Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ewa Chodakowska została PROJEKTANTKĄ I AMBASADORKĄ W. Kruk! (FOTO)

0
Podziel się:

Trenerka pozuje na wulkanie, by zareklamować luksusową biżuterię. Ładnie?

Ewa Chodakowska została PROJEKTANTKĄ I AMBASADORKĄ W. Kruk! (FOTO)

Ewa Chodakowska w zaledwie kilka lat zbudowała własne imperium medialne, stając się jedną z najpotężniejszych polskich celebrytek.

Okazuje się, że kolejnym wyzwaniem zawodowym, jakiego podjęła się Chodakowska, jest bycie ambasadorką biżuteryjnej marki W. Kruk. Mało tego, trenerka sama... zaprojektowała biżuterię. W kampanii promującej kolekcję Ewa pozuje na wulkanie, prezentując luksusowe wyroby biżuteryjne, których motywem przewodnim jest... wulkaniczna jagoda.

Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę - mówi Ewa Chodakowska. Wszystkie moje osobiste wyprawy na najtrudniejsze życiowe szczyty rozpoczęły się w momencie, w którym podjęłam decyzję, że będę walczyć, upadać i znowu walczyć. Do skutku.

Biżuteria wzbogacona jest emblematem OHELO, co zainpirowało markę do współpracy właśnie z Chodakowską - niezłomną pionierką, która inspiruje innych, by podążały za nią.

Zobaczcie, jak wygląda kampania z Chodakowską. Podoba Wam się?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie