Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Pawłowicz chce przymusowo leczyć z homoseksualizmu. "Będzie procedura"

467
Podziel się

Krystynie nie przypadła do gustu decyzja prezydenta Warszawy o podpisaniu karty LGBT. Postanowiła powrócić do swoich marzeń sprzed sześciu lat o przemusowym leczeniu homoseksualistów.

Krystyna Pawłowicz chce przymusowo leczyć z homoseksualizmu. "Będzie procedura"
bCxrUgyJ

Krystyna Pawłowicz zdążyła się dać się poznać jako osoba znająca się na wszystkim. Chociaż nie przebiera w słowach i chętnie wyzywa swoich oponentów od najgorszych, głęboko wierzy, że robi to jedynie dla ich dobra. Po prostu daje im szansę, żeby się ogarnęli.

W swojej burzliwej karierze zdążyła nazwać uczestniczki Czarnego Protestu "wykolejonymi ulicznicami" oraz "wulgarnymi, wyuzdanymi wiedźmami"
Jean-Clauda Junckera alkoholikiem, Unię Europejską porównała do bolszewików, rodziny smoleńskie, które nie życzyły sobie wykopywania bliskich z grobów, oskarżyła o utrudnianie śledztwa, Krystynę Jandę i Agatę Młynarską nazwała "dwiema kiepskimi, antypolskimi chamkami", żyjącą na skraju nędzy emerytkę "zwykłą, leniwą zazdrośnicą", a lidera zespołu U2 przywódcą proafrykańskiej partii.

bCxrUgyL

Pawłowicz już kilka razy zapowiadała koniec swojej medialnej kariery, ale jakoś ciągle nerwy jej puszczają i po prostu czuje, że musi zabrać głos.
Ostatnio postanowiła znowu wysłać do lekarza wszystkich homoseksualistów. Bardzo jej się nie spodobała decyzja prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego opodpisaniu karty LGBT. Zresztą nie tylko jej. Zachwycony nie jest też były naczelny Super Expressu Sławomir Jastrzębowski.

Warszafka pyta: co dla gejów, co dla gejów? - jątrzył w Internecie.

Krystyna dopisała się pod jego postem.

Dla homoseksualistów będzie procedura leczenia - zapowiedziała surowo, ale później wpis... zniknął z sieci. Wszystko wskazuje na to, że Krystyna usunęła tweeta.

bCxrUgyR

Czyli po latach wraca do swojego ulubionego pomysłu. Poprzednio chciała leczyć z homoseksualizmu sześć lat temu i nawet złożyła interpelację poselską w tej sprawie na ręce ówczesnego ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. Jej zdaniem homoseksualizm wynika z traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa i kwalifikuje się do leczenia.

Po debacie na temat projektów ustaw o związkach partnerskich zgłosili się do mnie przedstawiciele Stowarzyszenia POMOC 2002 z Radomia tworzący grupy wsparcia dla osób chcących wyjść z zachowań homoseksualnych – napisała wtedy. Świadectwa osobistych, dramatycznych doświadczeń walki z homoseksualizmem pokazują skalę ich cierpień, pokazują związek ich zachowań z urazami z dzieciństwa, dawnymi emocjami, uczuciami, ranami, które nigdy nie zostały uleczone.

Robert Biedroń poradził jej wówczas, by nie wypowiadała się o sprawach, o których nie ma pojęcia. W odpowiedzi Krystyna za pośrednictwem TVP Info kazała mu siedzieć cicho.

Homoseksualiści-celebryci zazwyczaj mieszkają w apartamentach, wygrzewają się w świetle fleszy aparatów fotograficznych i kamer. Ich działalność jest hojnie sponsorowana nie wiadomo przez kogo - nauczała w telewizji. Oni w ogóle nie powinni pokrzykiwać.

bCxrUgyS

**_

bCxrUgyT

_**

bCxrUgzm
KOMENTARZE
(467)
gość
rok temu
nawet trudno to skomentować.....niektórzy naprawdę nie powinni się w ogóle wypowiadać na jakiekolwiek tematy.
Gość
rok temu
Jarek poszukaj jej dobrego lekarza
Gość
rok temu
Co ludziom do tego kto z kim jest szczęśliwy...
bCxrUgzn
Gość
rok temu
Tak w październiku. Ale trzeba iść na wybory
gość
rok temu
Ją powinni dawno odciąć od mediów społecznościowych, odebrać mandat poselski i zamknąć w psychiatryku
Najnowsze komentarze (467)
gość
rok temu
słusznie Krysia, słusznie , no i ze staropanieństwa też.....
gość
rok temu
Nawet homoseksualistom zazdrosci seksu i szczęścia.......szpetna kobiera, szpetny charakter.....
gość
rok temu
Krystyna&medycyna
gość
rok temu
Szkoda, że nie da się leczyć z głupoty. Wtedy panna Krysia miałaby jakiś procent szansy / nikły bo nikły, ale zawsze /.
z-boku
rok temu
Tyle tu nienawistnych wpisów, pewnie ma kobieta rację.
wizytszyk
rok temu
Czyżby życie Jarka jej sie nie podobało? czy on jej przeszkadza? bo nie lubi kobiet? Krycha, kKrycha, a ty co, z kim ty małpo gruba żyjesz, samotnie?, dlaczego, bo nie lubisz mężczyzn ??? SAMA SIĘ LECZ, NIEDOŻARTA
Toni
rok temu
Ona tylko glosno mowi co przecietny PoSowiec mysli. Poczatkowo myslalem, ze potrzebuje heteroterapi zeby sama swoja plec jakos ustalic, ale zal mi ewenualnych terapeutow, moga nie dac rady.
Heteronormaty...
rok temu
Wypalimy rozpalonym żelazem . Z Panią na pierwszej linii Pani Krystyno
bCxrUgzf
31latek
rok temu
Bardzo dobrze 100 lat temu homoseksualizm leczono w psychiatryku.
gość
rok temu
Mądra i odważna kobieta,mówi to co wielu myśli
krycha
rok temu
ale na swoich ziomków kandydujących do obrzydzonego PE z lepszego sortu będzie głosować. Za co pobiera pensję poselską, jak tylko je, śpi lub wszystkich obraża
gość
rok temu
ale na swoich ziomków kandydujących do obrzydzonego PE z lepszego sortu będzie głosować. Za co pobiera pensję poselską, jak tylko je, śpi lub wszystkich obraża
gość
rok temu
ale na swoich ziomków kandydujących do obrzydzonego PE z lepszego sortu będzie głosować
łokmen
rok temu
profesor ? tytuł chyba za zasługi w partii
...
Następna strona
bCxrUgzH