Wtorek 12.02.2019 00:20

Wymalowana Żyła w koronkowym staniku zapowiada "smakowitą sesję": "BĘDZIE HEJT"

Justyna Żyła

Wymalowana Żyła w koronkowym staniku zapowiada "smakowitą sesję": "BĘDZIE HEJT"

W marcu zeszłego roku Justyna Żyła opublikowała na Instagramie dramatyczny wpis, w którym ogłosiła, że jej mąż - słynny skoczek narciarski zostawił ją i dzieci dla kochanki.

Przypomnijmy: Żona Piotra Żyły: "ZOSTAWIŁ MNIE, DZIECI. Poinformował, że MA KOCHANKĘ!"

Początkowo wszyscy współczuli Justynie, a wizerunek Piotra jako sympatycznego "śmieszka" z dnia na dzień legł w gruzach. Kolejne wpisy powodowały już o wiele bardziej mieszane uczucia. Żona skoczka nie hamowała się w wywlekaniu rodzinnych brudów i można było odnieść wrażenie, że zainteresowanie, które dzięki temu zdobyła, bardzo jej odpowiada. Natychmiast przekuła je na profity finansowe - zaczęła pojawiać się na ściankach, zapozowała do jednej z najgorszych w historii sesji do Playboya oraz założyła na YouTube kanał o gotowaniu. Potem dostała własny program w telewizji oraz propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami.

Od kilku tygodni Justyna przygotowuje się do występów i chwali się na Instagramie zdjęciami z treningów. Zaplanowała też, że na czas pobytu w Warszawie jej dziećmi będą się zajmować dziadkowie i przyjaciele.

Zobacz: Justyna Żyła chce pogodzić "karierę" z macierzyństwem: "Ułożyłam grafik treningów tak, by połowę tygodnia spędzać w domu"

Wiadomo już, że w programie Justyna zostanie przedstawiona jako... "blogerka kulinarna". Teraz Żyła pochwaliła się w sieci "zmysłowym" zdjęciem, które ma być zapowiedzią nowej sesji "o jedzeniu". Na fotografii 31-latka pozuje w koronkowym staniku i futrze, a w ręku trzyma babeczkę. Całości dopełniają mocny makijaż i starannie ułożona fryzura.

Zapowiedź smakowitej sesji. Naprawdę o jedzeniu - napisała była żona skoczka, dodając haszagi: #matkapolka #cii #juzzamomencik #dziejesie #bedziehejt.

Następnie Żyła usunęła zdjęcie i wstawiła je jeszcze raz, z nowymi hasztagami. Tym razem napisała (zachowujemy oryginalną pisownię): "Już za chwilkę ,momencik ,zapowiedź sesji kulinarnej #hot #tanieczgwiazdami #onlygoodvibes #nowyprojektwdrodze #matkapolka#matkapolkawadiatk#dziejesie #pozdrawiamwszystkich #hejt#czwkam#kochani".

Myślicie, że Justyna wkrótce przebije popularnością swojego byłego męża?

Fot. Patrycja Pająk/Instagram.com/Patriceartist

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (774)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 774
Odpowiedz
152 110
zgłoś
Gość 12.02.2019 00:22
Go Justyna!;)
Odpowiedz
165 157
zgłoś
Gość 12.02.2019 00:22
Ja ją lkubię i kropka
Odpowiedz
328 186
zgłoś
gość 12.02.2019 00:22
Niech korzysta z życia! Jej tez się coś należy
Odpowiedz
139 107
zgłoś
Gość 12.02.2019 00:23
Po co ją promuje ie?Przecież to zwykła Halynka jest
Odpowiedz
144 105
zgłoś
Iza 12.02.2019 00:23
Jeszcze Żyła będzie pękał!;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 774