Poniedziałek 25.02.2019 16:00

Krystyna Pawłowicz chce przymusowo leczyć z homoseksualizmu. "Będzie procedura"

Krystyna Pawłowicz Robert Biedroń Rafał Trzaskowski

Krystyna Pawłowicz chce przymusowo leczyć z homoseksualizmu. "Będzie procedura"

Krystyna Pawłowicz zdążyła się dać się poznać jako osoba znająca się na wszystkim. Chociaż nie przebiera w słowach i chętnie wyzywa swoich oponentów od najgorszych, głęboko wierzy, że robi to jedynie dla ich dobra. Po prostu daje im szansę, żeby się ogarnęli.

W swojej burzliwej karierze zdążyła nazwać uczestniczki Czarnego Protestu  "wykolejonymi ulicznicami" oraz "wulgarnymi, wyuzdanymi wiedźmami"
Jean-Clauda Junckera alkoholikiem, Unię Europejską porównała do bolszewików, rodziny smoleńskie, które nie życzyły sobie wykopywania bliskich z grobów, oskarżyła o utrudnianie śledztwa, Krystynę Jandę i Agatę Młynarską nazwała "dwiema kiepskimi, antypolskimi chamkami", żyjącą na skraju nędzy emerytkę  "zwykłą, leniwą zazdrośnicą", a lidera zespołu U2 przywódcą proafrykańskiej partii.

Pawłowicz już kilka razy zapowiadała koniec swojej medialnej kariery, ale jakoś ciągle nerwy jej puszczają i po prostu czuje, że musi zabrać głos.
Ostatnio postanowiła znowu wysłać do lekarza wszystkich homoseksualistów. Bardzo jej się nie spodobała decyzja prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego o podpisaniu karty LGBT. Zresztą nie tylko jej. Zachwycony nie jest też były naczelny Super Expressu Sławomir Jastrzębowski.

Warszafka pyta: co dla gejów, co dla gejów? - jątrzył w Internecie.

Krystyna dopisała się pod jego postem.

Dla homoseksualistów będzie procedura leczenia - zapowiedziała surowo, ale później wpis... zniknął z sieci. Wszystko wskazuje na to, że Krystyna usunęła tweeta.

Czyli po latach wraca do swojego ulubionego pomysłu. Poprzednio chciała leczyć z homoseksualizmu sześć lat temu i nawet złożyła interpelację poselską w tej sprawie na ręce ówczesnego ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza.  Jej zdaniem homoseksualizm wynika z traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa i kwalifikuje się do leczenia.

Po debacie na temat projektów ustaw o związkach partnerskich zgłosili się do mnie przedstawiciele Stowarzyszenia POMOC 2002 z Radomia tworzący grupy wsparcia dla osób chcących wyjść z zachowań homoseksualnych – napisała wtedy. Świadectwa osobistych, dramatycznych doświadczeń walki z homoseksualizmem pokazują skalę ich cierpień, pokazują związek ich zachowań z urazami z dzieciństwa, dawnymi emocjami, uczuciami, ranami, które nigdy nie zostały uleczone. 

Robert Biedroń poradził jej wówczas, by nie wypowiadała się o sprawach, o których nie ma pojęcia. W odpowiedzi Krystyna za pośrednictwem TVP Info kazała mu siedzieć cicho.

Homoseksualiści-celebryci zazwyczaj mieszkają w apartamentach, wygrzewają się w świetle fleszy aparatów fotograficznych i kamer. Ich działalność jest hojnie sponsorowana nie wiadomo przez kogo - nauczała w telewizji. Oni w ogóle nie powinni pokrzykiwać.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (527)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 527
Odpowiedz
821 62
zgłoś
gość 25.02.2019 16:02
nawet trudno to skomentować.....niektórzy naprawdę nie powinni się w ogóle wypowiadać na jakiekolwiek tematy.
Odpowiedz
18 10
zgłoś
Gość 25.02.2019 16:02
. Ka
Odpowiedz
111 11
zgłoś
Gość 25.02.2019 16:03
Świecie, dokąd zmierzasz?
Odpowiedz
293 22
zgłoś
Gość 25.02.2019 16:03
Co ludziom do tego kto z kim jest szczęśliwy...
Odpowiedz
533 40
zgłoś
Gość 25.02.2019 16:04
Jarek poszukaj jej dobrego lekarza
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 527