Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Przetakiewicz wyklucza ślub z Rooyensem: "Ani mi to w głowie"

116
Podziel się

"Jedyne, czego mogę sobie życzyć, to żeby wszystko było tak jak teraz" - wyznaje zakochana celebrytka.

Joanna Przetakiewicz wyklucza ślub z Rooyensem: "Ani mi to w głowie"
bCNliSxx

Joanna Przetakiewicz znana jest głównie z tego, że przez 10 lat była oficjalną kochanką najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka. Poznali się w 2003 roku, gdy Przetakiewicz była rozwódką, zaś Kulczyk wciąż był formalnie mężem Grażyny. Rozwiedli się trzy lata póżniej. Miliarder uznał, że nie warto komplikować ich relacji ślubem, za to dał Joannie pieniądze na rozkręcenie własnej firmy. Od tamtej pory Przetakiewicz może nazywać się dumnie projektantką mody, chociaż, jak wyszło na jaw w programie Azja Express, nie umie nawet szyć.

Niestety, jak ujawniła Joanna w wywiadzie dla Vivy, miłość nie przetrwała jej ambicji zawodowych. Jednak po rozstaniu pozostali z Janem w przyjaźni aż do jego zaskakującej śmierci w wiedeńskiej klinice w wyniku komplikacji po operacji prostaty.
Joanna długo nie mogła się z tym pogodzić. Jak wyznała w wywiadzie, utrata Janka uczyniła taką wyrwę w jej sercu, że jak pojechała na Fashion Week do Nowego Jorku, to nawet się nie przebrała.

bCNliSxz

Długo nie mogła znaleźć sobie nikogo, kto mógłby, przynajmniej w jakimś stopniu, zastąpić zmarłego ukochanego. Na początku roku zaczęła zdawkowo napomykać, że w jej życiu pojawił się pewien bogaty cudzoziemiec. Nikomu nie przyszło do głowy, że może chodzić o Rinke Rooyensa, producenta holenderskiego pochodzenia, byłego męża Kayah.

Podobno zarówno Joanna jak i Rinke mają luźne podejście do związku. Przetakiewicz, jak sama niedawno ujawniła,wyznaje tradycyjne poglądy na małżeństwo, ale tylko kiedy w grę wchodzą dzieci. W przypadku jej i Rooyensa nie ma o tym mowy, więc tym bardziej chcą po prostu dobrze się razem bawić.

W tym roku znalazłam miłość, więc jedyne, czego mogę sobie życzyć, to żeby wszystko było tak jak teraz - wyznaje Joanna w Super Expressie.

Mimo wszystko, w rozmowach znajomych Przetakiewicz i Rooyensa temat ślubu uparcie powraca. Niedawno krążyła plotka, jakoby zaręczyli się w tajemnicy.

bCNliSxF

My w ogóle takiego tematu nie podejmujemy - zapewniła Joanna w programie Bywanie na dywanie. Ani mi to w głowie, żeby w ogóle o tym myśleć. To są tylko i wyłącznie plotki.

bCNliSxG
bCNliSya
KOMENTARZE
(116)
Gość
rok temu
Z całą sympatią. Ale ta to umie się ustawić.
gość
rok temu
I słusznie, gniazda już nie wije. Dostarczyciela witek brzozowych nie potrzebuje.
Aaa
rok temu
Sliczna z nich para... widac,ze zakochani... powodzenia Im zycze... bo potrzebne w tym swiecie ...
bCNliSyb
Gość
rok temu
Pasują do siebie. Miłości 😍
Gość
rok temu
Era nowych kobiet służy jej do promocji wyłącznie samej siebie
Najnowsze komentarze (116)
gość
rok temu
Śliczna jak Śnieżka.
Mc
rok temu
Ktoś w końcu prawdę napisal, Przetakiewicz jest znana z tego że jest znana
Gość
rok temu
Ekskluzywna k***a
gość
rok temu
Ileż można wozić się na niespełna 8-letnim związku z Kulczykiem??? Facet kopnął to to w tyłek, żadne tam ambicje zawodowe ich rozdzieliły, tylko pazerność jej i jej synków. "Ambicje zawodowe" były ściśle powiązane z kasą kochanka, efektem tego była La Mania. To nie był talent krawiecki, ani talent graficzny, ani talent do projektowania. To była kosztowna zabawka kochanki bogacza i ulokowanie się w biznesie. Te słynne kliniki stomatologiczne to były DWA GABINETY jej szwagierki i medialne to nie było. Wszystko, co ta kobieta mówi na swój temat, obrośnięte jest kłamstwami i manipulacjami.
Peace
rok temu
Nie bierze ślubu bo Jan żyje
yaya
rok temu
Ona cwana d***** I Wie jak postepowac ze starym narkomanem I alkoholikiem co zrobil kariera na malpowaniu amerykanskich programow w kraju prawie 3ciego swiata Polsce.
Gość
rok temu
Uwielbiam na nich patrzeć. Szczęście az bije!!! :)
Gość
rok temu
Przecież ona jest bankrutka. Ci miała od Jasia, rozp*********a. Zostało jej tylko życie ma wysokim standarcie, za pożyczone pieniądze. Jak wchodził ma rynek - Kulczyk wynają agencje pr, żeby zrobiła z nie Lady (zapłacili min Sara Ferguson, żeby powiedziała ze się przyjaźnią. A Holender - tez ledwo ze swoją firma zipie przecież.
bCNliSxT
Gość
rok temu
Taka kobieta jak Joasia to dla faceta skarb - radosna, piękna, ciekawa, a jednocześnie niezależna, nic dziwnego ze może w nich przebierać. Bardzo ja lubię
Załosne
rok temu
Ta Pani ma 5O lat a wydaje jej sie ze jest nastolatką i tak sie niestety zachowuje
Gośćja
rok temu
Ona daje bogatym ..A Wy byście chciały dawać bogatym tylko oni was nie chca:)Więc większość zostaje przybiednym przeciętnym Januszu:D
Gość
rok temu
Najfajniejsza. Para jak dla mnie.😊
Gość
rok temu
Ona teź sie na tej la manii juź nie dorobi szpetne ciuchy bez pomysłu
Gość
rok temu
Uspokój się karyno. Niektórzy po prostu nie chcą ślubu i tyle. Niech każdy przeżyje życie na swoich zasadach. Jesteś jak ci wszyscy wierzący ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć, że są na świecie również ateiści, którzy nie potrzebują bożka :)
...
Następna strona
bCNliSyv