Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""

198
Podziel się

Muzyk-polityk strasznie obraził się na byłego prezydenta za to, że ten udostępnił na swoim Facebooku zdjęcia rezydencji Kukiza z lotu ptaka.

Kukiz gniewa się na Wałęsę: "Ogólna demolka, czas wyprowadzić "Bolka""
bCHVTVmd

Paweł Kukiz ostatnio sprawia wrażenie, jakby rzeczywistość doskwierała mu do tego stopnia, że postanowił trochę ograniczyć z nią kontakt. Jego polityczni zwolennicy opuszczają go jeden z drugim, a ci, co zostali żalili się niedawno w Newsweeku na ciężką atmosferę panującą z klubie poselskim Kukiz’15 oraz samego lidera, który podobno ostatnio nie przebiera w słowach, nie stroniąc od wulgaryzmów. W tej sytuacji nawet nie wiadomo, czy uda mu się wprowadzić choćby jednego przedstawiciela do Parlamentu Europejskiego, a los ugrupowania w jesiennych wyborach do Sejmu też rysuje się niepewnie.

W tej sytuacji trudno się dziwić, że Pawłowi coraz częściej puszczają nerwy...

bCHVTVmf

Ostatnio naraził mu się były prezydent RP Lech Wałęsa. Jego przewinienie, polegające na zamieszczeniu na facebookowym profilu zdjęcia rezydencji Kukiza z lotu ptaka oraz z perspektywy ulicy, muzyk postanowił surowo ukarać.

Wprawdzie te same ujęcia willi w Łosiowie ukazywały się już niejednokrotnie w tabloidach, ale Wałęsa podpadł Kukizowi zamieszczonym pod nimi komentarzem.

Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : Paweł Kukiz (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP) - napisał uszczypliwie były prezydent, dając do zrozumienia, że Kukiz, promujący się na antysystemowca, całkiem nieźle się w tym systemie urządził.

Cóż, można w tej sytuacji użyć stwierdzenia, że przyganiał kocioł garnkowi. Sam Wałęsa też biednie nie mieszka i Kukiz od razu postanowił wyjaśnić, dlaczego. Jak niedwuznacznie sugeruje w napisanej specjalnie dla byłego prezydenta piosence, sekretem jego kariery jest współpraca z SB,o którą środowiska prawicowe posądzają go od dawna.

bCHVTVml

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą…- zapowiedział muzyk, zamieszczając wideo do utworu o treści, która nie pozostawia wątpliwości co do intencji autora:

Płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują. Komuna stocznie gnoi, przez stocznie Polska stoi. Ogólna demolka, już czas wyprowadzić "Bolka". Przeskoczy "Bolek" murek, czerwony kapturek. Wilki rzucą w górę, by zrobił w stoczni dziurę. Chodzi "Bolek" po stoczni załoga go gości. Okrzyki będą wznosić, na rękach go nosić. Opowie "Bolek" bajkę i zapali fajkę. Załoga będzie spała, on - u generała. Wszystko poustalane, przybija "Bolek" sztamę. Przybija "Bolek" sztamę i Polska się raduje, że stocznia funkcjonuje. Stocznię się zdezeluje i sprywatyzuje, ogłosi demokrację i koniec, po bajce .
Myślicie, że któryś z nich przesadził? A może obaj…?

bCHVTVmm
bCHVTVmG
KOMENTARZE
(198)
gość
rok temu
Wszyscy kandydujący do polityki powinni przechodzić badania psychiatryczne i testy z wiedzy o kraju,świecie,gospodarce. Żeby reprezentowali nas tylko Ci,co mają wiedzę jak rządzić krajem.
gość
rok temu
A Wałęsa w totka wygrał, ten to szczęściarz.
gość
rok temu
Takich rezydencji u nas ci dostatek
bCHVTVmH
Gośća
rok temu
Przecież każdy polityk w rządzie obojętnie ż jakiej partii to zarobiony gość,po to tam jest ustawić siebie finansowo i swoją rodzinę a co go tam obchodzi zwykły Polak i jego 1700 zł wypłat a,widzieliście biednego polityka,,aż się rzygać chce na nich wszystkich
Gość
rok temu
Na polityce tez zarobil
Najnowsze komentarze (198)
gość
rok temu
Panie Kukiz - zazdrość Cię zżera? Odejdź już pan z tej polityki i wstydu oszczędź Polakom. Zajmij się lepiej tymi marnymi piosenkami, których i tak już nikt poza twoją rodziną nie słucha. WAŁĘSA- to nasz bohater narodowy- i tak już pozostanie w Polsce i w świecie i na wieki wieków- AMEN.
gość
rok temu
Z ostatniej chwili- aresztowano Jaroslawa Kaczynskiego.Jest wlasnie przewozony do Moskwy przez CBA by byl tam bezpieczny!!!
gość
rok temu
NIGDY WIĘCEJ KUPIS15
gość
rok temu
NIE MOGĘ NA TEGO PIJAKA PATRZEĆ
Anna
rok temu
Kukiz to kompletnie Zenada Polskiej polityki pjaczyna cpun
gość
rok temu
A coz to za "rezydencia". Normalny wiekszy dom.
gość
rok temu
Ten dom ma ponad 10 lat. wtedy jeszcze nie myślał o polityce.
gość
rok temu
i to ze 3 razy za komuny hahahaha
bCHVTVmz
gość
rok temu
Brawo Kukiz!
gość
rok temu
Zwykła chatka przy drodze i tyle
gość
rok temu
Kto to Kukiz. ?
gość
rok temu
Kukiz to taki Polski chlopek roztropek, ani rozumu ani kalsy.
gość
rok temu
Kukiz muzyk? hahahaha to wiejski grajek i do tego psychicznie ulomn , nawet nie potrafi sie dobrze wslowic,Polski cwaniak jak reszta .
gość
rok temu
brawo Kukiz
...
Następna strona
bCHVTVnb