Kurdej-Szatan wygryzła Zawadzką z tanecznego show TVP?

182
Podziel się

Początkowo aktorka z mężem mieli być uczestnikami nowego programu, jednak kontuzja Rafała pokrzyżowała im plany. "Produkcja nie chciała stracić Basi".

Kurdej-Szatan wygryzła Zawadzką z tanecznego show TVP?

TVP wiąże wielkie nadzieje z nowym tanecznym formatem Dance, dance, dance, w którym pary uczestników zmierzą się ze znanymi choreografiami z filmów i teledysków.

Do tej pory został potwierdzony udział Wiktorii Gąsiewskiej z Adamem Zdrójkowskim, Katarzyny Dziurskiej z partnerem Emilianem Gankowskim oraz Klaudii Halejcio, która wystąpi w duecie z Pauliną Krupińską (!). Wśród uczestników mieli znaleźć się także Barbara i Rafał Szatanowie, jednak ich plany pokrzyżowała kontuzja kolana mężczyzny.

Okazała się, niestety, zbyt poważna, by Rafał mógł wziąć udział w show. Początkowo Barbara w geście solidarności też chciała się wycofać, ale wtedy producenci złożyli jej inną propozycję.

Nie chcieli stracić Basi, dlatego zaoferowali jej prowadzenie programu, czyli rolę, do której przymierzano Marcelinę Zawadzką - ujawnia informator magazynu Flesz.

Wymianę Marceliny na Barbarę uznano za tym lepszy pomysł, że Kurdej-Szatan świetnie dogaduje się z Tomaszem Kammelem, który ma być drugim prowadzącym. Jeśli chodzi o skład jurorski, to wiadomo na pewno, że znajdą się w nim Ewa Chodakowska i Robert Kupisz.

Par, które powalczą o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, ma być w sumie sześć, czyli na razie znamy tylko połowę składu.

Tabloidy jeszcze niedawno spekulowały na temat udziału rapera Popka, który podobno był gotów zatańczyć za 15 tysięcy złotych za odcinek, ale, jak widać, sprawa ciągle nie jest przesądzona.

KOMENTARZE
(182)
gość
rok temu
Kolejne taneczne show? Prowadzone przez małżeństwo Kurdej- Drewno? Suuuuuper...
M'ua
rok temu
Bardzo lubiłam Szatanową, ale tylko w reklamie pleja. I naprawdę wystarczy - tam jest ok.
gość
rok temu
Zaraz się ludziom znudzi i przeje.
Gość
rok temu
Z całym szacunkiem. Jej mąż chyba nie może przeżyć że nie udało mu się samemu wypromować (the voise of Poland 1 edycja). To tak wszędzie ze swoją żoną. Masakra. Na sylwestra prywatny koncert dla zonki. O pamiętajcie się TVP.
gość
rok temu
Przyjdzie czas i ją wygryzą !
Najnowsze komentarze (182)
gość
10 miesięcy temu
Lepiej się wysławia niż Marcela.
gość
10 miesięcy temu
przez nia jestem zazdrosna o narzeczonego bo ciagle o niej gada jaka ona piekna jaka seksowna jakie ma ladne oczy jaka ona jest urodza jaki ma zgrabny tylek a ja jestem z***m kompletnym poprostu :(
gosc
10 miesięcy temu
DYTKA POKAZE D... TEZ TO WSZEDZIE JEST !!!!!
gość
10 miesięcy temu
NIENAWIDZE JEJ OBLESNA
gość
10 miesięcy temu
zaloz stanik basienko bo ci cyce wyleja sie zniow wszedzie jest az zygac sie chce jak sie ja widzi dobrze daje komus d....
gość
rok temu
Szatanowej już dużo w programach każdemu się przejadła jej oglądalności .
gość
rok temu
Najlepiej szatanowa nadaje się do pleja a nie do tańczenia i będzie ok. Marcelina niech powalczy w tańcu .
Gość
rok temu
Ale nudy.Dajcie kogoś innego.Szatan już się wszystkim przejadła
Gość
rok temu
Nie no Ile można?Ta baba się już wszystkim przejadła.To już żadna przyjemność podczas oglądania.Jej nie idzie słuchać.Nastepny program którego nie będę oglądać z powodu tego nawracającego pustaka
Gość
rok temu
Oj skoro Kurdiel poprowadzi ten program to ja podziękuję.
Juliusz R.
rok temu
Szatanicha to beznadziejne dno, zezowate beztalencie, arogancka baba, imprezowiczka i wulgarne pudło.
gość
rok temu
P*******y pudlu, przestań kasować komentarze w trakcie ich pisania. Nie powinieneś w ogóle tu istnieć bo masz samych debili w składzie . VONT.
Gość
rok temu
Ta baba się już wszystkim przejadła.Programy z nią są beznadziejne.Ona nic sobą nie reprezentuje.Nawet wysłowić się normalnie nie potrafi.Dlaczego nie dacie komuś innemu szansy? Każdy przecież na nią zasługuje.To niesprawiedliwe
Gość
rok temu
Znowu ta? Co się dzieje? Nie no to już tylko znajomości to robią.Ona jest koszmarna...Szkoda mi tych ludzi którzy naprawdę mają coś do zaoferowania.
...
Następna strona