Figura będzie się rozbierać

781
Podziel się

"Nie mam hamulców."

Figura będzie się rozbierać

Kasia Figura zaczęła swoja karierę aktorską od pokazywania ciała i najwyraźniej w podobny sposób zamierza ją zakończyć. Niedawno odważyła się nawet zaprezentować w całości w erotycznym piśmie, czym udowodniła, że grafika komputerowa naprawdę działa cuda. Problem w tym, że na deskach teatru nikt nie wyretuszuje jej kształtów aktorki. Prawda może okazać się bolesna... dla widzów.

_**Jeżeli rola wymaga obnażenia się, to nie mam hamulców**_ – powiedziała Figura w wywiadzie dla magazynu Sukces. Aktorka oznajmiła, że jak długo będzie grała, tak długo fani będą mogli oglądać ją bez ubrania.

Czy to na pewno dobra reklama dla teatru?

KOMENTARZE
(781)
gość
11 lat temu
Ja tam ją podziwiam. To charyzmatyczna aktorka, która nie boi się wyzwań.
gość
11 lat temu
a powinna mieć hamulce, bo jest obleśna
gość
11 lat temu
taka stara i jeszcze jej sie chce. fuuuuuu
gość
11 lat temu
litości!!!!! tylko nie to!!!!!!!!!!!!niech haftuje, cokolwiek tylko się nie rozbiera!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
stara pip....
Najnowsze komentarze (781)
gość
11 lat temu
przy tej drastycznej diecie odchudzającej coś stało się z jej włosami?!
gość
11 lat temu
no rzeczywiście jakaś taka wychudzona! ale w co ona się ubrała?! :)
gość
11 lat temu
a dzieci jej patrzą ;(
gość
11 lat temu
Pani Kasia ma chyba jakieś dziwnie spaczone widzenie siebie, wykazuje samouwielbienie swojego ciała według jej mniemania apetycznego, pięknego, prężnego. Pzedtem z nadwagą, niestety, jak wszystkie grubasy wyglądała obleśnie,czasami niechlujnie, teraz kiedy schudła, owszem zaczęła dbać o siebie, ale nie można powiedzieć, że jej ciało wygląda ponętnie.Jak najbardziej chwali się, że pozbyła się nadwagi, choćby ze względów zdrowotnych, ale chełpiąc się swoim nowym wizerunkiem zachowuje się jakby przy okazji odchudziła sobie mózg.Żenujące to jest i niesmaczne patrząc jak ktoś z takim natężeniem przechodzi kryzys wieku średniego.
gość
11 lat temu
HAIL ...!
gość
11 lat temu
Fuuuuuu!!! Ale obleśna!!! Jak mutant...
ANTYFAN MARYL...
11 lat temu
TYLKO PINDRZY SIĘ I MIZDRZY - CHWALI SIĘ OBWISŁYM CYCKAMI I NAGANNĄ FIGURĄ ORAZ URODĄ - TAK SAMO JAK MARYLEŃKA RODOWICZ . JAK POKAZAŁA W JEDNEJ Z GAZET SWOJE OBWISŁE I 70- LETNIE CYCKI TO AŻ MUSIAŁEM SPALIĆ GAZETĘ I NIE PRZECZYTAŁEM DO KOŃCA - I JESZCZE NA DODATEK BYŁA NA TRZECIEJ CZY CZWARTEJ STRONIE GAZETY - NIE NA KOŃCU . DOŚĆ PINDRZENIA SIĘ KASIUNIU . NIC TALENTU NIE MASZ , NIC WIEDZY , PUSTA JESTEŚ . POZATYM TAK SZCZERZE , Z RĘKĄ NA SERCU : KATARZYNA NA PEWNO NIE WYGLĄDA NA 46 LAT , TYLKO JESLI JUŻ NA 55 - 5 .
gość
11 lat temu
SORY MAM 10 LAT I NIE WIEM KTO TO JEST KATARZYNA FIGURA?????????MOJĄ IDOLKĄ JEST JOLA RUTOWICZ...CZY KASIA FIGURA TO JAKAŚ NAZWA GRY W KARTY?????
gość
11 lat temu
Pani Katarzyno trudno nie zauważyć Pani uzależnienia od alkoholu powinna Pani zacząć karierę od leczenia czyli terapii AA bo inaczej skończy pani w Bulowicach pod wpływem alkoholu robi się różne życiowe głupstwa co zresztą widać nie przystoi w Pani wieku naprawde dajmy tej młodzieży błyszczeć bo trzeba umieć ze sceny zejsć nic na siłę czas już Pani minął jedynie co mogę życzyć to drogi do trzeżwości i pogody ducha powodzenia
gość
11 lat temu
Pani Kasiu a co z wloskami?
Lelamela
11 lat temu
To, co ma pod bluzką powinna zachować wyłącznie dla swego męża.
gość
11 lat temu
Ja napewno z przyjemnoscia zobacze... bo wyglada duuuzo lepiej niz Felicjańska- ma w sobie duzo sexapilu i kobiecości nie jak sztywniara..
gość
11 lat temu
jednak na starość niektórym odbija szajba i tak jest w przypadku Figury a fuj!!!!!!!! a fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nie...;/
...
Następna strona