Trwa ładowanie...

Wystrojone Szczęsna i Opozda zjadły obiad w towarzystwie paparazzi (ZDJĘCIA)

3
Podziel się:
3
Podziel się:

Podczas gdy Joasia wyglądała na zadowoloną zainteresowaniem fotoreporterów, Marina tradycyjnie rzucała im nieprzyjazne spojrzenia.

1
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
0
0

Przyjaźń w show biznesie to prawie nieistniejące zjawisko, a wszelkie zażyłości celebryckie prędzej czy później kończą się w ten sam sposób.

Wiedzą o tym Marina Szczęsna i Sara Boruc, które połączyła miłość do piłkarzy i do muzyki. Ta ostatnia również podzieliła celebrytki, bo Marina sprawiała wrażenie odcinającej się od sukcesów koleżanki: Marina ma żal do Sary? "Wkurza się, że jej płyta się podoba"

Show biznes źle znosi próżnię, więc dość szybko u boku Mariny pojawiła się nowa "psiapsi". Joanna Opozda nie należy do pierwszoligowych celebrytek, ale dzięki znajomości z WAG jej nazwisko coraz częściej pojawia się w prasie kolorowej.

Ostatnio urodziwe celebrytki wybrały się na wspólny obiad do modnej warszawskiej restauracji. Obie zadbały o stylizacje "na wypadek" spotkania paparazzi.

Zobaczcie, jak zareagowały na widok fotoreporterów. Marinie uda się wypromować mniej znaną koleżankę?

2
 / 14
Całe na biało

Modny kolor zdominował stylizacje celebrytek. Joasia na spotkanie z Mariną naprawdę się wystroiła.

3
 / 14
Modna knajpa

Dziewczyny zjadły posiłek w jednej z bardziej lubianych przez celebrytów restauracji.

4
 / 14
Influencerki

Przy okazji przyjaciółki przypomniały, jakimi kosmetykami się malują. Sprytnie?

5
 / 14
Bardzo wiosenne buty

Marina jest fanką modnych gadżetów. Pewnie dlatego na obiad wybrała się w butach, którymi nie gardzi Kim Kardashian.

6
 / 14
Niezadowolenie

Widok fotoreporerów zdawał się nie przeszkadzać Joannie, za to wyraźnie irytował WAG.

7
 / 14
Poważne rozmowy

Oprócz zajadania się pysznymi potrawami dziewczyny prowadziły wyglądającą na poważną rozmowę.

8
 / 14
Myślicie, że Marina wypromuje Joannę?
9
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
10
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
11
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
12
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
13
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
14
 / 14
Marina wypromuje nową "psiapsi"?
KOMENTARZE
(3)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
6 lat temu
HAHAHAHAHHAHAHA
Gość
6 lat temu
One serio tak chodzą ubrane na codzień????
Gość
6 lat temu
W tych przebraniach to troche nie pasuja do tego samochodu...
NAJNOWSZE KOMENTARZE (3)
Gość
6 lat temu
One serio tak chodzą ubrane na codzień????
gość
6 lat temu
HAHAHAHAHHAHAHA
Gość
6 lat temu
W tych przebraniach to troche nie pasuja do tego samochodu...
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy świętują 20-lecie "Dzień Dobry TVN": Bołądź w koronce, Lamparska w błękicie, sportowa Figura...

W niedzielne popołudnie gwiazdy zgromadziły się na pikniku z okazji 20-lecia "Dzień Dobry TVN". Na miejscu zjawiły się między innymi Magdalena Lamparska oraz Martyna Wojciechowska. Wpadła też Katarzyna Figura, która postawiła na oryginalny "look".
9.

Wystrojone celebrytki dokazują na urodzinach Cioci Liestyle: Jessica Mercedes, Magdalena Boczarska, Maja Bohosiewicz

Ciocia Liestyle świętowała ostatnio urodziny. Z tej zorganizowała wystawną imprezę w jednym w warszawskich lokali. Wśród zaproszonych gości pojawiła się plejada znanych twarzy. Kto przygotował najlepszą stylówkę?
8.

Hailey Bieber odsłoniła dekolt w odważnym zestawie Diora podczas samotnego spaceru po Nowym Jorku

Hailey Bieber w grafiku pełnym obowiązków stara się znaleźć czas dla siebie. Modelka wybrała się na samotny nocny wypad. Postawiła na odważny garnitur.
7.

"Dzień Dobry TVN" kończy 20 LAT. Przez śniadaniówkę przewinęło się wielu prowadzących. Pamiętacie, jak to kiedyś wyglądało?

Choć pewnie trudno w to uwierzyć, to "Dzień Dobry TVN" gości na antenie już od 20 lat. W międzyczasie do programu zaangażowano wiele gwiazd i tylko jeden z duetów zdołał przetrwać na antenie aż od 2007 (!) roku. Zobaczcie, jak się zmienili gospodarze śniadaniówki TVN-u.
6.

Zadowolona Jennifer Aniston wychodzi z nowojorskiej restauracji przyodziana w "japonki". Towarzyszył jej NOWY UKOCHANY

Jennifer Aniston znów sfotografowano z przystojnym hipnoterapeutą Jimem Curtisem. Zakochani wybrali się na kolację. Zobaczcie zdjęcia.
5.

Anna Lewandowska kończy 37 lat. Tak zmieniała się u boku "Lewego". Imponująca metamorfoza? (STARE ZDJĘCIA)

Na przestrzeni ponad dekady Anna Lewandowska bardzo się zmieniła. Trenerka kilkukrotnie zmieniała fryzurę i poddawała się zabiegom upiększającym. Zobaczcie jej stare zdjęcia.
4.

Podbiła serca widzów jako Alutka z "Rodziny Zastępczej". Jak dziś wgląda i co robi Joanna Trzepiecińska?

Joanna Trzepiecińska dała się poznać za sprawą roli Alutki w "Rodzinie zastępczej". Oto co dziś robi aktorka.
3.

Celebryci lansują się na Warsaw Fashion Week: Rzeźniczakowie, Caroline Derpienski, Monika Goździalska BEZ SPODNI

Pierwsza edycja tygodnia, a właściwie weekendu mody w Warszawie, zwabiła tłum podpatrujących, jak również kreujących trendy bohaterów świata show-biznesu. Wśród zaprezentowanych stylizacji dominowały odsłonięte brzuchy i nogi. Kto wypadł najkorzystniej?
2.

Księżna Kate z nowym kolorem włosów dopinguje drużynę Anglii podczas Pucharu Świata w Rugby Kobiet

Księżna Kate pojawiła się w sobotę na stadionie w Brighton, gdzie odbywał się mecz w ramach tegorocznego Pucharu Świata w Rugby Kobiet. Żona księcia Williama i jej odmienione oblicze wytrwale dopingowały drużynę Anglii.
1.

Donatella Versace oddała hołd Giorgio Armaniemu. Projektantka pojawiła się w tłumie żałobników

W sobotę w Mediolanie żałobnicy oddali hołd Giorgio Armaniemu. Słynny projektant odszedł w czwartek w wieku 91 lat. Na miejscu pojawiła się także Donatella Versace, która zdobyła się na wyjątkowy gest.