Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sukces Kingi Dudy: dostała się do prestiżowego konkursu prawniczego!

408
Podziel się

Córka polskiej pary prezydenckiej jest jedną z najlepszych studentek na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Sukces Kingi Dudy: dostała się do prestiżowego konkursu prawniczego!
bCGaYpyZ

Kinga Duda jest jedynym dzieckiem polskiej pary prezydenckiej. 24-latka trzyma się raczej z dala od mediów i tylko czasem pojawia się publicznie w towarzystwie rodziców, jak np. w trakcie kampanii, gdy wraz z mamą kibicowała tacie. Potem usunęła się w cień, a o jej prywatnym życiu wiadomo niewiele.

Kinga nie została znaną blogerką, ani nie walczy o uwagę na ściankach. Skupia się za to na nauce, bo solidne wykształcenie to jej priorytet. Dudówna studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Choć podobno ojciec - z wykształcenia prawnik - nie sugerował jej kierunku studiów, Kinga z pewnością trochę się nim inspirowała. Okazuje się, że słusznie, bo studentka odnosi już pierwsze sukcesy. Jakiś czas temu została np. wyróżniona przez Szkołę Prawa Amerykańskiego UJ za doskonałe wyniki w nauce.

bCGaYpzb

Niebawem Duda weźmie udział w 26. edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu prawniczego Vis Moot. Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu Uniwersytetu Jagiellońskiego na Facebooku.

Uniwersytet Jagielloński z dumą prezentuje swój zespół na 26. Vis Moot! Obecnie zespół przygotowuje się do rund ustnych i Pre-Moots. Mamy kilka z nich przed sobą, więc bądźcie czujni! - czytamy na stronie uczelni.

Konkurs odbywa się w Wiedniu i jest poświęcony głównie tematyce międzynarodowego arbitrażu gospodarczego i handlowego. Wezmą w nim udział najzdolniejsi studenci z ponad 300 uniwersytetów z 60 krajów. Kinga Duda będzie reprezentować swoją uczelnię już po raz drugi.

bCGaYpzh

Wygląda na to, że córka prezydenta ma zadatki na jedną z najlepszych prawniczek w kraju. Z pewnością Andrzej i Agata są z niej bardzo dumni.

bCGaYpzi
bCGaYpzC
KOMENTARZE
(408)
Gość
rok temu
Gratulacje . dobrze , że jest ambitna i zdolna
Gość
rok temu
I fajnie - tylko pogratulować. Mniej hejtu ludzie
gość
rok temu
I super! Gratulację. Dziewczyna ma ambicje.
bCGaYpzD
Gość
rok temu
Brawo !
gość
rok temu
Tam jest bardzo ciężko... gratulacje. Ma "łeb" :)
Najnowsze komentarze (408)
gość
rok temu
miejmy nadzieję, że w przeciwieństwie do tatusia nie sra na konstytucję i przepisy prawne
gość
rok temu
teoretycy peawa. sukces wlasny a nie spoleczna dzialalnosc
gość
rok temu
swietnie a poglady reprezentuje jak tato ?
Zdolna
rok temu
Ambitna i zdolna, ma talent, dlatego nie interesuje ją łatwizna jak bycie modelką, aktorką, szafiarką czy blogerką jak pewna kasia
Gość
rok temu
Taaaaaa?
gość
rok temu
Gratulacje. Dobrze, że olewa popularność.
Gość
rok temu
Haha i nazwisko nie ma tu nic do rzeczy
Gość
rok temu
Konkurs ten na tym etapie nie przewiduje wstępnej eliminacji uczestników. Do Wiednia jedzie każdy,kto opłaci opłatę wstępną...więc póki co trochę za szybko na gratulacje...
bCGaYpzv
Gość
rok temu
Podobna do Gosi Andrzejewicz
Gosc
rok temu
Rodzice mają się czym pochwalić,jak widać pieniądze psują dzieci.wałęsa,tusk-nie mają czym wg mnie. Doskonała kandydatka na żonę, jej rodzicę bardzo się kochają, oddali się wychowaniu dziecko, zbierają Dobre owoce teraz.
sonnik
rok temu
Brawo. Kinga jest śliczna i mądra. Nie jakaś blogerka modowa, czy celebrytka. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy.
bonna
rok temu
Piękna i mądra dziewczyna.
gość
rok temu
spokojnie....takich zdolnych dziewczyn jest wiele tylko o nich sie nie pisze ...a o tej pisze ...bo tatuś jest antytalent prawniczt więc na jego tle może być wyjatkowa hehehe
boz123
rok temu
GRATULACJE wspaniala ambitna zdolna piekna dziewczyna,,,,brawo,,,,
...
Następna strona
bCGaYpzX