Środa 13.03.2019 12:00

Wystrojone Jenner, Delevingne i Bieber bawią się na otwarciu hotelu

modapudelek Kendall Jenner Cara Delevingne Hailey Baldwin Hailey Bieber Elsa Hosk Joan Smalls

Wystrojone Jenner, Delevingne i Bieber bawią się na otwarciu hoteluGetty Images

Choć nie świadczy to najlepiej o świecie mody, większość dzisiejszych supermodelek znała się na długo przed rozpoczęciem kariery. Jako córki wpływowych celebrytów lub aktorów, Kendall Jenner, siostry Hadid i Hailey Bieber od dziecka obracały się w amerykańskich "wyższych sferach", a pierwsze kroki przed obiektywem stawiały w tym samym czasie. Sytuacja w Europie wyglądała podobnie, na co wskazuje pochodzenie jednej z najpopularniejszych modelek, Cary Delevingne. Brytyjka jest siostrą celebrytki, Poppy Delevingne, a także chrześnicą Joan Collins i członka rady nadzorczej wydawnictwa Conde Nast, odpowiedzialnego między innymi za Vogue'a.

Zobacz też: Najlepiej zarabiające modelki według "Forbesa": Gisele Bundchen poza podium, Kendall Jenner wciąż na szczycie (ZDJĘCIA)

Jak można było się spodziewać, każda z wymienionych dziewczyn dziś może cieszyć się statusem supermodelki. Jenner w spełnieniu marzeń pomogło rodzinne reality show, a Gigi i Belli Hadid - dostęp do medycyny estetycznej oraz wpływy matki i byłej top modelki, Yolandy. Bieber, do niedawna znana jako Hailey Baldwin, przez lata bezskutecznie próbowała zrobić jakąkolwiek karierę, ale w zeszłym roku ostatecznie dopięła swego dzięki małżeństwu z idolem nastolatek. Delevingne wypromowała się z kolei na aktywności w mediach społecznościowych i bujnych brwiach, które kilka lat temu zapoczątkowały nawet ogólnoświatowy trend.

Zobacz też: Cara Delevingne powraca w stylizacji na bogatą chłopczycę

Zainteresowani sytuacją w czołówce modelingu we wtorek mogli nadrobić zaległości na otwarciu hotelu The Times Square Edition w Nowym Jorku. Wydarzenie, promowane przez organizatorów jako "premiera", szybko okazało się być imprezą dla supermodelek, o czym świadczyła imponująca frekwencja. Przy jednym stoliku zasiadły Jenner z dekoltem do pępka, Delevingne z doczepionym kucykiem i Bieber w bogato zdobionej, kusej mini. Wystrojonym ulubienicom świata mody towarzyszyły koleżanki po fachu: Elsa Hosk i Joan Smalls.

Zobaczcie dzisiejsze "ikony" na otwarciu hotelu. Która najbardziej nadaje się na modelkę?

Getty ImagesGetty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images
Getty ImagesGetty Images
Getty Images

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (91)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91
Odpowiedz
36 14
zgłoś
Gość 13.03.2019 12:03
Ładnie wyglądają :)
Odpowiedz
38 17
zgłoś
gość 13.03.2019 12:03
śliczne wszystkie!
Odpowiedz
193 38
zgłoś
Gość 13.03.2019 12:04
Boże jakie nienaturalne i wymuszone miny. Dramat
Odpowiedz
21 9
zgłoś
gość 13.03.2019 12:05
Czy przypadkiem Bieber nie jest w ciąży?
Odpowiedz
145 27
zgłoś
Gość 13.03.2019 12:08
Biber jest mała... Odstaje..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91