Środa 13.03.2019 18:45

Roztrzęsiona Dominika Tajner-Wiśniewska wyznaje: "Bardzo kocham Michała"

Dominika Tajner-Wiśniewska Michał Wiśniewski rozwód Wiśniewskiego

Roztrzęsiona Dominika Tajner-Wiśniewska wyznaje: "Bardzo kocham Michała"Fot. ONSW czerwcu 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Czwarty w jego życiu ślub zbiegł się w czasie z problemami zdrowotnymi. Kilka miesięcy wcześniej podczas rutynowej wizyty lekarskiej u Michała zdiagnozowano nowotwór. Jak się okazało po upublicznieniu przez muzyka badań lekarskich, mógł on być wywołany przez nieleczony wirus HPV, powodujący choroby weneryczne, którym Michał mógł zarażać swoje partnerki seksualne.

ZOBACZ: Wiśniewski cierpi na CHOROBĘ WENERYCZNĄ?

Ostatecznie po kilkumiesięcznym leczeniu udało się ujarzmić raka. Dominika wspierała go w walce z chorobą, a możliwość zarażenia nie zraziła jej do Michała, a przynajmniej nie na tyle, by odwołać ślub. Jednak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich żon muzyka nie zdecydowała się urodzić mu dziecka.


Z czasem Dominika objęła funkcję menedżera zespołu Ich Troje. Zaczęła porządkować finanse Michała, mocno nadwyrężone nieudanymi inwestycjami i hazardową grą w pokera. Uregulowała także finansowe sprawy z drugą żoną Michała, Martą, która, odkąd Dominika zaczęła wypłacać jej alimenty, przestała się skarżyć w tabloidach na nieterminowość byłego męża.

Tajner-Wiśniewska wspierała męża w walce z rakiem i alkoholizmem i ratowała rodzinne finanse, występując w programach rozrywkowych niezbyt wysokich lotów. Za wszystko, co dla niego zrobiła, Michał podziękował jej... pozwem rozwodowym.

We wtorek Dominika poinformowała o tym na Facebooku, a później potiwerdziła w rozmowach z dziennikarzami.

Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew - wyznała roztrzęsiona w rozmowie z Faktem. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku… Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro, nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Przepraszam, jestem w rozsypce. 

W rozmowie z Super Expressem Dominika jeszcze broniła męża, który, już wtedy na nią obrażony, nie pojawił się na widowni Tańca z gwiazdami, podczas gdy ona na parkiecie zarabiała pieniądze na pokrycie jego długów.

Miał koncert - tłumaczyła. Na finał przyjdzie, taki jest plan. 

Jak już wiadomo, Michał nie ma po co przychodzić do studia. Dominika odpadła w miniony piątek, a podczas finału sezonu będą już pewnie w trakcie procesu rozwodowego.

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja - ujawniła Tajner-Wiśniewska w rozmowie z Plejadą. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (815)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 815
Odpowiedz
280 25
zgłoś
Nika172 13.03.2019 18:48
On to warjat jej mi żal
Odpowiedz
2868 63
zgłoś
Gość 13.03.2019 18:48
Biedna, ogarnęła jego zycie, finanse, pomagala w chorobie, a on nawet nie poinformowal jej, ze chce sie rozwiesc...
Odpowiedz
996 36
zgłoś
gość 13.03.2019 18:48
szkoda, ze to tydzien wcześniej nie wypłynęło to wtedy naprawdę po takiej aferze miałaby szanse na finał w tancu z gwiazdami.
Odpowiedz
1242 33
zgłoś
Gość 13.03.2019 18:49
Boże, co za imitacja faceta.
Odpowiedz
803 58
zgłoś
gość 13.03.2019 18:49
Gośćiiizzzzkkkkkaaaaaaaa: Mówcie co chcecie ale cis w nim jest;)
Tak - alkohol...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 815