Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostaszewska komentuje przemówienie Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"

412
Podziel się:

Aktorka negatywnie ocenia rządowe programy socjalne i jest oburzona słowami prezesa PiS na temat podpisania Karty LGBT.

Ostaszewska komentuje przemówienie Kaczyńskiego: "Wara od moich dzieci!"

Rządy Prawa i Sprawiedliwości od początku budzą ogromne kontrowersje, nie tylko w Polsce. Zwolennicy partii Jarosława Kaczyńskiego są zachwyceni "dobrą zmianą", a za jej najjaśniejszy punkt uważają program "500 plus", w ramach którego rodzice otrzymują pieniądze na drugie i każde kolejne dziecko.

Z założenia program miał spowodować, że Polacy chętniej będą zakładać wielodzietne rodziny. Przeciwnicy tego pomysłu od początku podkreślali, że finansowa motywacja do rozmnażania się nie może prowadzić do niczego dobrego. Zwracali też uwagę, że pieniądze otrzymują również najbogatsi, którzy w rzeczywistości ich nie potrzebują, a całe społeczeństwo będzie musiało oddać wypłacone benefity z nawiązką m.in. w coraz wyższych podatkach.

Podobnego zdania jest Maja Ostaszewska, która od początku negatywnie ocenia rząd PiS.

Takie programy powinny trafiać do najbardziej potrzebujących. A tymczasem na niepełnosprawnych pieniędzy nie ma, na samotne matki nie ma, za to 500 plus albo wyprawki dostają również bogaci biznesmeni. Ja wzięłam wyprawkę i natychmiast przekazałam na cele charytatywne - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Aktorka zwraca uwagę, że rząd odebrał dotacje organizacjom przeciwdziałającym przemocy, m.in. Niebieskiej Linii oraz Centrum Praw Kobiet.

Ostaszewska skomentowała też ostatnie przemówienie Kaczyńskiego, który ostro skrytykował decyzję Rafała Trzaskowskiego o podpisaniu Karty LGBT.

Prezes PiS twierdzi, że to "zamach na rodzinę i tradycyjne polskie wartości", który będzie skutkował... "seksualizacją dzieci". Maja jest oburzona słowami polityka.

Prezes Kaczyński powiedział: "Wara od naszych dzieci". To ja mówię jemu: Owszem, wara od moich dzieci! One są wrażliwymi, mądrymi, otwartymi ludźmi. Nie zgadzam się na zaszczepianie im lęków, uprzedzeń - powiedziała stanowczo.

KOMENTARZE
(412)
Gość
3 lata temu
Niech ta kobieta w końcu zamilknie
Gość
3 lata temu
Maja, Maciuś,Paulinka eksperci we wszystkich dziedzinach.
gość
3 lata temu
ta pani mową nienawiści mówi przeciw nienawiści
Gość
3 lata temu
😁😁😁😁
Mak
3 lata temu
Anemiczna Maja od T-Mobile znowu nadaje.
Najnowsze komentarze (412)
gość
3 lata temu
baba bredzi jak zwykle
Gość
3 lata temu
Kaczynski to gej tylko nie chce sie przyznac ,dziwne przeciez to nic zlego
gość
3 lata temu
co gej sądzi o karcie lgbt posłuchajcie
Gość
3 lata temu
Wszyscy narzekają a każdy bierze to proszę się zrzec i oddać pieniądze na dom dziecka prosta sprawa
gość
3 lata temu
niech ta boze sie pozal aktoreczka zarobi ok 4 tysiak miesiecznie to zobaczymy jak bedzie spiewac bo teraz za bzdury dostaje krocie i welbie jej sie poprzewracao
gość
3 lata temu
Od moich dzieci tez wara, panie Kaczyński! Wychowuj sobie własne. Ups
Szubienica
3 lata temu
Kolejna kuglarka przemówiła mniej więcej tak..... Ble ble ble ble ble nienawidzę PiSu służę Niemcom Zrobię i powiem wszystko dla chwały cici makreli....
Anett
3 lata temu
Ona jest już wszędzie, tylko nie tam gdzie powinna.
gość
3 lata temu
Lubię Panią jako aktorkę,ale przez te Pani szczucie i politykowanie nie chce się Pani oglądać.Podobnie jak Stuhra i Cielecką.Nieprawdopodobne jak bardzo bronicie PO a szczujecie na PIS.Dla zwykłych ludzi w Polsce,to PIS coś chce zrobić.Wara od PIS.
Gość
3 lata temu
Brzydoto sama ziajasz nienawiscia a tu oszukanczo agitujesz przeciw nienawisci! Co za dwulicowosc!
Gość
3 lata temu
A ja sobie nie życzę żeby moje dzievko było uczone że bycie oddałem czy inny takim czymś jest normalne !!!!!
Gość
3 lata temu
Mam awersję do tej kobiety , nikt ci dzieci nie zabiera A jak chcesz by poznały tajniki sexu w wieku 8 czy 9 lat to twoja sprawa ale tylko twoja , możesz je oddać na wychowanie tej szatańskiej organizacja LGBT . Bardzo mi szkoda twoich dzieci zaznają piekła na ziemi
Gość
3 lata temu
Ta kobieta jest powalona! Walczy teraz o dzieci, a równocześnie o prawo do ich zabicia. Dno, dno i nic więcej.
Gość
3 lata temu
A moze my ty pseudo aktorko nie chcemy zeby jakis LGBT wmawial naszym dzieciom ze to jest zdrowe i normalne! Jednym zdaniem "nigdy kontakt do kontaktu ani wtyczka do wtyczki pasowac nie bedzie"!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie