Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sanatorium miłości": Cezary przed śmiercią wysłał Wiesi wiersz miłosny

91
Podziel się

Mieli spotkać sie na prezentacji ramówki TVP, ale Cezary był już wtedy w szpitalu. Nigdy potem już się nie zobaczyli.

"Sanatorium miłości": Cezary przed śmiercią wysłał Wiesi wiersz miłosny
bCXFDtIR

W środę dotarła do nas smutna wiadomość ośmierci jednego z najbardziej sympatycznych uczestników reality show TVP Sanatorium miłości. Cezary Mocek, pełen radości życia i planów na przyszłość 67-latek, zmarł za zapalenie płuc w nocy z wtorku na środę. Do ostatnich chwil czuwali przy nim syn Piotr i córka Katarzyna. Najbliższa przyjaciółka Cezarego z programu, Wiesława Kwiatek, była z nimi w stałym kontakcie.

We wtorek nie mogłam się do niego dodzwonić. Zdobyłam numer do jego córki, która powiedziała, że w szpitalu mieli wybudzać Cezarego. Niestety okazało się, że nie przeżył - wspominała ze smutkiem.

bCXFDtIT

Jak ujawnia, krótko przed śmiercią Cezary wysłał jej SMS-em wiersz Adama Asnyka, znany większości Polaków dzięki Czesławowi Niemenowi, który przerobił go na piosenkę:

Jednego serca! tak mało! tak mało. Jednego serca trzeba mi na ziemi! Coby przy moim miłością zadrżało, a byłbym cichym pomiędzy cichemi...Jedynych ust trzeba! skąd bym wieczność całą pił napój szczęścia ustami mojemi, I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało,widząc się świętym pomiędzy świętemi. Jednego serca i rąk białych dwoje! Coby mi oczy zasłoniły moje, bym zasnął słodko, marząc o aniele, który mnie niesie w objęciach nieba… Jednego serca! tak mało mi trzeba, a jednak widzę, że żądam za wiele.
Czy to właśnie Wiesia była aniołem, o którym Cezaremu przypomniał Adam Asnyk? Tego już nigdy się nie dowiemy. W ostatnim, udzielonym przed śmiercią wywiadzie dla Super Expressu, Cezary nie ukrywał, że Wiesława od razu wpadła mu w oko.

Moje pierwsze miejsce - mówił o niej ciepło. Zauroczyła mnie od pierwszego momentu, a zauroczenie to początek lepszego uczucia. Spędziliśmy miłe chwile sam na sam, ale o tym nie mogę mówić, a co będzie dalej, zobaczymy. Jakby mieszkała bliżej Łodzi to bym ją zbajerował i byłaby moja.

bCXFDtIZ

Mimo kłopotów logistycznych kontynuowali znajomość po zakończeniu programu. Mieli się spotkać 14 lutego na prezentacji ramówki TVP, jednak Cezary był już wtedy w szpitalu. Nigdy potem już się nie zobaczyli… Wiesława nie może sobie tego wybaczyć.

Płaczę i wspominam wszystkie miłe chwile - ujawnia ze smutkiem Wiesława. Żałuję, że nie rzuciłam wszystkiego i nie pojechałam do tego szpitala. Takich mężczyzn jak Cezary nie ma już na tym świecie.

_

bCXFDtJa

_

bCXFDtJu
KOMENTARZE
(91)
Gość
2 lata temu
Pan Cezary to mądry, wrażliwy człowiek. Pokój jego duszy.
Gość
2 lata temu
Piękne
gość
2 lata temu
w jakim stalym kontakcie skoro on nie byl wybudzony?
bCXFDtJv
gość
2 lata temu
Na jakie pośmiewisko, co oni takiego złego robią? Biorą udział w programie o życiu na emeryturze, różne charaktery, różne potrzeby, żeby coś jeszcze z tego życia mieć, nie widzę nic złego, a niech się bawią i przeżywają drugą czy trzecią młodość.
Gość
2 lata temu
Masakra 67 lat i umarł . Jestem lekarzem i widzę setki 67 letnich "staruszków" zniszczonych fatalnym trybem życia, alkoholem i papierosami. Moi rodzice mają po 65 lat ale codziennie dbają o ******* świeżym powietrzu i nigdy nie jedli ciężkostrawnych potraw- nie biorą żadnych leków a są w świetnej formie
Najnowsze komentarze (91)
Gość
2 lata temu
Źałośni starzy ludzie którym pomyliły się lata wszystko. .ma. swój czas. Źu Źu
Gość
2 lata temu
Źałośni starzy ludzie którym pomyliły się lata wszystko. .ma. swój czas. Źu Źu
We
2 lata temu
Komentujacym tutaj brak taktu i uczucia.Teraz jesteście młodzi i myślicie źe zawsze tak będzie?Teź zestarzejecie się i zobaczycie źe w każdym wieku człowiek potrzebuje bliskości i miłości drugiej osoby.Rano mieć z kim śniadanie zjeśc czy pogadac.
Gość
2 lata temu
Do mnie też Cezary napisał
gość
2 lata temu
Ja zastrzelilabym się z powodu braku znajomości ortografii, tego można się nauczyć - niestety nie mamy wpływu na upływ czasu.
Gość
2 lata temu
Facet nieprzyjemny ogólnie.
Gość
2 lata temu
Takie czasy nastały że młodsi starszych edukują ale czy może niemowlak na etapie butelki z mlekiem sensownie opiniować o smaku żelków owocowych, z przedszkolakiem
Gość
2 lata temu
obleśnym można być w każdym wieku
bCXFDtJn
Gość
2 lata temu
Wyznanie
gość
2 lata temu
Na pewno czuje się juz wdową
Gość
2 lata temu
Cudowny facet.
gość
2 lata temu
wieśka i janka założyliście pampersy????dlaczego "założyliście: a nie założyłyście,bo to dwa paskudne chłopy przebrane za jeszcze paskudniejsze baby.
gość
2 lata temu
Polacy popatrzcie na to szambo i na co idą nasze pieniądze z abonamentu?z tego umarlaka zrobiliście jakiegoś kazanowę a popatrzcie na jego głupkowate miny ,na przepity głos......i ta stara.,pomarszczona prostytutka,rzygać się chce.I takie degeneraty zgłaszają się do telewizji.kurski opanuj się
gość
2 lata temu
Pani Wiesia i Manowska wygladaja jak równolatki. Dwie siostry bliźniaczki
...
Następna strona
bCXFDtJP