"To był żart! Edyta nie jest w ciąży"

633
Podziel się

"Może ta osoba, za którą była przebrana, była w ciąży" - tłumaczy jej mąż.

"To był żart! Edyta nie jest w ciąży"

To był oczywiście żart. Edyta nie jest w ciąży, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo - mówi mąż Górniak, Dariusz Krupa, w wywiadzie z jednym z portali. Chodzi o jej wyznanie na planie Jak ONI śpiewają, które rzuciłą fotografom, pozując im z zaokrąglonym brzuszkiem.

Wszyscy plotkują o moim stanie, więc ja to potwierdzam. Jestem w ciąży - powiedziała Edyta. Zobacz: Górniak w ciąży?!

Cały odcinek programu był żartem - tłumaczy ją teraz Krupa. Edyta była przebrana za kogoś innego, a że jest artystyką, to wciela się w różne role. Może ta osoba, za którą była przebrana, była w ciąży.

Karkołomne wyjaśnienie. Zauważcie, że oni niczego się nie nauczyli. Kiedyś Edyta sprzedawała swoją prywatność i skończyło się depresją. Teraz robi to dalej. Jej mąż znów chętnie rozmawia z Faktem, gazetą, którą Edyta oskarżyła o nasłanie na niego "bandziorów". To jacyś żałośni ludzie. Zasłużyli na wszystko, co ich spotkało.

KOMENTARZE
(633)
gość
11 lat temu
tO UROIONA CIĄŻA JAK U MOJEJ S**I
gość
11 lat temu
a może mąż nie wie jeszcze...
gość
11 lat temu
histeryczka
gość
11 lat temu
Udaje taką pipunię a jest posrana a maxa
gość
11 lat temu
ta baba robi z siebie pośmiewisko
Najnowsze komentarze (633)
olcia5xd
11 lat temu
bez obrazy ale albo jestes w ciazy alebo z ciebie grubanka
gość
11 lat temu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
gość
11 lat temu
Bez sensu piszecie! Wyzywacie jak te świnie po prostu!
fanka3
11 lat temu
sądzę tak samo!!!
fanka3
11 lat temu
i nawet dobrze jak by była w ciąży życzę jej tego z całego serca lubię ją i życze jej wszystkiego najlepszego.
fanka3
11 lat temu
i nawet dobrze jak by była w ciąży życzę jej tego z całego serca lubię ją i życze jej wszystkiego najlepszego.
Klaudu$ka
11 lat temu
ja wierze że Edyta Górniak jest w ciąży ona nie kłamie jestem jej idolką i pięknie śpiewa ma śliczne piosenki
gość
11 lat temu
wariatka
gość
11 lat temu
przesadzacie!! edytka jest spoko
beszelek
11 lat temu
moze zjadla tabletke o nazwie"rozpier*alacz plodow"?
gość
11 lat temu
z cyganami to tak juz jest cale zycie klamia
gość
11 lat temu
wygląda okropnie!! a ten brzuch?? po co jej to ?? sława jej nie wystarczy??potrzebuje więcej rozgłosu
Maja1428
11 lat temu
Kobieta ma n*****e w bani lekko mówiąc. Wyraźnie ma spore luzy, skoro zakłada sobie sztuczny brzuch, nikt normalny chyba tak nie robi...;| To już wyraźnie świadczy że powinnaś sie leczyć Edytko. Wyglądasz żałośnie i jesteś żałosna. Jeśli wogole to czytasz (bo na pewno ciekawość Ci nie pozwala tu nie zaglądać) to myślisz sobie że wszyscy Ci po prostu zazdrościmy tej ''wielkiej kariery'' , ale jeśli chodzi o mnie to nie jesteś żadnym autorytetem i swoim zachowaniem wzbudzasz śmiech. Skoro tak bardzo chcesz mieć dziecko to powiedz Darkowi, a nie robisz z siebie publicznie idiotke... Idź do dobrego psychologa, chociaż nie wiem czy to coś jeszcze pomoże. Jesteś żałosna, przebijasz Dode i Kinge Rusin. A na zakończenie może sie popiszesz i zaśpiewasz hymn? :]
Krytyk pudla!
11 lat temu
To wy jesteście kretynami bez mózgów, perfidni,po pieprzeni ludzie co robią wielkie halo z byle gówna i obsmarowują fajnych ludzi.Ten kto wymyślił tego pudla i pisze takie rzeczy na temat osób to człowiek chory psychicznie co w d***e mu się po przewracało, a nie tylko w łbie.Normalnie żal mi d****o ściska jak czytam wasze perfidnie po p*******e brednie na temat ludzi, którzy powinni być dumni z siebie.Weście walcie się z tymi beznadziejnymi opiniami.Ja lubię Edytę i ona jest super kobietą warta podziwu.To co wymyśla ona to faktycznie fajne żarty, ale to co wy wymyślacie to właśnie powinniście opisać tym swoim pudlu, bo właśnie to jest żałosne, wy jesteście żałośni, a Ci co pisali na dole to równie żałośni ludzie jak wy co piszecie te brednie. Idźcie się ludzie kurde leczyć na mózg. Z nudów wam szajba odbiła. Żal mi was, naprawdę mi was żal. Zawsze macie jakieś wyjście. Psychiatra.! To jest dla was rozwiązanie chyba już ostatnie.
...
Następna strona