Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Królikowski dostał burę od mamy: "Nie rozumie, dlaczego syn wiąże się z maturzystkami, które mają fiu-bździu w głowie"

197
Podziel się

Podobno Małgorzata Królikowska namawia syna, by poszukał partnerki wśród swoich rówieśniczek, ale uznał to za żart.

Królikowski dostał burę od mamy: "Nie rozumie, dlaczego syn wiąże się z maturzystkami, które mają fiu-bździu w głowie"
bDAYOHNh

Ciężko policzyć, ile razy przypominaliśmy listę nieudanych związków Antka Królikowskiego. No trudno, zamieścimy ją jeszcze raz...
30-letni obecnie syn pary znanych aktorów Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej, do tej pory dwukrotnie był bliski ślubu.

Pięć lat temu omal nie ożenił się z Laurą Breszką, ale zamiast ślubem, skończyło się jednak rozstaniem. Może i lepiej się stało, biorąc po uwagę, jak szybko pocieszył się kolejnym związkiem. Już kilka miesięcy później brylował na bankietach z aspirującą modelką, uczestniczką czwartej edycji Top Model, Samuelą Górską. Z czasem jednak odkrył, że bardziej niż na nim, zależało jej na możliwości promowania się w show biznesie.

bDAYOHNj

Zaraz po rozstaniu, w marcu 2015 roku zaczął spotykać się z Joanną Jarmołowicz. Ich miłość przetrwała zaledwie dwa miesiące, bo już w maju Antoni zakochał się w byłej dziewczynie Maćka Musiała, Katarzynie Sawczuk.

Tym razem był przekonany, że znalazł miłość swojego życia. Nie bacząc na młody wiek Sawczuk, która miała wtedy zaledwie 19 lat, zaczął planować z nią ślub. Skończył nawet z imprezami. W wywiadach zapewniał, ze Katarzyna jest miłością jego życia i właśnie na nią czekał tyle lat.

Niestety, Sawczuk nie podzielała jego entuzjazmu w sprawie ślubu. Uznała, że jest za wcześnie na takie decyzje. Spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Antka. Królikowski zapewniał potem, że rozstali się w zgodzie i nikt nikogo nie zdradził. Ani on Kasi z Macademian Girl, ani ona jego z Nikodemem Rozbickim.

bDAYOHNp

Nawet jeśli coś zaszło pomiędzy nim i Tamarą na planie Agenta, to nie skończyło się związkiem, Po powrocie z Afryki i rozstaniu z Sawczuk, Królikowski zaczął spotykać się z Miss Polski 2015 Magdaleną Bieńkowską, jednak ich związek przetrwał tylko dwa miesiące, bo Antek zakochał się w młodszej o 9 lat Julii Wieniawie.

Jak wiadomo, ta miłość także się wypaliła, przynajmniej po stronie Julii. Na dodatek jeszcze upokorzyła Antka, rozpoczynając, krótko po rozstaniu, nowy związek z Baronem ze Afromental,o którym Królikowski ma ponoć niezbyt pochlebne zdanie.

No i jakby jeszcze mało było przykrości, dostał burę od mamy.

Pani Małgorzata nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami - ujawnia informator Faktu. Doszła do wniosku, że takie dziewczyny mają fiu-bździu w głowie i nie są gotowe na dojrzałą relację. Zapytała go, dlaczego nie znajdzie sobie dziewczyny wśród rówieśniczek? Wówczas miałby szansę zbudować trwały związek, a może nawet stworzyć rodzinę. Antek jednak zbył to żartem.

bDAYOHNq

_

bDAYOHNr

_

bDAYOHNK
KOMENTARZE
(197)
Gość
2 lata temu
Dokladnie. Taki z niego adonis jak z miska koterskiego. Kazda mama widzi brada pita w swoim macku z klanu
Gość
2 lata temu
Taaa jakby z Krolikowskiego jakas dobra partia byla. Wystarczy popatrzec na jego rodzenstwo i ojca zeby podjac decyzje ze nawet ladnych dzieci z tego nie bedzie, zdolnych tez nie, tylko wpychanych po protekcji
Gość
2 lata temu
Wszystkie atrakcyjne, co one w nim widzą?? Rozczochrany, ubrany niechlujnie syn Kusego i Grażynki
bDAYOHNL
Gość
2 lata temu
Brzydki on , o pospolitej urodzie i tskie tez wybiera partnerki , wieniawa wylansowana ale totalnie przeciętna
Gość
2 lata temu
On ma taka przaśna urodę 🤷🏼‍♀️
Najnowsze komentarze (197)
gość
2 lata temu
A w każdej Bożence - Angelinę Jolie ;)
Gość
2 lata temu
I z przebiegiem większym niż mój stary polonez mijać takie dalekim łukiem
gość
2 lata temu
haha taa boon jest zato sexownym adonisem :v haha gdyby nie hajs nikt by nie spojrzal nawet. ale juz pomijajac o mam wrazenie ze jest niezaradny taki wieczny g******z dobrze ze ma hajs i tak zarabia bo nie mialby z czego zycwygladana niekumatego inieogarnietego.mega niemeski facet
Gość
2 lata temu
Oblatywacz
Gość
2 lata temu
Taa, pocieszaj się
Gość
2 lata temu
A pomyslcie, czy mialby takie wziecie, gdyby byl chlopakiem z ulicy, a nie aktorem? Uroda? 3/10, fatalna dykcja, intelekt? niewiadoma.
gość
2 lata temu
Nie kochanie jak już przekroczysz 30 rozkwitniesz jak piękny kwiat taka jest natura ,a ludzie zawsze będą gadać każdy co innego ...
Gość
2 lata temu
Dziwne ze komentarze przeciwko p. Antkowi (:D) sa blokowane jesli daje sie lubię to, a na wszystkich innych nie ma tego "problemu"😅
bDAYOHND
Gość
2 lata temu
Fajny chłopak ten Antek :) życzę mu żeby znalazł w końcu TĄ jedyną :)
gość
2 lata temu
jego matka ma racje, niech zostawi te gówniary, sam też już młody nie jest, chyba zapomniał.
mmmmmk
2 lata temu
Nie ma nic gorszego niż maminsynek i wtrącająca się mamusia synalka. Jedyna nadzieja, że kolejna dziewczyna pokaże gdzie mamusi miejsce.
Gość
2 lata temu
Widocznie tylko maturzystkom ma chlopina czym zaimponowac. Swoja droga, gdyby jakas kobieta miala tyle zwiazkow co on tonjuz bylaby p*********a, a chlop moze bez konsekwencji, co za nierowne traktowanie.
gość
2 lata temu
Bo jest za cienki b***c na prawdziwą kobietę
Gość
2 lata temu
Nie jest ładny, ani pożądany przez kobietę.
...
Następna strona
bDAYOHOf