Sobota 02.02.2019 10:30

Córka Kylie Jenner obchodzi pierwsze urodziny! "Chciałabym, żebyś została takim maleństwem"

Kylie Jenner Travis Scott Stormi Webster

Córka Kylie Jenner obchodzi pierwsze urodziny! "Chciałabym, żebyś została takim maleństwem"

Kylie Jenner długo ukrywała wieść o ciąży i w zasadzie aż do porodu nie było rzeczowych informacji na temat jej stanu. Jednakże, odkąd zaraz po narodzinach córki, podzieliła się z internautami ciążowym filmikiem, pozbyła się jakichkolwiek oporów i od tamtej pory regularnie możemy oglądać zdjęcia jej córeczki w sieci. Macierzyństwo Kylie okazało się na tyle interesujące, że w ubiegłym roku jej instagramowe posty zajęły połowę najpopularniejszych publikacji, a pierwsze zdjęcie Stormi (właściwie jej rączki) przez jakiś czas było najbardziej lubianą fotografią w serwisie Instagram. Oczywiście do czasu, gdy zostało pobite przez zdjęcie jajka.

Zobacz: Posty Kylie Jenner zajęły połowę listy najpopularniejszych publikacji na Instagramie w 2018 roku! (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner straciła rekord "lajków" pod zdjęciem na Instagramie. Pobiło ją... jajko (FOTO)


W związku z tym, że mała Stormi jest oczkiem w głowie zarówno mamy, jak i taty, rodzice nie omieszkali opublikować obszernych wpisów za pośrednictwem Instagrama z okazji jej pierwszych urodzin. Travis Scott pod słodkimi zdjęciami Stormi napisał:

To moja królowa, moje serce, moje powietrze, moje wszystko, dziś urodziny Stormi. Kocham cię tak bardzo, dziecko. Jesteś najmądrzejszym i najbardziej ukochanym maluchem.

Mama była nieco bardziej wylewna, bo zdecydowała się na kilka oddzielnych instagramowych publikacji. Na profilu celebrytki możemy zobaczyć m.in. słodki filmik, zdjęcie córeczki z tatą i kilka słodkich fotografii z pierwszego roku życia dziewczynki opatrzonych podpisem:

Nie mogłam sobie wymarzyć ciebie lepszej, chciałabym, żebyś została takim maleństwem i żebym mogła chronić ten uśmiech i twój śmiech. Wiem, że nie będziesz pamiętać pierwszych lat życia, ale modlę się, abyś nigdy nie przestała dzielić się swoją radością i uśmiechem z całym światem, moja miłość do ciebie w każdej minucie rośnie o tysiące mil - napisała Kylie.

Oczywiście nie stanęło na samych życzeniach. Jenner nie byłaby sobą, gdyby nie wyprawiła córeczce przyjęcia urodzinowego. Choć w relacji celebrytki możemy zobaczyć kilka zdjęć z imprezy, a m.in. zdjęcie tęczowego tortu i odświętnie nakrytego stołu, to jednak nie da się nie odnieść wrażenia, że impreza była raczej skromna, jak na możliwości celebryckiej rodziny. Zdecydowanie z większym rozmachem wyprawiła urodziny swojej córce starsza siostra Kylie - Kim, niespełna dwa tygodnie temu. Na przyjęciu małej Chicago nie zabrakło żywych postaci z Alicji w krainie czarów, czy domowego labiryntu.

Zobacz: Domowy labirynt i żywe postaci z bajki. Kim wyprawiła córce urodziny w stylu "Alicji w Krainie czarów"! (FOTO)

Myślicie, że Kylie rzeczywiście skromnieje, czy ma przyszykowaną w zanadrzu jeszcze jakąś niespodziankę?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (116)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116
Odpowiedz
417 48
zgłoś
Gość 02.02.2019 10:32
Mała jest piękna
Odpowiedz
386 46
zgłoś
gość 02.02.2019 10:33
Dziecko, ktore ma wszystko. Ja zycze immym cierpiacym dzieciom na swiecie zeby ludzie potrafili dzielic sie swoja fortuna.
Odpowiedz
9 5
zgłoś
Gość 02.02.2019 10:33
Ahoj zeglarze!
Odpowiedz
392 45
zgłoś
Gość 02.02.2019 10:33
Mała jest przesłodka!
Odpowiedz
32 10
zgłoś
Gość 02.02.2019 10:33
Nie wiem jakoś dziwnie mi dzisiaj. Jakoś złe się czuje. Handra czy co ? Miłego dnia piękni ludzie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 116