Sobota 05.01.2019 15:30

Syn posła Czarneckiego DŹGNĄŁ PRZYJACIELA NOŻEM? Zastał żonę w "kłopotliwej sytuacji"

Przemysław Czarnecki Ryszard Czarnecki

Syn posła Czarneckiego DŹGNĄŁ PRZYJACIELA NOŻEM? Zastał żonę w "kłopotliwej sytuacji"

Noc sylwestrowa okazała się burzliwym wydarzeniem w życiu posła Prawa i Sprawiedliwości Przemysława Czarneckiego, syna europosła Ryszarda Czarneckiego. Ojciec i syn nie tylko mają takie same poglądy i wybrali zbliżone ścieżki kariery, to jeszcze są do siebie podobni jak dwie krople wody.

Niestety, okazało się, że młodszy Czarnecki ma dość nietypową definicję "dobrej zabawy"...

Z raportu policyjnego, spisanego przez funkcjonariuszy wezwanych do awantury domowej w mieszkaniu posła na warszawskim Wilanowie, wynika, że gustuje on raczej w rozrywkach w stylu Domu złego.

Podczas spotkania sylwestrowego, którego uczestnikami byli Przemysław Czarnecki, jego żona oraz znajomy pary, doszło do nieporozumienia, a następnie zdarzenia, którego przebieg ustalany jest w toku dochodzenia prowadzonego w kierunku spowodowania naruszenia czynności narządu ciała - ujawnia w Super Expressie rzecznik warszawskiej Prokuratury Okręgowej Łukasz Łapczyński. 

Podobno podczas awantury posłowi puściły nerwy i rzucił się z nożem na gościa, a trzeba dodać, że jest to bliski przyjaciel rodziny, chrzestny córki Czarneckich. Jednak, chociaż ślady i obrażenia doznane przez ofiarę wyraźnie wskazują, że doszło do rozlewu krwi, polityk idzie w zaparte, że nic takiego nie miało miejsca.

Nikogo nie raniłem nożem - uspokaja w rozmowie z dziennikarzem tabloidu.

Na jego korzyść przemawia fakt, że badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Przynajmniej tak zapisano w raporcie... Natomiast ranny przyjaciel miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.

Jak ustalił z kolei Fakt, dysproporcje w stopniu trzeźwości biesiadników wynikały stąd, że Czarnecki zakończył imprezę o czwartej rano i udał się do sypialni, natomiast żona z przyjacielem bawili się tak dobrze, że o ósmej rano poseł zastał ich w kłopotliwej sytuacji. I wtedy właśnie doszło do szarpaniny. Policję wezwała żona polityka, twierdząc, że mąż grozi, że ją z zabije.

Co gorsza, rodzinny skandal Czarneckich bardzo zaniepokoił prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Jak ujawnia tabloid, już wezwał Przemysława Czarneckiego do złożenia pisemnego wyjaśnienia na Nowogrodzkiej.

fot. Facebook

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (535)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 535
Odpowiedz
480 91
zgłoś
Gość 05.01.2019 15:32
Patologia
Odpowiedz
336 83
zgłoś
Vicek 05.01.2019 15:32
Wszystkich ich zamknąć w pierdlu
Odpowiedz
111 59
zgłoś
Gość 05.01.2019 15:32
Przeciez oni tez sa ludzmi tylko mieli wiecej szczescia ze dostali dobra prace ! No zycie ....
Odpowiedz
33 14
zgłoś
Boczek 05.01.2019 15:32
Helena Paździoch powinna reklamować gatki i laczki w telewizji
Odpowiedz
43 37
zgłoś
Gość 05.01.2019 15:32
Pudel sie konczy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 535