Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żmuda przegra z Brodzik?

1233
Podziel się

"Teraz albo nigdy" zniknie z anteny! Zastąpi go... nowy serial z Joanną Brodzik.

Żmuda przegra z Brodzik?
bCHQVBhh

Czy "stara" Brodzik wygra z nową? Super Express donosi, że powrót 35-letniej Joanny na antenę TVN-u jest już przesądzony i zaplanowany. Co więcej - odbędzie się kosztem jej młodej konkurentki, 24-letniej Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Zapadły już decyzje o podjęciu prac nad nowym serialem z udziałem Brodzik - pisze tabloid. Jak mówią współtwórcy powrotu tej gwiazdy: - To będzie wielki przebój! Oznacza to niestety jedno - koniec Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Bo właśnie produkcja z Brodzik ma zastąpić "Teraz albo nigdy". Po nakręceniu czwartej, ostatniej serii "Teraz albo nigdy", hit TVN-u musi oddać miejsce antenowe.

Magda M. w szczycie popularności miała dużo większą oglądalność niż serial ze Żmudą. Brodzik oglądało aż 4,5 miliona widzów, Żmudę - najwyżej 3,5. Oczywiście dla "młodej" znajdzie się jakaś praca, ale nie będzie mogła - jak dziś - grać w najważniejszym serialu TVN-u. Bo obie w jednej produkcji się raczej nie znajdą. Będziecie się cieszyli z tej zamiany?

bCHQVBhj
bCHQVBhK
KOMENTARZE
(1233)
gość
12 lat temu
jeśli już mamy jakieś >gwiazdy< w Polsce, to Brodzik taką gwiazdą jest, Żmuda jest jedynie pretendentką to tego miana. Jeszcze dobrze nie zaczęła kariery, a już się jej poprzewracało w główce...
gość
12 lat temu
ja sie bede cieszyc:) lubie brodzik
gość
12 lat temu
tak!
bCHQVBhL
gość
12 lat temu
to miło :)
gość
12 lat temu
świetnie, bardzo dobrze a Żmuda była taka pewna, że bedzie lepszą Joanną Brodzik :)) to sie zawiodla:)
Najnowsze komentarze (1233)
gość
11 lat temu
hmmm bardzo lubie joasie brodzik ale marta tez jest fajna bardzo by bylo fajnie jakby zagraly razem w serialu jako przyjaciolki. to co MAgda M powraca chcemy kolejnej serii !!!!!!!! jeszcze wracajac do żmudy jest baaadzo ładna i spokojna a ja lubie teraz albo nigdy ;)szkoda ze koniec ;(
gość
11 lat temu
jest tylko jedna brodzik nie rozumiem nieudolnego kopiowania kogoś na siłe!!! marta to gorzej niż cichopek!!! jej sztuczność i udawanie kogoś kim się nie jest!!! żenada!!! kto robi karierę ciągle udając kogoś innego!!!!szkoda gadać!!!
gość
11 lat temu
chyba nie bedzie tak źle...bardzo lubie obie te panie a joasi dawno nie było w telewizji i czas to zmienić:):):) a Marta ze swoim wiekiem na pewno nie raz wystąpi w jakimś filmie....może nawet lepszym niz Magda M...:*:*:
gość
11 lat temu
Marta lepsza!!!
gość
11 lat temu
yyyy Żmuda jest o wiele lepsza
Sa. ;]
11 lat temu
Oj, to super, że Joanna Brodzik ;* wróci !! ;DD W sumie lubię Żmudę, jest ładna etc. ale tamta lepsza :PPP
gość
11 lat temu
nie marta jest boska
gość
11 lat temu
czemu nie mają grać razem przecież już to zrobiły w magdzie, a Żmuda tam wygladala zdecydowanie lepiej niż obecnie, była badziej wyrazista
bCHQVBhD
gość
11 lat temu
bardzo dobrze, Brodzik ma za sobą lata doświadczeń związanych z dużymi produkcjami typu "Magda M" czy "Kasia i Tomek". To były kultowe seriale, w których Brodzik świetnie się sprawdziła. Jeśli chodzi o Żmudę to uważam, że musi się ona jeszcze wiele nauczyć. Jak narazie Brodzik górą :)
gość
11 lat temu
marta lepsza !!
gość
11 lat temu
a one w cos graja???
gość
11 lat temu
Nie rozumiem po co całe to halo?! Przecież obydwie są super i wcale Żmuda nie straci popularności przez Brodzik a ona że jest starsza niż Marta to nie znaczy, że musi jej ustąpić miejsca.. !
gość
11 lat temu
yuhu brodzik :):)
gość
11 lat temu
Wolę teraz albo nigdy. Joanna brodzik jest już przereklamowana. powinna ustąpic młodszym. jej czas już przeminął. nie chcę żeby mój ulubiony serial teraz albo ni9gdy został usunięty z tvn-u.
...
Następna strona
bCHQVBif