Sobota 02.03.2019 19:30

Tłum gwiazd i celebrytów na "charytatywnym obiedzie": Zielińska, Siwiec, Tadla, Socha... (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha Katarzyna Zielińska Marta Wiśniewska Natalia Siwiec Beata Tadla Natalia Siwiec Agnieszka Hyży Grzegorz Hyży Joanna Racewicz Ilona Felicjańska

Polscy celebryci lubią zapewniać, że chętnie angażują się w akcje charytatywne, wykorzystując swoją popularność i wpływy do czynienia dobra. Niestety, w praktyce często kończy się tylko na obietnicach i zapewnieniach.

PRZYPOMNIJMY: Ewa Lubert jest wściekła na polskie gwiazdy: "Obiecali wpaść na oddział onkologiczny i na obiecankach się skończyło!"

Z frekwencją nigdy nie mają za to problemu organizatorzy Noworocznego Obiadu z Gwiazdami, organizowanego na początku roku w jednej z warszawskich restauracji. Tegoroczna edycja charytatywnej imprezy, już 14., przyciągnęła wyjątkowo wysoką dużą liczbę gwiazd i celebrytów, gotowych poświęcić swoje sobotnie popołudnie na akcję dobroczynną.

Na wspólnym gotowaniu spotkali się więc m.in. Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Beata Tadla, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Marta Wiśniewska, Gosia Andrzejewicz czy Dawid Woliński.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/39

Gwiazdy wspierają potrzebujących podczas XIV "charytatywnego obiadu"

2Gwiazdy wspierają potrzebujących podczas XIV "charytatywnego obiadu"

Fot. ONS / East News