Trwa ładowanie...
Przejdź na

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto ją zagra?

190
Podziel się

Scenariusz napisał Piotr Domalewski, twórca "Cichej nocy". Pójdziecie do kina?

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto ją zagra?
bCzUFwQB

Beata Kozidrak niedawno świętowała 40-lecie zespołu Bajm. Niestety, atmosfera wokół jubileuszu była dość smutna ze względu na jej relacje z Andrzejem Pietrasem. Byli małżonkowie wyprzedają obecnie swój majątek i oboje skupiają się na ułożeniu sobie życia na nowo. Krążyły nawet plotki, że Beata wymyśliła sobie kochanka, żeby utrzeć nos Andrzejowi, wypoczywającemu w tym czasie z młodą partnerką w Juracie.

Jej życie stało się inspiracją dla reżysera Piotra Domalewskiego, który napisał scenariusz do sztuki zatytułowanej Być jak Beata.

bCzUFwQD

Okazuje się, że deski teatru to za mało dla ambitnego reżysera, który chce, aby na podstawie jego scenariusza powstał film wyświetlany na dużym ekranie. Beata Kozidrak w rozmowie z magazynem Party zdradziła, że będzie to musical:

Jest już gotowy scenariusz musicalu, który napisał genialny reżyser Piotr Domalewski, twórca znanego filmu "Cicha noc". Jesteśmy po pierwszych rozmowac h - wyznała i dodała, że prawdopodobnie zagra w tym filmie główną rolę, czyli siebie: Jestem otwarta na propozycje i nie ukrywam, że taki pomysł bardzo mi się podoba.

bCzUFwQJ

Pójdziecie do kina na film o Beacie?

bCzUFwQK
bCzUFwRe
KOMENTARZE
(190)
gość
rok temu
Ta pani prezentuje typowy lubelski gust... jeszcze więcej falban, dżinsu, obcisłych sukienek mini, wielki dekolt, tapir, oj moznaby wymieniać bez końca...
Gość
rok temu
Fakt.Wyglada dziwnie.
gość
rok temu
..dziwi mnie ta promocja taniochy..Kozidrak istnieje w przestrzeni publicznej rozrywki jedynie ze względu na staż pracy..Ale jej "sztuka" nie przedstwawia większej wartości..Polacy tak spsieli intelektualnie,że "raz na razowo"-się sprzeda..To tragiczne..
bCzUFwRf
gość
rok temu
Jedna z nielicznych gwiazd w kraju,która od lat ma przeboje i znają ją pokolenia.
Gość
rok temu
Teraz byle kto chce żeby powstał o nim film. I co ciekawego dowiemy się o Kozidrak? Co ona dobrego zrobiła oprócz śpiewania? Teraz co drugi to śpiewa.
Najnowsze komentarze (190)
gość
rok temu
Peruka straszna,a podobno ma tyle kasy
gość
rok temu
zle zrobiony botoks
Gość
rok temu
Hogata ze Smerfow byłaby okey.
Gość
rok temu
Transseksualistka
Gość
rok temu
Żenada.
Gość
rok temu
Po męsku się starzeje. Gdyby nie te kiecki i biust to nie Beata a Pan Heniek spod piątki.
Gość
rok temu
Miało być sory ale nie
Gość
rok temu
Nie, skóry ale nie pójdę, dobry ale nie
bCzUFwQX
AAA
rok temu
A za 5 lat powstanie film o aktorce, która grala Kozidrak, za 10 o aktorce, która grała aktorkę - grającą aktorkę i tak ten sos się zagęszcza ( i gnije przy okazji). Po pewnym czasie aktorom już nie potrzebni są widzowie, bo forsę i tak mają z reklam i ministerstwa "kultury" i cała branża żyje tylko dla siebie. Wniosek: za kilkadziesiąt lat stanie się formalnie niepotrzebna. No z wyjątkiem tych baranów, którzy nadal będą się zachwycać ich strojami i makijażem.
Gość
rok temu
Myślę że Zenek... Oczy zielone będzie najlepszy
gość
rok temu
Sądząc po świńskim ryju, to zagra ją któraś z sióstr Godlewskich. Też ładnie śpiewają 😆
Gość
rok temu
Co to jest ten kozi drak?
Gość
rok temu
Niech Doda ja zagra
gość
rok temu
zagra ja Mgda Gessler
...
Następna strona
bCzUFwRz