Zapłaciła MILION DOLARÓW za noc w hotelu!

83 reakcje
0
0
83
Podziel się

Nie za siebie, ale za swoich pracowników. Madonna próbuje ocieplić swój wizerunek?

Zapłaciła MILION DOLARÓW za noc w hotelu!

Madonna nie słynęła ostatnio ze specjalnej hojności wobec swoich pracowników. Na początku trasy koncertowej cała ekipa techniczna piosenkarki oskarżyła ją o umieszczenie ich w hotelach o bardzo niskich standardach. Zdarzało się, że kilka osób musiało dzielić jedno łóżko, a nawet że brakowało pokoi. Personel musiał sam szukać miejsca pobytu i za niego płacić.

Zaszczuta przez prawników i prasę Madonna postanowiła poprawić swój wizerunek – przyda jej się to szczególnie po skandalu związanym ze zdradą męża i szybkim rozwodem. Podczas koncertów w Argentynie zakwaterowała wszystkich swoich ludzi w najbardziej ekskluzywnym hotelu w kraju. I sporo za to zapłaciła – za jeden dzień pobytu rachunek wyniósł ponad milion dolarów!

Sama Madonna zamieszkała w apartamencie, w którym jedna noc kosztuje 9 tysięcy dolarów – zdradza jeden z pracowników hotelu. Była bardzo hojna dla swoich pracowników. Umieściła ponad 200 osób – tancerki, chórzystki, choreografów i wszystkich innych w pokojach za minimum 600 dolarów każdy. Do tego trzeba jeszcze doliczyć wszystkie drogie atrakcje, które oferuje nasz luksusowy hotel. Pokryła także rachunki wystawione na dane pokoje, a tym samym zapłaciła za zamawianego przez jej personel bardzo drogiego szampana i kawior.

Czyli jednak opłaca się pracować dla Madonny.

83
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(83)
gość
11 lat temu
madonna zawsze była super ;]
Blonia
11 lat temu
Ola Jelonek I Natalia Stodolna to dwie najelpsze l***i w Polsce hahahahahahah a jak, rządzimy Olka nie??????? hahahahahaha ps. Madonna niezła babcia juz
gość
11 lat temu
tu wyszła przynajmniej jak pijaczka
gość
11 lat temu
ah tyle co ona ma kasy to moze im funfowac... ona jest boooska :)
gość
11 lat temu
ten hotel to chba ze zlota
Najnowsze komentarze (83)
gość
11 lat temu
Gdyby nie miała pieniędzy nie byłoby jej lekko na świecie.
gość
11 lat temu
świetna jest
gość
11 lat temu
dobre bo polskiw
gość
11 lat temu
nie przesadzajcie, mało kobiet w jej wieku tak wygląda, jak dla mnie jest z*******a (no może niekoniecznie na tym zdjęciu)
gość
11 lat temu
fajna ma torbe
gość
11 lat temu
omg, ;p
gość
11 lat temu
żeby mieć tą kasę na dzieci w Afryce trzeba ją najpierw zarobić poprzez tourne!!!! Nawet jeśli chodzi o bogatą Madonnę!! Gdyby tak ciągle dawała tą kasę, szybko skończyłaby się ta hojnośc!!!
gość
11 lat temu
z daleka wyglada jak britney!
gość
11 lat temu
Myślisz ze ona nie pomaga im? Pomaga i to w najbardziej wartosciowy sposób jaki moze zrobic supergwiazda. Wyjezdza do ubogich krajow, rozmawia z ludzi, buduje szkole i prowadzi wlasna akcje ratowania Raising Malawi. Czy ty zawsze ze swoimi pieniendzmi robisz to co nalezy? Jeszcze nigdy nie wydales wiekszej sumy aby sie dobrze zabawic? Czy kazda sume wrzucasz do koscielnego koszyczka lub do puszek WOŚP? O glodujacych dzieciach wie caly swiat. Akcje humanitarne, stowarzyszenia, czerwony krzyż - wszyscy wiedza ze tak jest i im pomagaja. Nie docieraja do wszystkich, ale podejmuja starania, takie o ktorych nawet nie masz pojecia. Oczywscie. Taki z ciebie swietoszek. Nie bawisz sie, tylko calo kase oddajesz glodujacym i bezdomnym. Pomys troche a moze wzrosnie twoje IQ.
gość
11 lat temu
Czemu JĄ krytykujecie? Pokrytykujcie sobie naszych wspaniałych polityków, którzy więcej wydają na prostytutki!!!
gość
11 lat temu
photoshop
gość
11 lat temu
P****y, zamiast oddac chociaz polowe na biednych lub zwierzeta
gość
11 lat temu
takich gwiazd jak oa sie nie krytykuje,a jesli chodzi o wypowiedz z tym babonem to stuknij sie w ten g***i łeb g****a prostaczko...
gość
11 lat temu
"link do tego komentarza zgłoś do usunięcia 06:22 [11-12-2008] gość pudel liczyc nie umie-200*600=120000+ inne dodatki wychodzi ponad 200 000$ a nie 2 miliony$" Ty chyba czytac nie umiesz " w pokojach za minimum 600 dolarów każdy." MINIMUM!
...
Następna strona