Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andrzejewicz: "ZNALAZŁAM CHŁOPAKA!"

524
Podziel się

"Słucha mojej muzyki!" - pisze szczęśliwa.

Andrzejewicz: "ZNALAZŁAM CHŁOPAKA!"
bDJYUgCZ

Pamiętacie jeszcze "akcję" Gosi Andrzejewicz, która razem z Faktem poszukiwała swojej miłości z lat szkolnych? Co prawda wątpiliśmy w jego istnienie, ale wygląda na to, że nieszczęśnik się znalazł. Narobiła mu wtedy wsi na całą Polskę (przypomnijmy: "Nie potrafiłam mu się oprzeć!") ale gość się podobno nie zraził. Co więcej - Gosia zapewnia, że jest "Gosiomaniakiem"...

Możecie być pewni, że "akcja" będzie miała swój ciąg dalszy. Na profilu w serwisie społecznościowym Andrzejczuk zamieściła właśnie taką informację:

Znalazłam swojego chłopaka z lat młodzieńczych! Spotkaliśmy się przypadkowo obok studia nagraniowego, poza Warszawą. Jejku... Jaki on jest przystojny! Jeszcze ładniejszy niż wcześniej! Teraz jest brunetem i jest szczupły. Opowiadał, że słucha mojej muzyki z czego się bardzo ucieszyłam! Łukaszu dziękuję ci za to spotkanie! Nigdy go nie zapomnę i mam nadzieję, że nasz dalszy kontakt się utrzyma!

bDJYUgDb

Laska żyje w swoim świecie. W zasadzie pewnie jest szczęśliwa w tej swojej sekcie - otoczona przez najwierniejsze z wiernych, ostatnie "Gosiomaniaczki" walczące z "antyfanami". Tylko co na to wszystko Artur "nietoperz"? Czyżby pojawił mu się konkurent do ręki księżniczki?

bDJYUgDC
KOMENTARZE
(524)
goœÌ
10 lat temu
18.. OMG! :)
gość
10 lat temu
ona to mi dziewuche ze wsi przypomina ;p
gość
10 lat temu
sukbjrdmspqtmfbkugbwtidxvbapqu
bDJYUgDD
gość
10 lat temu
ciierermaejplzxvalhqopnptyxdhg
gość
11 lat temu
to ma gust.
gość
11 lat temu
Jaki paszczur z niego
nicole990
11 lat temu
ona w ogóle nie jest ładna, nie lubie jej
gość
11 lat temu
ona pusta jest
KOCHAM GOSIE ...
12 lat temu
KOCHAM JĄ . !! ONA JEST PIĘKNA . !! ŚLICZNA .!! CUDNA .!!
gość
12 lat temu
chyba potwora
gość
12 lat temu
Największym "gosiomaniakiem" jest chyba sama Gosia !Rzeczywiście -dziewczyna żyje w swoim świecie. Żal ja wyciągać. Wygląda na szczęsliwą. Niech się cieszy.
gość
12 lat temu
fuu , ale obleśni x D
gość
12 lat temu
haha ale brzydal gorszy niż biernacki albo sałaciak;)
bDJYUgDv
gość
12 lat temu
Helga! :D
...
Następna strona
bDJYUgDX