Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina Jolie chce wrócić do Brada Pitta? "Chciałaby, żeby znowu byli rodziną"

83
Podziel się

Czy dlatego Angelina przeciąga rozwód?

Angelina Jolie chce wrócić do Brada Pitta? "Chciałaby, żeby znowu byli rodziną"
bDAKqRIR

Od informacji o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta tabloidy swatają aktorkę z kolejnymi mężczyznami. Ostatnio pojawiło się wiele plotek na temat jej rzekomego i odnowionego po latach romansu z Colinem Farrelem, z którym poznała się na planie Aleksandra. Jak donosi The Sun wszystkie te informacje prawdopodobnie można włożyć między bajki.

Jolie i Pitt wzięli ślub w 2014 roku, a dwa lata później postanowili się rozwieść. Majątek podzielili bez problemu, ale schody zaczęły się przy ustalaniu praw do opieki na dziećmi. Angelina zarzucała byłemu partnerowi, że stosował wobec syna Madoxxa przemoc. Z tego powodu Brad mógł się spotykać z sześciorgiem (trójką własnych i trójką adoptowanych) dzieci tylko w obecności kuratora. Kiedy już aktor udowodnił, że oskarżenia jego eks były bezpodstawne, sąd pozwolił mu widywać się z nimi bez nadzoru osób trzecich.

bDAKqRIT

Para wciąż nie doszła do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi i batalia sądowa ciągle się toczy. Powodem takiego stanu rzeczy ma być sama Angelina, której prawnicy podobno na siłę przeciągają sprawę.

Informator _The Sun_ wyznał, że uczucia aktorki względem byłego partnera do końca nie wygasły:

Angelina dała Bradowi do zrozumienia, że chce do niego wrócić. Chciałaby, żeby znowu byli rodziną i nie wydaje się, aby miała zamiar odpuścić. Dlatego tak utrudnia rozwód – czytamy na portalu.

bDAKqRIZ

Z drugiej strony Brad nie żywi już do eksmałżonki żadnych uczuć:

Brad nic o tym nie mówił, bo dba tylko o dzieci. Angelina utrudnia cały proces rozwodowy, ale to nie sprawi, że do niej wróci. Chciałby, żeby doszli do porozumienia, co przecież mogło się stać już rok temu, ale ona wciąż nie odpuszcza – donosi informator.

Stara miłość nie rdzewieje?

bDAKqRJa
bDAKqRJb
bDAKqRJu
KOMENTARZE
(83)
Gość
2 lata temu
Ja już nie nadążam. Niedawno pisaliscie że kręci z collinem🤨
Gość
2 lata temu
A Collin? 😂
Gość
2 lata temu
Ale farmazony,niedawno napisaliście,że spotyka się z Colinem ,co pewnie też nie jest prawdą.
bDAKqRJv
Gość
2 lata temu
Taaaak, a Pudel wszystko wie...
Gość
2 lata temu
sami nie wiecie co piszecie..przeciez byla z Colinem co Alki nie chcial..a teraz jej sie przypomnialo ze Brad odszedl????
Najnowsze komentarze (83)
gość
2 lata temu
ona wyglada jak jakas smierc, co sie z nia dzieje, kara za rozwalenie malzenstwa Jennifer
Gość
2 lata temu
Kiedyś była piękna. Teraz Brad szuka kobiety a nie latającego trupa.... Strasznie wygląda!
gość
2 lata temu
Powinni zejść się, i być rodziną dla dzieci!
Gość
2 lata temu
Pierwsza jej miłość to Colin, .;
gość
2 lata temu
Dziwaczka, która sama strzeliła sobie w kolano. Brad byłby g***i, gdyby do niej wrócił. On znajdzie znacznie młodszą, ona zostanie sama, co najwyżej znajdzie młodszego kochanka, który będzie ją doił i posuwał, do czasu, gdy już się na niej nie wypromuje, a dzieci...są totalnie oderwane od rzeczywistości, niewykształcone, rozpieszczone, nauczone, że można mieć wszystko za...pieniądze rodziców i bez wysiłku-dno i degeneracja.
Gość
2 lata temu
Miesiąc temu miała być zareczona z brytyjskim miliarderem - ciężko Z wami nadążyć pudlu
gość
2 lata temu
Ona ma coś z psychiką nie tak...
Gość
2 lata temu
Jak dla mnie, ona jest szurnieta
bDAKqRJn
gość
2 lata temu
3 córki i każda udaje że jest chłopakiem, żenada
Gość
2 lata temu
Taka piekna rodzina byla
Gość
2 lata temu
Jestem w szoku. Tutaj wszystkie atrakcyjne kobiety przedstawiane są jako potwory, wariatki i chore psychicznie, a faceci jako męczennicy, którzy cierpią od rana do nocy, są regularnie przypiekani pogrzebaczem i nie zdają sobie sprawy, że lepiej by im było z przeciętną Lusią ze wsi podbeskidzkiej, co pierogów ulepi, wyfroteruje podłogi i szmatą konkurentki przegoni..
Gość
2 lata temu
Brad to już podobno miał romans z jakąś naukowiec, z byłą żoną i z charlize therone... a Angelina..ona też podobno coś tam nowa miłość. PODOBNO... bo to wszystko plotki.
gość
2 lata temu
bo nie ma juz szans u innych--to chce wrocic do starego
Gość
2 lata temu
Jestem w szoku jak wszyscy tutaj dobrze znają Brada i Angelinę!!! Niby oni w Hollywood, a tu pół Polski wie jacy oni są, o.co się kłócili i co trzymają pod łóżkiem.Te regularne spotkania z nimi wam uświadomiły z kim macie do czynienia hahahhhaha
...
Następna strona
bDAKqRJP