Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Wiśniewski rozwodzi się dla… kolejnej kobiety?

376
Podziel się:

Wokalista podobno blisko zaprzyjaźnił się z dwudziestoletnią wokalistką Ich Troje...

Michał Wiśniewski rozwodzi się dla… kolejnej kobiety?
bESyVxQl

Aż trudno uwierzyć, że mija dopiero tydzień odkąd Dominika Tajner-Wiśniewska wyznała na swoim profilu na Facebooku, że Michał kompletnie zaskoczył ją pozwem rozwodowym.

Nie spodziewałam się - ujawniła.

bESyVxQn

Jak ujawniają osoby z otoczenia pary, Wiśniewski przez trzy miesiące gromadził papiery w tajemnicy przed żoną. W międzyczasie w świetnym humorze wpadał na treningi do Tańca z gwiazdami…

_

_
Przychodził na salę, żartował, udzielał rad - wspomina osoba z produkcji programu w rozmowie z Fleszem. Był przejęty i zaangażowany.
A tymczasem, jak się okazuje, spisał Dominikę na straty...

bESyVxQt

Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni - ujawnia informator Flesza. Najostrzej kłócili się, kiedy Dominika była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe.
Jak twierdzi tabloid, ledwo Dominika spuściła męża z oka, on szybko postarał się o to, by jego relacje z dwudziestoletnią wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską przekształciły się ze służbowych w zażyłe. Ale to tylko jeden z aspektów tej skomplikowanej historii.

Michał bardzo dużo zawdzięcza Dominice. Choćby to, że osiem lat temu kupiła jego dom w Magdalence na licytacji komorniczej. Dzięki temu nie wylądował na bruku. A to tylko jedna z licznych rzeczy, które dla niego zrobiła. Uporządkowała jego finanse, wspierała w walce z rakiem i po operacji kręgosłupa, naprawiła jego relacje z Mandaryną i dziećmi, namówiła na terapię uzależnień.

Za to wszystko podziękował jej przygotowanym w ścisłej tajemnicy pozwem rozwodowym. Na dodatek chyba oczekuje, że Dominika zostawi mu dom, za który zapłaciła z własnej kieszeni. Jak ustalił Flesz, mimo napiętej sytuacji Michał nie zamierza wyprowadzać się z Magdalenki.

Z kolei tygodnik Twoje Imperium wpadł na trop jeszcze innej kobiety w jego życiu.

bESyVxQu

Na Instagramie pokazał zdjęcie tulącej się do niego niejakiej Agnes, lecz szybko je usunął - pisze tabloid. Kobieta jednak umieściła je na swoim profilu. "Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz. Pozdrawiamy z Michałem - uprzedziła atak tych, którzy chcieliby ja skrytykować.

Michał Wiśniewski jak dotąd nie zdecydował się na komentarz w sprawie - przyczyny rozwodu nadal pozostają w sferze przypuszczeń. Myślicie, że zdecyduje na oficjalne oświadczenie?

_

bESyVxQv

_

bESyVxQO
KOMENTARZE
(376)
gość
3 lata temu
trzeba być niepoważnym, by rozwodzić się czwarty raz i to dla kolejnej kobiety...
gość
3 lata temu
Dorośli ludzie. Niech robią, co chcą. Widziały gały, co brały. Tak, jak rozwód może być szokiem dla pierwszej/drugiej żony, tak czwarta nie powinna liczyć na nic innego niestety.
Gość
3 lata temu
Masakra, co te baby w nim widzą, gawędziarz manipulant , cwaniak i wykorzystywacz
bESyVxQP
Gość
3 lata temu
Coś w tym jest, przydomojice nie używał czarnej konturowki i masakry,a teraz zaczal
gość
3 lata temu
Typowy celebryta. Ciągle nowa wielka miłość. Zdobywanie fajne, ale wspólne życie nudzi.
Najnowsze komentarze (376)
gość
3 lata temu
Wiśniewski nie ma czym zaimponować to zdradza znowu swoje życie prywatne bo z tego ma kasę. A Dominiki mi po prostu żal, powinna go puścić z torbami, zabrać dom w Magdalence i nie mieć skrupułów tak jak on nie ma. Może zimny prysznic jest mu właśnie potrzebny. Michał to dla mnie kompletne dno
Gość
3 lata temu
Zawsze uważałam ze Wiśniewski powinien wyładować na bruku , powinna dziewczyna wziąć adwokata i swietnie wykopać
sarna
3 lata temu
czy mi się wydaje, czy on przyznawał się do tego, że bzyka i kobiety, i facetów?
Gość
3 lata temu
Zawsze uważałam ze on nie jest wart butów Dominice czyścić . Dobrze się stało, to piękna i mądra kobieta, ułoży sobie życie.
Gość
3 lata temu
Brak słów. Jest beznadziejny i tyle. Szkoda mi tylko Dominiki która nie zasłużyła sobie na takie traktowanie po tym jak wyciągnęła go z długów i wielu innych rzeczy.
Gość
3 lata temu
Wczoraj przylecial do Chicago 🙈😈
Gość
3 lata temu
Terapia! Terapia i jeszcze raz terapia! Z tego nic dobrego nie wyjdzie, będzie bardzo żałował !!!
gość
3 lata temu
Wstydu nie ma Wiśniewski niestety. Nie potrafi docenić i odwzajemnić prawdziwej miłości.
bESyVxQH
Gość aaaaa
3 lata temu
Michał chyba był prze jakis Czas w domu dziecka? Miał poplatane dziecinstwo, ma problemy z emocjami. Jako dojrzala kobieta nie zwiazalabym się z takim facetem, ale to dorosłe babki każda wierzy że jest taka wyjątkowa i przy niej/ dla niej się zmieni co jest niemożliwe...pozdrawiam i życzę wszystkim dużo szczęścia w miłości
gość
3 lata temu
Wyleczyła go z wielu, wielu schorzeń, nie zwróciła jednak uwagi na jego głowę a ta główka choruje już bardzo długo.
Gość
3 lata temu
Tajnerowa super laska, szkoda czasu na wisniewskiego ( znam go), uzalezniony facet, szkoda mi go! Dominiko powodzenia na pewno sobie ulozysz zycie!
Farida2019
3 lata temu
Dominiko w kogo ty uwierzyłaś???????? Michał jest emocjonalnie niezrównoważony. Ja bym w życiu nie chciała tworzyć związku. To było do przewidzenia ,że cię zostawi dla innej. Michał to wolny ptak i nie oczekuj od niego stabilizacji uczuciowej. Michał wykorzystał Dominikę. Drań i tyle. Szuka kolejnej ofiary. Taki jest Michał. Całe szczęście ,że Michał zostawił Ciebie . Bo nie wiadomo ile jeszcze pieniędzy byś straciła . Dominiko bądź szczęśliwa ,że Michał wyfrunął z Twojego gniazda. Głowa do góry.
gość
3 lata temu
Ja bym go nie chciała nawet palcem dotknąć 🤣
gość
3 lata temu
Borderline jest uważane za uleczalne. Narcyzm zależy od stopnia. Pytanie czy w ogóle spróbował.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESyVxRA
bESyVxRB
bESyVxRC
bESyVxRD
bESyVxRE
bESyVxRj