu
To dostala by Order od prezydenta ,iii7x500 +,,nie tylko promocje w karierze,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie