Wtorek 12.02.2019 10:00

Najlepsze stylizacje tygodnia: błyszcząca Lady Gaga, elegancka Doda, szarmancki Rami Malek (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Lady Gaga Helen Mirren Doda Olivia Colman Rami Malek

Sądząc po tym, ile pieniędzy pompuje się w każdą gwiazdorską stylizację, wydawać by się mogło, że popełnienie modowej gafy jest niemalże niemożliwe. Jak pokazały jednak ostatnie dni, moda bywa dużo bardziej nieuchwytna, niż mogłoby się to wydawać sławom z grubym portfelem. Na nic zdały się wielkie kapelusze Jennifer Lopez czy archiwalne projekty Muglera wciskane na krągłości Cardi B. Te dwie panie na żadnej (szanującej się) liście najlepiej ubranych póki co zdecydowanie nie wylądują.

ZOBACZ: Grammy 2019 rozdane! Srebrna Lady Gaga, cukierkowa Katy Perry, Cardi B w perłach (ZDJĘCIA)

Po raz kolejny natomiast okazało się, że kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o zabawę modą, jest wyważenie oraz pozostanie wiernym swojemu wyczuciu stylu. Na oklaski zasługuje Helen Mirren, która pojawiła się na rozdaniu nagród Directors Guild of America w skromnej, acz efektownej kreacji od Brandona Maxwella, którą połączyła z elektryzująco różowymi szpilkami Rogera Viviera. Wyjątkowo korzystnie zaprezentowała się także Alicia Keys, która, pozostając wierna swojej zasadzie "no make up", pozwoliła, aby diamentowa biżuteria, zestawiona z szykowną, czerwoną suknią, grały tym razem pierwsze skrzypce.

Na polskim podwórku również nie mamy co narzekać. Doda kontynuowała modową metamorfozę, zachwycającą srebrzystą kreacją na swoim koncercie urodzinowym. Uwagę należy także poświęcić Justynie Nagłowskiej, narzeczonej Borysa Szyca, która po cichu i bez robienia wokół siebie zbędnego szumu wyrasta na poważną modową konkurencję dla ściankowych wyjadaczek.

Która stylizacja z tego tygodnia zrobiła na Was największe wrażenie?

« Poprzednie 1/14

Najlepsze stylizacje tygodnia: błyszcząca Lady Gaga, elegancka Doda, szarmancki Rami Malek

2Najlepsze stylizacje tygodnia: błyszcząca Lady Gaga, elegancka Doda, szarmancki Rami Malek