Czwartek 10.01.2019 16:00

Galowa Gosia Andrzejewicz koncertuje na wyborach Mistera Polski

modapudelek Gosia Andrzejewicz

Galowa Gosia Andrzejewicz koncertuje na wyborach Mistera PolskiWciąż głośna w mediach "afera dubajska" oraz coraz to bardziej niechętne wypowiedzi laureatów konkursów piękności zdają się regularnie podkopywać i tak już słabą reputację wyborów Missek i Misterów. Plebiscyty te nie są już niestety tą samą trampoliną do kariery, jaką były jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz bardziej przypominają natomiast maszynki do tworzenia sezonowych celebrytów, rozmieniających się na drobne na wszelkiej maści ściankach.

Wciąż jednak znaleźć można celebrytki, które wierzą w wyjątkowość i prestiż wyborów "najpiękniejszych". Do tego grona należy z pewnością śpiewająca w reklamach oranżad Gosia Andrzejewicz, prywatnie bliska znajoma organizatora konkursu Mistera Polski, Norberta Dąbka.

Zobacz: Gosia Andrzejewicz zajeżdża na Woronicza "porszakiem" za 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

W ramach przyjacielskiej przysługi wokalistka nie omieszkała uraczyć gości środowej gali swoim wokalem. Jak podkreśliła sama wokalistka, występ ten był dla niej nie lada wyzwaniem, ponieważ narzucony przez organizatora utwór Beyoncé jest niezwykle wymagający pod względem technicznym. Znana ze swego dyskusyjnego stylu celebrytka tym razem postawiła na klasykę, wdziewając wyszywaną kryształkami balową suknię z głębokim dekoltem w barwie ciemnego szmaragdu od polskiej marki Mario Menezi. Stylizacja została dopełniona nadużyciem lokówki, kreującym na głowie Gosi fryzurę weselną w wersji retro.

Jak piosenkarka przypadła Wam do gustu w tym nieco bardziej "dostojnym" zestawie?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS

 

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (79)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 79
Odpowiedz
202 11
zgłoś
Gość 10.01.2019 16:02
Ona jest taka przaśną trochę ale bardzo sympatyczna się wydaje
Odpowiedz
67 17
zgłoś
Sympatyczna dziewczyna:) 10.01.2019 16:05
Bardzo fajna
Odpowiedz
25 8
zgłoś
Gość 10.01.2019 16:06
Ja kiedyś jak byłam w gimnazjum słuchałam jej piosenek, haha. :D
Odpowiedz
108 21
zgłoś
gość 10.01.2019 16:06
Wygląda ładnie
Odpowiedz
1 19
zgłoś
Dzik Stefan 10.01.2019 16:12
Jaki kraj - taka Mariah Carey. Ale tak na serio - niezle Pani Gosiu, ladnie I kobieco. Piekno ma wiele twarzy, nie wszystkie musimy byc wychudzonymi wieszakami.
Co ja czytam - czyżby pudel podążał znów niczym rozpędzona przez dziewczynkę z zapałkami katarynka zimą i w kierunku azymut na aspirujących do klasy średniej głupawych studencików z jakichś peryferyjnych polskich miasteczek z kompleksami większymi niż kaliber niejednej ruskiej armaty dalekiego zasięgu? Ludzie kiedy się wreszcie obudzicie? 2009 rok już dawno minął.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 79