Trwa ładowanie...
Przejdź na

Roztrzęsiona Dominika Tajner-Wiśniewska wyznaje: "Bardzo kocham Michała"

701
Podziel się

"Nawet nie wiem, kiedy złożył pozew" - ujawniła w "Fakcie". "Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku... Jestem w rozsypce".

Roztrzęsiona Dominika Tajner-Wiśniewska wyznaje: "Bardzo kocham Michała"
bCNUHArV

W czerwcu 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Czwarty w jego życiu ślub zbiegł się w czasie z problemami zdrowotnymi. Kilka miesięcy wcześniej podczas rutynowej wizyty lekarskiej u Michała zdiagnozowano nowotwór. Jak się okazało po upublicznieniu przez muzyka badań lekarskich, mógł on być wywołany przez nieleczony wirus HPV, powodujący choroby weneryczne, którym Michał mógł zarażać swoje partnerki seksualne.

Ostatecznie po kilkumiesięcznym leczeniu udało się ujarzmić raka. Dominika wspierała go w walce z chorobą, a możliwość zarażenia nie zraziła jej do Michała, a przynajmniej nie na tyle, by odwołać ślub. Jednak w przeciwieństwie do dwóch poprzednich żon muzyka nie zdecydowała się urodzić mu dziecka.

bCNUHArX

Z czasem Dominika objęła funkcję menedżera zespołu Ich Troje. Zaczęła porządkować finanse Michała, mocno nadwyrężone nieudanymi inwestycjami i hazardową grą w pokera. Uregulowała także finansowe sprawy z drugą żoną Michała, Martą, która, odkąd Dominika zaczęła wypłacać jej alimenty, przestała się skarżyć w tabloidach na nieterminowość byłego męża.

Tajner-Wiśniewska wspierała męża w walce z rakiem i alkoholizmem i ratowała rodzinne finanse, występując w programach rozrywkowych niezbyt wysokich lotów. Za wszystko, co dla niego zrobiła, Michał podziękował jej... pozwem rozwodowym.

We wtorek Dominika poinformowała o tym na Facebooku, a później potiwerdziła w rozmowach z dziennikarzami.

bCNUHAsd

Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew - wyznała roztrzęsiona w rozmowie z Faktem. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku… Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro, nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Przepraszam, jestem w rozsypce.

W rozmowie z Super Expressem Dominika jeszcze broniła męża, który, już wtedy na nią obrażony, nie pojawił się na widowni Tańca z gwiazdami, podczas gdy ona na parkiecie zarabiała pieniądze na pokrycie jego długów.

Miał koncert - tłumaczyła. Na finał przyjdzie, taki jest plan.

Jak już wiadomo, Michał nie ma po co przychodzić do studia. Dominika odpadła w miniony piątek, a podczas finału sezonu będą już pewnie w trakcie procesu rozwodowego.

bCNUHAse

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja - ujawniła Tajner-Wiśniewska w rozmowie z Plejadą. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce.

_

bCNUHAsf

_

_

bCNUHAsg

_

bCNUHAsy
KOMENTARZE
(701)
Gość
rok temu
Biedna, ogarnęła jego zycie, finanse, pomagala w chorobie, a on nawet nie poinformowal jej, ze chce sie rozwiesc...
Gość
rok temu
Boże, co za imitacja faceta.
gość
rok temu
szkoda, ze to tydzien wcześniej nie wypłynęło to wtedy naprawdę po takiej aferze miałaby szanse na finał w tancu z gwiazdami.
bCNUHAsz
gość
rok temu
Tak - alkohol...
Gość
rok temu
Pewnie każdy wiedział tylko nie zainteresowana. Wstyd panie Michale
Najnowsze komentarze (701)
gość
rok temu
NO tak wychaczył i zbałamucił a kiedy ją porzyci na kolejna to taka dla niego moda i rozrywka.
Gość
rok temu
Kompletny i****a, alkoholik i hazardzista, a w głowie to ma kompletny brak mózgu. Zastanawia mnie, co te kobiety w nim widzą?? Zwykły p***c z tymi swoimi czerwonymi wlosami. Powinien do końca życia być umieszczony z szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym, zeby juz nigdy nikogo nie skrzywdzil. D***l totalny, tylko takimi słowami mozna opisac tego idiotę!
Gość
rok temu
Obraził się że odpadła z TZG i złożył pozew bo hajs się nie zgadza;)
gość
rok temu
Od początku nie pasowali do siebie. Na zdęciach wyglada jak jego starsza siostra, generalnie najbrzydsza z żon. Gratuluję Panie Michale!
gość
rok temu
Od początku nie pasowali do siebie. Na zdęciach wyglada jak jego starsza siostra, generalnie najbrzydsza z żon
gość
rok temu
Przecież to jest lipa ! Chodzi o to by bank nie przyczepił się do wspólnej własności! W razie komornika powie: przecież nic nie mam !
gość
rok temu
No Fakt i Super Expres to bardzo dobre media do roztrząsania problemów rodzinnych......
gość
rok temu
szkoda ,kibicowałam temu małżeństwu ..... co Pan wart Panie Michale ...?
bCNUHAsr
gość
rok temu
Jest okropny. Tak się nie postępuje! W moich oczach stracił wszystko!
Gość
rok temu
Cis
Gość
rok temu
Coś to taki krzew. Myślisz że siedzi w nim ?
Gość
rok temu
Nóż w plecy, tak się to nazywa
Gośćbsbxnxn
rok temu
Michal teraz ożenił się z Buczkowska czy jak jej tam 😁 🐒
gość
rok temu
MEDIALNY KABARET.
...
Następna strona
bCNUHAsT