Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szwed całuje się ze Stockingerem!

301
Podziel się

Uspokajamy - nie z tym starym.

Szwed całuje się ze Stockingerem!
bCYmxNVh

Najnowszą zdobyczą Oli Szwed jest syn Lubicza, Robert Stockinger. Poznali się za kulisami show Jak ONI śpiewają, w którym Ola brała udział, a Robert kibicował ojcu.

Po rozstaniu z Maciejem Duchem aktorka korzysta z uroków życia i przywilejów młodości. Obściskuje się z chłopakami, tłumacząc potem, że to nic poważnego (zobacz: *Szwed wypiera się Żory!)
*
. Podczas randki ze Stockingerem w warszawskiej restauracji atmosfera też była raczej gorąca.

Namiętne pocałunki, serdeczne uściski i wzajamne karmienie się rozgrzałyby nawet największego zmarźlucha - relacjonuje Fakt. Zajęci sobą nie zwracali uwagi na innych gości, zerkających na nich ukradkiem. Oni nie widzą świata poza sobą!

bCYmxNVj
bCYmxNVK
KOMENTARZE
(301)
gość
12 lat temu
to Pan Tomasz musiał się załamać.......już syn nie miał się z kim zadać????
M:))
12 lat temu
PRZECIEŻ ON JEST FAJNIUTKI CAŁKIEM:)
gość
12 lat temu
A NIECH TAM ,ŁADNA BYŁABY Z NICH PARA
bCYmxNVL
gość
12 lat temu
Szybka jest... :)
gość
12 lat temu
na ulicę z nią
Najnowsze komentarze (301)
gość
11 lat temu
witam nie znoszę klanu jak i innych takich bzdur. Ale nie o tym. Ten zakichany aktorzyna który udaje lubicza - reklamuje jakieś "darmowe puste smsy" w telewizji. Bozia poskąpiła mu talentu aktorskiego - facet jest beznadziejny. Dodatkowo kłamie!!! Sms mają byc darmowe i mają brac udział w losowaniu kasy. Niestety po wysłaniu sms'a dostajesz sms zwrotny informujący - jeśli chcesz grac wyślij sms za 3,6zł. Niezłe jajo. I taki człowiek jest opłacany z pieniędzy z abonamentu.
gość
12 lat temu
Jest ładna...ale ta uroda jest bardzo, bardzo wredna. Na taką wygląda
gość
12 lat temu
W sumie pasują do siebie. Mam nadzieję że będą ze sobą długo:)
gość
12 lat temu
Pasują do siebie!!!
gość
12 lat temu
woda sodowa jej przyszla do glowy i zucila tamtego chlopaka a teraz wielka aktora obciskuje sie z innym szkoda gadac przykro mi tylko tego macieja ze on jeszcze jest aktorka
gość
12 lat temu
fajny facet by jej nie chciał musi się zadowolić rudym
gość
12 lat temu
Ola mnie wkurza jednym słowem, bo nie jest tam jakoś niezmiernie utalentowana, ale cycki pokazuje, kawałek tyłka i rządzi... No niestety taki nasz kraj... Ludzie dostrzegają to co na zewnątrz, a nie wewnątrz. Nie znam osobiście Oli, ale jej zachowanie jest conajmniej dziwne. Przede wszystkim próbuje się wylansować. Niedawno miała chłopaka i w ogóle Wielka Miłość, a o Wielkiej Miłości z dnia na dzień się nie zapomina, a jeżeli próbuje zapomnieć w ten sposób (całowanie, obamacywanie się) no to gratuluje.
gość
12 lat temu
TA TO SIE POGUBILA W ZYCIU:-)ALE JEJ SPRAWA
bCYmxNVD
gość
12 lat temu
ona nie jest artystką a prowadzenie ma takie jak mamcia co się z murzynami wąchała
gość
12 lat temu
czarne małpki XD
gość
12 lat temu
mala dziwa
była nauczyci...
12 lat temu
Z wizualnego punktu widzenia, Ola i Robert są zupełnym przeciwieństwem. Ona czarna, on bladolicy z rudymi włosami. To są dwa różne typy antropologiczne z dwóch przeciwnych biegunów. To jest kolejny dowód na to, że miłość jest ślepa, pod warunkiem, że rzeczywiście jest to miłość. My akurat tego nie wiemy, choć zawsze możemy spekulować. To jest Oli decyzja i Oli życie. Ja osobiście widziałbym Olę z chłopakiem o takim samym typie urody, mam na myśli murzyna.
gość
12 lat temu
D ziwka !!!!
gość
12 lat temu
d****a !
...
Następna strona
bCYmxNWf