Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin nie pojedna się z Rozenek-Majdan na święta. "Niech zwierzęta jej wybaczą"

233
Podziel się:

Lubiąca drogą, skórzaną galanterię prezenterka nadal kreuje się na rzeczniczkę zwierząt. "Działam w imieniu naszych braci mniejszych".

Rusin nie pojedna się z Rozenek-Majdan na święta. "Niech zwierzęta jej wybaczą"

Konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kingi Rusin trwa od lat. Celebrytki rywalizują między sobą o popularność i względy dyrektora programowego TVN-u Edwarda Miszczaka. Cieniem na ich relacji kładzie się też, oczywiście, zażyła przyjaźń, która sześć lat temu połączyła Małgosię z przyjacielem Kini z dzieciństwa, Piotrem Kraśko. Rusin do tej pory nie wybaczyła Małgorzacie próby rozbicia małżeństwa Piotra z Karoliną Ferenstein. To całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że sama ma w tym względzie bolesne doświadczenia. Na szczęście przynajmniej Piotrowi darowała winy bez większego problemu.

Atmosfera stała się jeszcze bardziej napięta w sierpniu tego roku, gdy Joanna Krupa opublikowała w Internecie film nakręcony przez działaczy PETA, zawierający listę firm testujących swoje produkty na zwierzętach. Modelka nie ujawniła wprost, do kogo adresuje ten przekaz, jednak nietrudno było się tego domyślić. Publikacja zbiegła się bowiem w czasie z podpisaniem przez Małgorzatę Rozenek-Majdan kontraktu reklamowego z jedną z firm, znajdujących się na czarnej liście PETA.

Kinga natychmiast skorzystała z okazji, by zaatakować Małgosię bezpośrednio. Tak się rozpędziła, że wśród wielu zarzutów wypomniała Rozenek-Majdan również próbę uwiedzenia Kraśki, pod pozorem udawania najlepszej przyjaciółki jego żony.

Walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (...) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? - napisała z pasją w Internecie.

Wyszło chyba trochę niezręcznie, bo najlepsi przyjaciele Kingi, czyli Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein robią co mogą, by wyrzucić ten niemiły epizod z pamięci. W każdym razie rozpętała się awantura. W obronie Małgorzaty stanęli tata, Stanisław Kostrzewski, który nazwał Rusin "toksyczną osobą, mąż, Radosław Majdan, który wytknął Kini hipokryzję, ilustrując swój zarzut jej zdjęciem z dawnych czasów w futrze, oraz internauci, wypominający prezenterce noszenie skórzanych butów i torebek.

W końcu nerwy puściły dyrektorowi programowemu TVN-u. Zirytowany Edward Miszczak ukarał obie celebrytki zakazem przyjścia na bal charytatywny Fundacji TVN.

Jak się okazuje, czas nie zaleczył ran. Emocje nadal są silne i nawet świąteczna atmosfera nie zdołała ich ukoić. Jak wyznaje w Super Expressie Kinga, na razie nie ma mowy o świątecznym pojednaniu z Małgosią.

To nie ja jestem od wybaczania, tylko zwierzęta - tłumaczy prezenterka. Ja działam tylko w ich imieniu, naszych braci mniejszych.

Jak ujawnia tabloid, Rozenek-Majdan zbyła sprawę "głuchym milczeniem"...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(233)
Gość
5 lata temu
co za news... i juz mamy wszyscy po świetach...
Gość
5 lata temu
Rusin to obłudna hipokrytka
gość
5 lata temu
Kinia zaklamane b****o
gość
5 lata temu
A ja tam lubie Kinge.Co do Majdanowej nie Mam zdania ale nie lubie kobiet probujacych rozbijac malzenstwa.Sama jestem teraz w takiej sytuacji.Koszmar
gość
5 lata temu
bo to prawda rozenek zaatakowala kinge pierwsza !!! przed nie padly zadne nazwiska.
Najnowsze komentarze (233)
gość
5 lata temu
Czemu muszą się pojednać????
gość
5 lata temu
i dobrze że rozenkowa się nie odzywa, rozumie że popełnia błąd z tym avonem
gość
5 lata temu
Kinga jest spoko, wspieram jej działania, a Rozenek....nie znoszę
gość
5 lata temu
no i ma rację Kinga!
Gość
5 lata temu
Rusin to obłudna hipokrytka
Gość
5 lata temu
Oto c**j I p***l
gość
5 lata temu
Pani Kingo, naprawdę można kupić buty i torebki bez dodatku skóry.
gi
5 lata temu
Kini na starość całkiem odbija,strach się bać!Małgosia stokroć ładniejsza!
gość
5 lata temu
Kinia zaklamane b****o
Gość
5 lata temu
Ale hipokrytka z tej Rusin
gość
5 lata temu
W związku tym, że nigdy nie poczujesz tego jak to jest... M******a....
gość
5 lata temu
Jestem zawsze przeciwko tej pustej i plastikowej lalce, mentalnej prowincjuszce Rozenek . A zwierzęta, tak, zawsze tak , sa cudowne
gość
5 lata temu
oj kinia ale ty p********z żal d**e ci ściska no nie
Gość
5 lata temu
D****a Rozenek
...
Następna strona