Niedziela 27.01.2019 15:15

CIACHO TYGODNIA: Cezary Borowik, "elastyczny" uczestnik "Mam Talent" i "World of Dance" (ZDJĘCIA)

Ciacho Tygodnia Cezary Borowik Mam Talent World of Dance

Choć mogłoby się wydawać, że programy o tematyce tanecznej największe triumfy świętowały dekadę temu, to wszystko wskazuje na to, że Polacy nadal uwielbiają obserwować spektakularne popisy profesjonalnych tancerzy walczących o marzenia i te nieco mniej widowiskowe pląsy celebrytów, próbujących swoich sił na parkiecie.

Programy jak Mam Talent, Taniec z Gwiazdami czy najnowszy format World of Dance wciąż cieszą się ogromną popularnością. To pomaga zaś w zdobyciu pewnego poziomu rozpoznawalności nawet tym uczestnikom, którym nie udaje się zwyciężyć.

Jednym z takich tancerzy jest Cezary Borowik, 23-latek z Wodzisławia Śląskiego próbował swoich sił w 9. edycji Mam Talent i pierwszej World of Dance. Choć w żadnej z nich nie dotarł do finałowej dziesiątki, to zrobił wyjątkowo dobre wrażenie na jurorach i widzach.

Cezary najwyraźniej stara się je podtrzymać również poza planem telewizyjnym, bo na swoim profilu na Instagramie serwuje przykuwające wzrok zdjęcia, skupiające się na jego wyjątkowej elastyczności i wyćwiczonym ciele.

Zobaczcie, jak wygląda młody tancerz. Zrobi karierę?

« Poprzednie 1/15

Cezary Borowik, wygimnastykowany tancerz z "World of Dance"

2Cezary Borowik, wygimnastykowany tancerz z "World of Dance"

Fot. Instagram.com/BorowikCezary