Poniedziałek 14.01.2019 22:30

Celebryci pozują na premierze "Diablo". "Czegoś takiego jeszcze nie mieliśmy w Polsce" (ZDJĘCIA)

Diablo. Wyścig o wszystko Katarzyna Figura Mikołaj Roznerski Marcin "Różal" Różalski Joanna Majstrak Paweł Staliński Joanna Opozda Rafał Mohr Karolina Pilarczyk Karolina Nowakowska

Choć od niedzieli Polska pogrążona jest w smutku po tragicznych wydarzeniach na finale WOŚP w Gdańsku, w poniedziałkowy wieczór zgodnie z planem, w Warszawie odbyła się premiera filmuDiablo. Wyścig o wszystko. Część oficjalną imprezy poprzedziła minuta ciszy, dedykowana pamięci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza – ofiary mordercy, który zaatakował na scenie podczas trójmiejskiego finału WOŚP.

Opowieść o miłośnikach nielegalnych wyścigów samochodowych wejdzie na ekrany kin 18 stycznia. Film promowany jest plakatem, który przywodzi na myśl Szybkich i wściekłych. Twórcy inspirowali się też komiksami Marvela.

Sam styl, jego daje taki komiksowy sznyt i to jest cudowne. Może nie opowiadamy o superbohaterach, ale opowiadamy o takich postaciach pełnokrwistych, takich fajnych, kolorowych. Czegoś takiego jeszcze nie mieliśmy w Polsce. Na tym mi zależało, żeby ludzie, którzy idą do kina, trochę się czuli jak na takim naszym Marvelu - powiedział odtwórca głównej roli, Tomasz Włosok.

Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Mikołaj Roznerski, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Paweł Staliński i Marcin "Różal" Różalski, który przykuwał uwagę wytatuowaną twarzą.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/14

Premiera filmu "Diablo"

2Premiera filmu "Diablo"