Trwa ładowanie...

Czułości Herbuś i Bukowieckiego w centrum handlowym (ZDJĘCIA)

343
Podziel się:
343
Podziel się:

Edyta całowała Piotra przy windzie i na ruchomych schodach. Romantyczne?

1
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
0
0

Dwa lata temu rozpadł się sześcioletni związek Edyty Herbuś z Mariuszem Trelińskim, który wbrew oczekiwaniom tancerki potraktował ją nie jak partnerkę na życie, a jedną ze swoich "muz". Złamane serce Herbuś leczyła podróżami oraz szukała ukojenia w jodze i medytacji. Najwyraźniej niekonwencjonalne metody pomogły, bo już pół roku później celebrytka znowu zaczęła umawiać się na randki.

Ostatecznie Edyta związała się z byłym partnerem Doroty Gardias, który jest ojcem jej czteroletniej córki Hani oraz... dwójki dzieci z inną kobietą. Pomimo nie najlepszej opinii o Piotrze Bukowieckim, Herbuś dała mu szansę i ochoczo weszła w rolę macochy. Choć co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, wygląda na to, że na razie zakochani nie planują rozstania.

Ostatnio paparazzi przyłapali ich razem w centrum handlowym. Celebrytka ubrana w dziewczęcą sukienkę i wysokie kozaki nie szczędziła partnerowi czułości przy windzie i na ruchomych schodach.

Zobaczcie zdjęcia:

2
 / 14
Edyta długo nie potrafi być sama

Dwa lata temu rozpadł się sześcioletni związek tancerki z Mariuszem Trelińskim, który wbrew jej oczekiwaniom potraktował ją nie jak partnerkę na życie, a jedną ze swoich "muz".

3
 / 14
Szybko znajduje kolejnych partnerów

Złamane serce Herbuś leczyła podróżami oraz szukała ukojenia w jodze i medytacji.

4
 / 14
Herbuś marzy o założeniu rodziny

Najwyraźniej niekonwencjonalne metody pomogły, bo już pół roku później celebrytka znowu zaczęła umawiać się na randki.

5
 / 14
Dała szansę Bukowieckiemu

Ostatecznie Edyta związała się z byłym partnerem Doroty Gardias, który jest ojcem jej czteroletniej córki Hani oraz... dwójki dzieci z inną kobietą.

6
 / 14
Niektórzy przestrzegali przed nim Edytę

Pomimo nie najlepszej opinii o Piotrze Bukowieckim, Herbuś dała mu szansę i ochoczo weszła w rolę macochy.

7
 / 14
Mówiło się, że Piotr nie jest stały w uczuciach

Choć co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku, wygląda na to, że na razie zakochani nie planują rozstania.

8
 / 14
Ich związek trwa już dwa lata

Ostatnio paparazzi przyłapali ich razem w centrum handlowym. Celebrytka ubrana w dziewczęcą sukienkę i wysokie kozaki nie szczędziła partnerowi czułości przy windzie i na ruchomych schodach.

9
 / 14
Pasują do siebie?
10
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
11
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
12
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
13
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
14
 / 14
Herbuś i Bukowiecki w centrum handlowym
KOMENTARZE
(343)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
7 lat temu
"Był sprawcą wielu ciąż, jako mąż i nie-mąż" :)
Gość
7 lat temu
Po co jej facet z 3 dzieci....
G.
7 lat temu
Ona marzy o miłości, ten wzrok....
Gość
7 lat temu
Ona jest śliczna i wyglada na miła osobę
Gość
7 lat temu
Ale ustawka i jak się wystylizowali hahahah
NAJNOWSZE KOMENTARZE (343)
gość
7 lat temu
o co chodzi z tymi kobietami, które nie potrafią być same??? Koleś ma trójkę dzieci z różnymi kobietami, Herbuś uciekaj! Run Forest run!!!!!
gość
7 lat temu
Sliczna kobieta i zycze im pomyslnosci w milosci...
Gość
7 lat temu
Co one w tym ciapku widzą?
gościu
7 lat temu
Wzięła sobie faceta z dziećmi a później będzie miała pretensje jak Rosati jak zrobi jej też dziecko a później zostawi
Gość
7 lat temu
Wyglada jak jakis drawal, ale moze to lepsze niz ktos jak Oliwier Jajnik.
Gość
7 lat temu
Zwykła tancereczka,zabawka
gość
7 lat temu
Ile On ma tych dzieciaków po co Jej taki facet
Czytelnik
7 lat temu
Najlepsze w tym wypoconym tekście jest to że "na razie nie planują rozstania "
Inseminator
7 lat temu
To żaden były żadnej gwiazdy tylko byk rozpłodowy ale darmowy ! Herbuś też zamówiła iniekcję plemników bo to sprawdzony buhaj ...
gość
7 lat temu
Bezszyjna karlica i jej świat który odczówa głębiej. Bułahaahahaha fuj jak faceci sie tego nie brzydzą.
Bubu
7 lat temu
Z każdym kolejnym takie czułości nic nowego....
Gość l
7 lat temu
Dzisiaj ten jutro inny a potem znowu inny i tak w kółko .Kto bogatemu zabroni oni nie wiedzą co to miłość skaczą z kwiatka na kwiatek.
Gość l
7 lat temu
Dzisiaj ten jutro inny a potem znowu inny i tak w kółko .Kto bogatemu zabroni oni nie wiedzą co to miłość skaczą z kwiatka na kwiatek.
gość
7 lat temu
Wyglada jak mama Weroniki rosatii
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak Kim Kardashian świętowała 45. urodziny: biust ściśnięty gorsetem i zabawa w klubie ze striptizem

Najsłynniejsza celebrytka świata spędziła urodziny w pracy, a później udała się na szaloną imprezę. Kim Kardashian świętowała 45. urodziny w Paryżu i postanowiła zabalować w słynnym klubie ze striptizem. Znane koleżanki zafundowały jej też bardzo oryginalny tort.
9.

Karol Nawrocki i Marta Nawrocka zjawili się na gali wręczenia nagród konkursu chopinowskiego

Prezydent RP Karol Nawrocki z żoną Martą pojawił się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncercie laureatów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Para prezydencka postawiła tego wieczoru na eleganckie, czarne stylizacje.
8.

36-letnia Agnieszka Radwańska pochwaliła się kadrami z hiszpańskich wakacji. Emerytura jej służy?

Agnieszka Radwańska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Tym razem 36-letnia tenisistka-emerytka pochwaliła się serią zdjęć z wczasów w Hiszpanii. Internauci nie szczędzili jej komplementów.
7.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
6.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
5.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
4.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
3.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
2.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
1.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.