Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż oskarża Kuleszę: "Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego"

455
Podziel się

Mąż aktorki, operator filmowy Marcin F. po 23 latach wspólnego życia doszedł do wniosku, że żona znęcała się nad nim psychicznie. "Uświadomił mi to terapeuta".

Mąż oskarża Kuleszę: "Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego"
bDhmRJFh

Agata Kulesza poznała swojego męża, operatora filmowego Marcina tuż po studiach aktorskich. Jak wspominała w wywiadach, początek kariery był dla nie trudny, wszystkiego się bała, nie wiedziała, jak zachowywać się na planie, a Marcin był jedyną osobą, która okazała jej wsparcie.

Po roku związku na świat przyszła ich jedyna córka. Kulesza nie grała wtedy zbyt dużo. Jak podkreślała przy każdej okazji, najważniejsza była dla niej rodzina.

bDhmRJFj

Kiedy córka dorosła, aktorka uznała, że nadszedł czas, by zrobić coś dla siebie. Przełomowy okazał się 2011 rok. Kulesza zagrała przejmujące role w Róży i Sali samobójców. Za pierwszą dostała Orła, a za drugą Złotą Kaczkę. Potem już było z górki. Kulesza zaczęła otrzymywać coraz ciekawsze propozycje, a rola w oscarowej Idzie Pawła Pawlikowskiego otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery.
Kulesza jednak bez entuzjazmu czytała napływające z zagranicy scenariusze. Podobno już wtedy w jej małzeństwie narastały problemy.
Skończyło się pozwem rozwodowym, w którym aktorka wnioskuje o orzeczenie winy męża. Marcin w odpowiedzi złożył kontrpozew, w którym domaga się tego samego, tylko na odwrót.

Jak zapewnia w Super Expressie, żona latami pastwiła się nad nim psychicznie.Teraz nie wypowiada się o niej inaczej jak tylko „pani Kulesza” lub „pani K.”

Sąd zrobi jak uważa. Ja jestem ofiarą - twierdzi mąż aktorki. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg.

Sytuacja tak się skomplikowała, że nawet przyjaciele skłóconej pary już kompletnie nie widzą, co o niej myśleć.

bDhmRJFp

Nikt nie wie, co się stało - komentuje ostrożnie jeden z nich. Niektórzy wskazują, że ich kryzys pokrywa się z rozwojem kariery Agaty. Zaczęła robić furorę jako aktorka, pojawiły się prestiżowe nagrody, przybyło propozycji ról filmowych, wyjazdów...

_

bDhmRJFq

_

bDhmRJFK
KOMENTARZE
(455)
gość
2 lata temu
z kompleksami faceta nie wygrasz :( trzymaj się Agata!
Gość
2 lata temu
Oszczędź sobie chłopie wstydu i odejdź...
Gość
2 lata temu
Domaga się tego samego tylko na odwrót ;)
bDhmRJFL
Gość
2 lata temu
Tak mu terapeuta powiedział, nie hejtuj 😝
Gość
2 lata temu
Co się dzieje w związku między dwojgiem ludzi z zewnątrz niewiele widać
Najnowsze komentarze (455)
gość
2 lata temu
Jka dla mnie są normalniejsze niż 90% społeczeństwa
gość
2 lata temu
napewno wypominała mu ,ze tyle nie zarabia co ona
gość
2 lata temu
Mojemu mezowi terapeuta powiedzial ze wszystko wskazuje na to ze go zdradzam..... hmmmm.... facet slyszy co chce... wiem z wlasnego doswiadczenia, ze ludzie w tym przypadku mezowie przeklamuja rzeczywistosc panujaca wokol i kreca sobie sami swoje filmy..... nie zdradzilam meza nigdy przez 14 lat zwiazku ... a jednak terapeuta powiedzial i to jest argument ! Terapeuta chyba powienien wysluchac obydwie strony a nie ferowac wyroki po uslyszeniu opowiesci jednego sfrustrowanego stworzenia. Chyba ze kupil dyplom na targu i twierdzi ze zdobyty latami nauki.
joa
2 lata temu
jak nie wiadomo o co chodzi - to zawsze chodzi o kasę
Gość
2 lata temu
Świetna. Aktorka
Gość
2 lata temu
pewnie zrobila troche kariery I jej odbilo jak kazdej babie
gość
2 lata temu
faceci zawsze najbardziej pokrzywdzeni. Dziewczyny, uważajcie! Bo nawet jeżeli przez jakiś czas jest cudownie, to facet sobie latami potrafi szykować grunt pod to, by zniszczyć kobietę.
Gość
2 lata temu
Facet jak czuje sie zagrozony to wymysla takie wlasnie bzdury. Oni maja ego wielkosci oceanu
bDhmRJFD
Gość
2 lata temu
Pani Agato jest Pani cudowną kobietą...przetrwa Pani i to......głowa do góry wszystko się ułoży...
gość
2 lata temu
Pewnie im się wszystko posypało kiedy ona zaczęła robić karierę. On zszedł wtedy na plan dalszy i poczuł się odrzucony, a ją to pewnie wkurzało, że zazdrośnik i kula u nogi.
gość
2 lata temu
liczy na grubą kasę
Gość
2 lata temu
Proszę Pana, ta kobieta- cudowna aktorka, na pewno nie molestował Pana. Jeśli coś było nie tak, to pewnie z Pana winy. Faceci zawsze lubią wszystko przekręcać.
Gość
2 lata temu
Zazdrość partnera w tym przypadku meza
Gość
2 lata temu
Nie piszcie głupot bo tylko oni wiedzą jak było naprawdę w ich małżeństwie. Ogólnie przyjęło się, że zawsze winę ponosi mężczyzna ale może być inaczej. Tego nie wiemy,więc nie wypowiadajmy się na ten temat.
...
Następna strona
bDhmRJGf