Roznerski został "gwiazdą" "filmu" "Diablo". Internauci bezlitośni: "SZYBCY I BIEDNI"

170
Podziel się

Po premierze zwiastuna ciężko uwierzyć, że filmu nie reżyseruje Patryk Vega. Rezerwujecie już bilety?

Roznerski został "gwiazdą" "filmu" "Diablo". Internauci bezlitośni: "SZYBCY I BIEDNI"

Powoli staje się jasne, dlaczego przez ostatnie pół roku Mikołaj Roznerski tak wytrwale fotografował sam siebie na siłowni podczas treningów. Większość hejterów i kilku fanów spodziewało się pewnie kolejnej komedii romantycznej, w której zagra fajtłapę-lowelasa. Nic bardziej mylnego. Mikołaj postanowił zerwać z kreowanym latami wizerunkiem dyżurnego absztyfikanta z filmów dodawanych do kobiecych czasopism i został głównym bohaterem filmu Diablo. Wyścig o wszystko. Wcieli się w rolę Kła. Brzmi groźnie, prawda?

Okazuje się, że na ekranie otoczy się podobnie utalentowanymi: Joanną Opozdą, która na plakacie pozuje w motocyklowej kurtce na tle samochodu, Patricią Kazadi a nawet hejtowaną po Ameryka Express parą FitLovers czy kontrowersyjnym, ale kochającym zwierzęta "Różalem".

Niestety, sądząc po opublikowanych w Internecie materiałach promujących "dzieło", raczej nie zapowiada się hit. Chyba że hit żenady - wtedy Mikołaj ma w kieszeni pierwsze miejsce w naszym corocznym plebiscycie. Film sam prosi się o pomylenie go z polską odpowiedzią na Szybkich i Wściekłych, bo nawet czcionka użyta w zwiastunie do złudzenia przypomina tę z amerykańskiej wersji wyprodukowanej 17 lat temu.

Font jakby podwędzony od "Szybkich i Wściekłych" - zauważył internauta i to była chyba jedna z bardziej pozytywnych opinii.

Inne komentarze zdają się potwierdzać tezę, że scenariusz jest tylko pretekstem do pokazania wybuchów, scen seksu i menażerii celebrytów, którzy nie zwykli odmawiać, kiedy woła pieniądz.

Ziomek zbiera na operacje siostry, a jeździ mustangiem za 250k - trochę śmieszne i nie trzymające kupy. Chyba że ktoś dał mu to auto, ale ścigał się nim, żeby wejść do tej całej ekipy - wytyka nieścisłości scenariusza sceptyczny komentator.

No cóż, Patryk Vega udowodnił, że negatywne komentarze nie muszą przesądzać o kasowym sukcesie. Przekonaliśmy się, że wystarczy, jeśli reżyser namówi odpowiednio wiele znanych twarzy do odegrania odpowiednio upokarzających scen okraszonych "wąsatym" żartem.

Mikołaj Roznerski, FitLovers, Różal, Joanna Opozda, Patricia Kazadi a nawet Agnieszka Włodarczyk - co może pójść nie tak? Widzowie przekonają się o tym już niebawem. Będziecie jednymi z nich?

KOMENTARZE
(170)
gość
rok temu
Faktycznie okładka wygląda jak r***i film za szybcy za biedni
Gość
rok temu
Buhahaha jaki żal i jeszcze te ,, nie tylko zakręty Libię ostre „ 🤦🏼‍♀️🤣
Gość
rok temu
Jaki kraj, taki film
gość
rok temu
Wieje tandetą, skoro zajawka ma zachęcić to nie chcę tego widzieć
Emilia
rok temu
Następny polski gniot
Najnowsze komentarze (170)
Lidka
rok temu
A ja się cieszę, bo może wreszcie pokaże inną twarz. Wiemy już że potrafi być słodki w M jak miłość i komediach romantycznych to teraz czas na oblicze brutala ;) W sumie myślę, że może być w tym dobry. Charakteryzacja typa spod ciemnej gwiazdy też mu pasuje :)
Magda
rok temu
jestem fanka szybkich i wscieklych, nie moge sie doczekac polskiej wersji.. bo w sumie tak mozna chyba powiedziec :D:D:D
L.
rok temu
Przystojny facet, życzę mu żeby zrobił karierę :) Nasze produkcje, potrzebują młodych zdolnych aktorów
Agnieszka
rok temu
wyscigi sa ponoc niezwykle emocjonujace, ja to na pewno chce zobaczyc, jedyna taka okazja!
Gośćedwart
rok temu
Żart
Barbara
rok temu
nie moge sie doczekac ponownie Agieszki Włodarczyk razem z Pazurą, uwielbiam ten duet!
artur
rok temu
Patrycja Kazadi jakos wyjatkowo pasuje mi do tego filmu, ona jest taka.. drapiezna:D
Gość
rok temu
Odgrzewany kotlet w wersji dla ubogich :/ Polska kinomatografia spada sukcesywnie na psy
Gość
rok temu
GWE 😂😂😂
gość
rok temu
Zwiastun moim zdaniem ok, nie wiem czemu mamy dziwny zwyczaj hejtowania wszystkich zapowiedzi Polskich filmów, jaki by nie był i o czym zawsze źle
ziom z lasa
rok temu
kupie se na DeViDi
Agat
rok temu
ten Rozenalski to taki goguś. głos jakby mu jaja wycieli a mina jakby miał sie rozpłakać. Naprawde nic w nim męskiego. wygląd chłopięcy aseksualny
Gość
rok temu
Op***a? Przecież to totalne beztalencie w dodatku pani do towarzystwa...
Gość
rok temu
Roznerski to dno
...
Następna strona