Paulina Sykut-Jeżyna pokazała majtki na Sylwestrze Polsatu. Fani: "Niesmaczne" (FOTO)
paulina sykut-jeżyna
02.01.2019 16:15

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała majtki na Sylwestrze Polsatu. Fani: "Niesmaczne" (FOTO)

Tuż przed północą, podczas piruetu na scenie, bieliznę Pauliny zobaczyło prawie 2,5 miliona osób.

Podziel się
Dodaj komentarz

O Paulinie Sykut-Jeżynie ostatnio zrobiło się głośno, jednak nie za sprawą osiągnięć zawodowych, a dzięki całkowitemu oderwaniu od rzeczywistości. Cztery lata temu prezenterka Polsatu przeprowadziła się z mężem Piotrem do dwustumetrowego apartamentu na obrzeżach Warszawy, a dwa lata później została matką małej Róży. Małżeństwo chętnie dzieliło się rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych, a ostatecznie postanowiło nawet planować powiększenie rodziny w tabloidzie. Niestety, okazało się, że drugie dziecko musi poczekać na lepsze czasy, ponieważ przypadające 66 metrów kwadratowych na osobę okazało się zbyt małą powierzchnią, by dzielić ją z kolejnym członkiem rodziny.

Sykut, aby zarobić na większy apartament lub dom, według medialnych planów męża, zdecydowała się przywitać nowy rok z dala od rodziny. Paulina w towarzystwie Agnieszki Hyży i Eli Romanowskiej poprowadziła sylwestrową imprezę Polsatu na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Tuż przed północą Paulina została poproszona do tańca przez Rafała Maseraka. W pewnym momencie tancerz podniósł prezenterkę i chciał wykonać piruet. Pech chciał, że Rafał uniósł nie tylko Paulinę, ale i jej kreację, odsłaniając bieliznę, którą miała pod spodem.

Nagranie trafiło do sieci i chociaż Polsat udaje, że nic takiego nie miało miejsca, internauci są bezlitośni i nazywają wpadkę niesmaczną.

Było drętwo. Jakieś przebrzmiałe gwiazdy, które z oryginałem mają mało wspólnego. Milion reklam. Odmrożona Rodowicz, która co najwyżej w domu starców powinna grać i jeszcze Sykut święcąca gołą dą. Niesmaczne** - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie. Faktycznie niesmaczne?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
02-01-2019

Gośćserio was obrzydza kawałek majtek na wierzchu?

02-01-2019

gośćTo nie była jej wina - Maserak ją zaskoczył.

02-01-2019

GośćA pani Popielewicz Hyży to naćpana czymś była czy popite bylo? Aż strach powtórki oglądac -.-

24-02-2019

GośćJestem kobietą, i uważam że; na plaży chodzimy w stringach i albo mamy stanik albo nie jest to widok dla wszystkich normalny. Jeśli natomiast z … Czytaj całość

11-01-2019

gośćakurat majtki Jezyny nie szokują ,bo to było niezamierzone, natomiast biust Romanowskiej porazka i cała ta suknia .Niestety jak sie nosi takie … Czytaj całość

09-01-2019

gośćNie lubię jej wszędzie jej pełno nawet u mnie w lodówce siedzi

09-01-2019

luks weritassmaczna paulinka

08-01-2019

gośća ta korona to niespełnione marzenie?

08-01-2019

gośćnic nie widać.... za duży blur....

08-01-2019

kontrowersyjny zbigniewfajne majciory co wy chceta mogła pokazać rozklapichę do kompletu.